Arama sonuçları: *

1. E

Öneri Hikayedeki oyuncu koltukları.

çok teşekkür ederim valla almama ramak kalmıştı sen cevap yazdın
  2. E

Öneri Hikayedeki oyuncu koltukları.

2000 2500 e kadar çıkarabileceğim bütçeyle sizce Abdullah'ın paylaştığı hikayede ki oyuncu koltuklarından alınabilir olan var mı? Ofisel Alpha Fab1 biraz fiyatından dolayı aklımı çeliyor. iyi forumlar
  3. E

Yardım i5-11400F Sıvı Soğutma Önerisi

Aynı işlemci bende de var ve benzer konu açtım fakat bana kule tipi önerdiler. Dark freezer x125 aldım. Şuan 60 65 dereceleri görüyorum. tavsiye ederim.
  4. E

Snowman T6 Ultra vs Dark Freezer x125

Bende aynı ikilemde kaldım ve x125 i aldım. Konu açmıştım. İkisinin de eş değer olduğunu söylediler. X125 in içinden çıkan macun kaliteli dediler ve onu tercih ettim
  5. E

Çözüldü✓ Ryzen 5 5600 İçin Soğutucu

Şuan 10 20 lira fark var aralarında. Ben 285e aldım teknobiyotikten
  6. E

Çözüldü✓ Ryzen 5 5600 İçin Soğutucu

Dark freezer x125 önerdiler bana t6 ultra ile aynı olduğu söylendi. Siparişi verdim bile 😉
  7. E

Ryzen 3 3200G İçin Anakart

6500xt üzerinden sistem kurup işlemciyi değiştirmen taraftarıyım
  8. E

5600x ve 5500 e de 6500xt zayıf kalıyor bence ekran kartını esas alarak sistem kurmak daha mantıklı
  9. E

İşlemcinde 3.0. Benim bildiğim kadarıyla sadece Anakart la yetmiyor
  10. E

Senin işlemci de pcıe 3.0 değil mi?
  11. E

Çözüldü✓ Sıvı soğutucu önerisi.

Teşekkür ederim yardımlarınız için
  12. E

Peki kaç derecelerde çalışır tahmini 1655907444 Ve 600 liradan 1200 liraya kadar var marka model hakkında bilginiz var mı
  13. E

Peki bu kule tipi soğutucu güzel kullanışlı marka model mi ve stok fanından ne kadar aşağılara düşürebilir?
  14. E

İşlemci :11400f Ekran kartı: 6600xt Anakart : 510m-d Kasa : corsair SPEC-DELTA Yaz geldiğinden beri işlemcim 80 85 90 dereceleri görüyor. Tavsiye edeceğiniz soğutucu modelleri nelerdir. Max bütçe 1200 TL
  15. E

İkinci el HDD alacağım nelere dikkat etmeliyim?

Eğer elden alacaksan teste bakmalısın. Geçen gün biz kargoyla aldık 2. El. Kargoda arızalanmış dikkatli olmak lazım.
  16. E

Çözüldü✓ 2.el harddisk aldım. Pc hiç açılmıyor

Başlıkta da belirttiğim gibi 2.el aldım. Çalışmasını ve testini görüntülü aramayla teyit ettim. Fakat kargoyla geldikten sonra taktığımda bilgisayarım açılmıyor. Kargolaması da iyi yapılmıştı. Önerilerinizi bekliyorum
  17. Rx 6600xt Veya Rtx 3060 Ekran kartı alınır.

Rx 6600xt Veya Rtx 3060 Ekran kartı alınır.

2 Farklı tip ekran kartı da bana uyabileceğinden dolayı fiyat yazmıyorum . Garantili veya sıfır ürünlere talibim. Marka önemli değildir..
  18. E

Razer Blackshark V2x ses kısamama sorunu

Aynı problem bende de var oyunlarda kulaklık üzerinden sesi yönetiyorum. Pc de takılırken sesi 7.1 den çıkarıyorum pc den yönetiyorum. Ama çözüm bulamadım
  19. E

Ana Konu DA-FORUM Sistem Çıktı 🔥

7 mayıs ayın ürünü. 14 mayıs sistem değil mi? Ben mi yanlış anladım
Top Bottom