Arama sonuçları: *

1. A

Kablolu bağlantıda sorun yok ama wifi sürekli kesiliyor

Arkadaşlar merhaba ttnet vdsl kullanıyorum masaüstü pc de kablo ile bağlanıyorum internete onda hiç kesinti olmuyor fakat wifi ye bağlı cihazlar telefon tablet laptop vs. Sürekli bağlantısı kopuyor 30 saniye sonra tekrar bağlanıyor. Sorun ne olabilir
  2. A

Yeni laptop ram uyuşmazlığı

Daha önce eski laptopumla kullanıyordum bir sıkıntı olmamıştı şimdi uyumsuzluk oldu galiba o yüzden birebir aynı samsungun modelini bulmaya çalışıyorum 1721662343 Teşekkürler
  3. A

Yeni laptop ram uyuşmazlığı

Merhaba bugün yeni bir laptop aldım içinden resimdeki samsung 8 gb 3200 mhz ram çıktı. Elimde halihazırda 8 gb kingston 3200 mhz ram vardı dual channel olarak kullanmak istediğim için onu da taktım fakat bilgisayarı kullanımda kısa aralıklarla mavi ekran hataları aldım özellikle herhangi bir...
  4. A

Amazon Japonya'da ki fiyatlar doğru mu?

Ayn kardeşim 38 tl
  5. A

Mi fit Play Store'de Gözükmüyor

Zepp life oldu ismi
  6. A

Dhl kargo Üçüncü taraf acenteye yönlendirildi

Amazon almanyadan aldığım ekran kartı gümrükten geçti ve dhl nin takip kodunu sorguladığımda "Üçüncü taraf acenteye yönlendirildi" yazısı çıkıyor sehrimde dhl bayisi olmadığı için baska bir kargo şirketiyle gelicek galiba bu firmanin takip kodunu nerden öğrenebilirim
Top Bottom