Arama sonuçları: *

1. D

sızce kız arkadasımdan tokasını ısteyeyım mı

sevgılım abısı yok
  2. D

sızce kız arkadasımdan tokasını ısteyeyım mı

kızla cok uzun bir suredır konusuyoruz ama basortulu oldugu ıcın ıstemeye utanıyorum sızce tokasını ısteyeyım mı
  3. D

FS22 onlıne oynıyamama

sıkıntı degıl
  4. D

FS22 onlıne oynıyamama

arastırıyorum ama hıc bır yerde yok sıl yukle yaptım gene olmadı
  5. D

FS22 onlıne oynıyamama

gene olmuyo
  6. D

FS22 onlıne oynıyamama

Serverlar yuklenmyo galıba nasıl onlıne gırebılırız arkadasla
  7. D

Ses ayarlarında mikrofonumun bassı 0 ama yankı yapıyor

hocam bende alttakı sey cıkmıyo bende de yankı yapıyo cozebıldınız mı
  8. D

logıtech g773 sureklı ses gelıyor

ogıtech g773 um var logıtech mıkrofon acıkken g hubda kapalı olsa ses gelıyo mıcrofonu kapttıgım zaman komple ses gıdıyo sebebı nedır
  9. D

.

logıtech g773 um var logıtech mıkrofon acıkken g hubda kapalı olsa ses gelıyo mıcrofonu kapttıgım zaman komple ses gıdıyo sebebı nedır
  10. D

Lisede nereye gitmeliyim

1717245506 İnşallah hocam
  11. D

Lisede nereye gitmeliyim

Ben gemi espektoru olmak istiyorum köprü üstü haberleşme sistemleri fln istiyorum kekolardan da tek korkum konuşmasam bile bana saldirmalari birde kafa dengi birini bulamamak mesela şu anda bı arkadaşım var 2mizde asosyal gibiyiz tenefusde onun yanına giderim işte ne biliyim araba bilgisayar...
  12. D

Lisede nereye gitmeliyim

Puanım yetse giderim ama yetmiyo işte sıkıntı orda 1717240500 Obp'm 80 85 arası
  13. D

Lisede nereye gitmeliyim

Arkadaşlar bildiğiniz üzere yarın lgs sınavı var ve ben okulda yaptığımız denemelerde 250 alıyorum sizce lgsde kaç yaparım kötü bı liseyede gitmek istemiyorum keko değilim olmakda istemiyorum meslek lisesine gidenlerin bazıları keko oluyo ancak puanım meslek liselerine yetiyo ve asla keko olmak...
  14. D

Hot wheels değer anlama

Hala satılık mi hocam
  15. D

Öneri SUBARU BRZ ALINIR MI !?

Skoda superb öneririm
  16. D

Termal macun bozulur mu

Bilgisayarımı Mart 20 den beri kullanıyorum termal macun bozulmuş mudur bilgisayarı Şubat gibi aldım sıfır aldım hava soğutma takılı islemcide
  17. D

Logitech g733 wireless

Logitech g733 de bildiğiniz üzere Bluetooth yok telefonuma bağlama yöntemi var mıdır sizce
  18. D

100 USD monitor önerisi

Şu anda 100 USD param var Haziran ortası gibi monitör almayı düşünüyorum rtx 4060+ ryzen 7 5800x3D 144 Hz üstü ve bilindik marka olursa sevinirim yani MSI asu tarzı bir şeyler
  19. D

Logitech g435 neden bu kadar ucuz?

Bence onun yerine 2el g733 al
  20. D

700 TL'ye kadar Mikrofonlu Kulaklık Önerisi

Ben satıyorum istersen 2.el düşünürsen kankam
Top Bottom