Arama sonuçları: *

1. Fayting

Ders için laptop önerisi

Arkadaşlar iyi akşamlar bütçem 25 Bin TL ve ders için laptop önerilerinizi almak istiyorum. Ana amacım ders çalışmak ama ara ara Minecraft,Stardew ve Warband tarzı oyunlarda oynamak istiyorum Intel Irıs X Graphics bu tür şeyler için çok uygun diyorlar. Günün genelinde şarja bağlı olmadan...
  2. Fayting

XLM başlangıç için uygun mudur ?

Arkadaşlar merhaba bu kripto para borsasına bende girmek istiyorum ama başlangıç için XLM den başlamak istiyorum sizce iyi bir başlangıç olur mu yoksa başka altcoin söyleyebilir misiniz ?
  3. Fayting

GTA onlinede premiumdan para alacakmıyım ?

Rica ederim, iyi günler hocam
  4. Fayting

Valorant Puanları neden bu kadar pahalı ?

Ekonomi sadece Riot oyunlarında mı geçerli bir sürü oyundan oyun içi alış veriş yaptım ama ilk defa boktan bir skin için o kadar para isteyen firma gördüm
  5. Fayting

gelmez o zaman hesabın hala premium sayılıyor ama 2. kez vermezler
  6. Fayting

Kimsenin almadığını biliyorum ama diğer siteler de bile pahalıya geliyor bunun sebebini anlamıyorum mesela
  7. Fayting

Önceden alıp ban yediysen gelmez ama sonradan yeni hesap aldıysan 1 hafta içinde gelir
  8. Fayting

Ekte verdiğim fotoğraf gibi aşırı pahalı fiyatları var bunun ekonomi ile alakası olduğunu sanmıyorum bildiğin bu sömürmek
  9. Fayting

Mikrofon kalitesi düşürme

1-Buna tıkla ayarlara gideceksin 2-Cihaz özelliklerine tıkla karşına ses düzeyi çıkacak oradan ama eğer bu değilse bende bilmiyorum nasıl yapacağını
  10. Fayting

Papara boş bildirim atıyor?

Bana da geliyor ama fazla gelmiyor takma kafaya sadece bug olmuştur veya reklam falan olabilir.
  11. Fayting

Steam Gta 5 ne zaman indirime girer

Steamden almak yerine epic gamesten alabilirsin indirim zamanı 60 tl kupon da veriyorlar 23 tl ye alabilirsin
  12. Fayting

Stardew Valley ne zaman indirime girer

Bu oyunu düşünürüm teşekkürler.
  13. Fayting

Stardew Valley ne zaman indirime girer

Merhabalar, yukarıda da belirttiğim gibi oyun ne zaman indirime girer arkadaşlarımın hepsinde var benimde almamı istiyorlar ama o oyun için 24 TL nin çok olduğunu düşünüyorum. Yakında zamanda girmedi diyelim 24 TL ye değer mi ?
Top Bottom