Arama sonuçları: *

1. G

Corsair H150i Elite Capellix Coolant Temp kaç derece olmalı ?

ben daha çok coolant Temp kısmına takıldığım için soruyorum , sizdeki değerler nedir acaba ? mutlaka corsair sıvı soğutucu kullanan birileri vardır forumda. acaba benim için oda sıcaklığınız ve coolant temp değerlerinizi paylaşabilir misiniz ?
  2. G

Corsair H150i Elite Capellix Coolant Temp kaç derece olmalı ?

Selamlar arkadaşlar, başlıkta belirttiğim 360mm sıvı soğutucuyu kullanıyorum. Oyun oynarken coolant temp 46 derece cıvarlarında oluyor ve oda sıcaklığı 33 derece. İşlemci 66 derece. Ekran kartım 82 derece oluyor. Kasa fanlarım 4X 1700 RPM ve sıvı soğutucu fanlarım 3X 2200 cıvarında dönüyor...
  3. G

Corsair H150i Elite Capellix XT sıvı soğutucusu sıvısı 46 derece

Selamlar arkadaşlar, başlıkta belirttiğim 360mm sıvı soğutucuyu kullanıyorum. Oyun oynarken coolant temp 46 derece cıvarlarında oluyor ve oda sıcaklığı 33 derece. İşlemci 66 derece. Ekran kartım 82 derece oluyor. Kasa fanlarım 4X 1700 RPM ve sıvı soğutucu fanlarım 3X 2200 cıvarında dönüyor...
  4. G

Yardım Ryzen 5 5600X hız değerlerini Ryzen Master uygulamasında göremiyorum

Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi bu sorunu yaşıyorum. Tüm driverlar güncel ve sorunsuz. Yabancı forumlarda bu konu üzerine çok konuşulmuş ama Türkiye'de ki tek sorunlu işlemci bana geldi sanırım. Bu sorunu yaşayan benden başka donanımarşivi üyesi var mi?
  5. G

AMD 5000 serisi işlemcilerde Ryzen Master hız verileri göstermiyor

ryzen master üzerinden görüp kontrol etmek istiyorum , aynı zamanda msı afterburner üzerinden oyun içi değerlerimi de görmek istiyorum. bu sorunu yaşayan biri varmı acaba bu forum üzerinde ? herkesin işlemcisi düzgün bir tek benimki mi sorunlu geldı acaba yoksa bu işlemcileri alanlar ryzen...
  6. G

AMD 5000 serisi işlemcilerde Ryzen Master hız verileri göstermiyor

5600X işlemciye sahibim ve Ryzen Master üzerinden hız ve çekirdek bilgilerine ulaşamıyorum. Araştırdığım kadarı ile bu sorunu yaşayan epey insan var. Eğer bu forumda da bu ve bunun gibi sorunlar yaşayıp çözüme ulaşmış arkadaşlar veya aynı sorunu yaşayanlar var ise bu yazı altında tartışmak...
  7. G

Görev yoneticisi , overclock sonrası hızı sabit mi göstermeli?

Merhaba arkadaslar , overclock yapan arkadaslar lütfen yardım etsin. Tek bir soru sorucam. Sizde de OC sonrası pc açıldığında görev yoneticisi hizi ayarladıgınız hız yerine bir miktar altina düşüp duruma göre dalgalanıyor mu yoksa ne ayarladi iseniz o sekilde duruyor mu ?
  8. G

R5 2600 4.1 GHz OC sonrası dalgalı frekans

bende aynı konuyu açtım yorum beklıyorum
  9. G

Yardım R5 3600 OC sonrası görev yöneticisinde neden sabit hızda olmuyor?

B550 Aorus Pro anakart ve Ryzen 5 3600 kullanıyorum. Sıvı sogutucum H100i SE 240mm. BIOS üzerinden CPU Core Ratio'yu 42.00, voltajı 1.2 ayarladım, CPB ve PBO kapadım, aynı zamanda AMD Cool'n'Quiet da kapalı. Sorum, neden bu hız sabit değil? En başlarda sabitti 4.17'ye, şu anda dolaşıyor. Güç...
  10. G

NZXT Internal USB Hub nereden bulabilirim , 2.el olarak satacak var mı ?

Ocak 15 gibi teslim diyor ek ucret veya gümrüğe takilma ihtimali var mi sizce
  11. G

Almanyadan gelecek diyor sizce bir sorun çıkartır mı ? Simdiden teşekkür ettim yardımınız için
  12. G

NZXT Internal USB Hub ariyorum ilgili bir site bulamadım yardım eder misiniz
  13. G

4000X'deki RGB kontrolcü ile Corsair LL120 fan ve H110i fanları kontrol edilir mi?

Kasa. https://www.itopya.com/corsair-icue-4000x-rgb-tempered-glass-beyaz-mid-tower-kasa/ Sıvı soğutma. Corsair Hydro Serisi H100i v2 240mm Yüksek Performanslı Sıvı Soğutma Sistemi | ITOPYA İlave aldığım egzoz fan. CORSAIR LL120 RGB Dual Light Loop White PWM 120mm Fan | ITOPYA Anakart...
  14. G

9000TL Bütce ile monitör, kulaklık ve mouse dahil sistem toplama

sizce de küçük bir ekran değil mi
  15. G

9000TL Bütce ile monitör, kulaklık ve mouse dahil sistem toplama

monitör konusunda ciddi olarak mı yazıyorsun ?
  16. G

HDMI 165hz gösterir mi?

pc üzerinden kaç hz değerinde kullandığını kontrol ettin mi ?
Top Bottom