Arama sonuçları: *

1. D

Yardım pc de oyunun kendi kenine kapatması

Marvels Spider-Man Remastered oynamaya başladım daha yeni ve bir anda bilgisayarım kapandı elektrik gitti sandım ama hayır oyun bilgisayarımı kapattı resmen. Açıp yeniden girdim uzun bir süre oynadım sonra tekrar kapandı bilgisayarım yeniden açıp şifreyi girdiğim esnada da mavi ekran aldım...
  2. D

oyunda pc kendi kendine kapanıyor

Marvels Spider-Man Remastered oynamaya başladım daha yeni ve bir anda bilgisayarım kapandı elektrik gitti sandım ama hayır oyun bilgisayarımı kapattı resmen. Açıp yeniden girdim uzun bir süre oynadım sonra tekrar kapandı bilgisayarım yeniden açıp şifreyi girdiğim esnada da mavi ekran aldım...
  3. D

psu kaç w elektrik harcar

tmdır eyw
  4. D

yani hep psu dan dolayı sürekli 500w çekmez deme
  5. D

Merhabalar 500w lık psu kullanıyorum. yükte ekran kartı 150w, işlemci 65w güç tüketiyor. acaba psu her zaman mı 500w çekiyor yoksa ihtiyaç olduğu kadar mı çekiyor
  6. D

RX 7600 Ekran kartım çok ısınıyor

anladım eyw sağolasın
  7. D

yani normal değerler yotube da Benchmark videolarında adamların pc 55-60C lerde geziyo
  8. D

kasanın üstüne 2 tane egzoz fanı eklesem faydası olur mu acaba ekran kartına
  9. D

https://gamepowerpc.com/case/eclipse
  10. D

ekran kartım ASUS AMD RADEON RX 7600 kasamın modeli ise Gamepower eclipse 1724339470 ayn V2 modeli
  11. D

Selamlar önceden işlemcim çok ısınıordu. onu hallettim şimdide ekran kartı çıktı. pubg ye girdiğim zamn 80 C dereceleri görüyor. sistemin banchmark videolarında 50-60 larda geziyor bu konuyla ilgili yardımcı olabilecek var mı?
  12. D

RDR 2 TÜRKÇE YAMA ÖNERİSİ

güvenilir midir virüs fln var mı
  13. D

RDR 2 TÜRKÇE YAMA ÖNERİSİ

Epic gamesten Rdr 2 aldım güvenilir, sorunsuz çalışan türkçe yama önerebilir misiniz?
  14. D

Çözüldü✓ İşlemci haddinden fazla ısınıyor

İşlemcinin ni tarafı değmiyormuş düzeldi çok teşekkürler
  15. D

videoda nasıl yapıldıysa aynısını yaptım olmuyor 1724013578 bilgisayarcıya fln mı götürsem
  16. D

yok kafam almıyor her şey tam. eksik yok. bugün termal macununu değiştirdim ama hala ısınıyor valorant ta 90 95 C yi gördüm.
  17. D

anlamadım bende ya 1723974144 s söktüm söktüm
  18. D

TF7 soğutucunun içinden çıkanı 1723973921 TF7 1723973946 macunu işlemcinin üstüne yaydım öle koydum soğutucuyu
  19. D

selamlar 2 gün önce ryzen 5600 lü sistem topladım ve termalright frost commander soğutucusunu aldım fakat işlemci biosa fln girdiğimde 50 C olan sıcaklık 10 sn içinde 80 C ye çıkıyor soğutucunu macununu fln kontrol ettim hiç bi sıkıntı yok bunun nedeni nedir acaba?
  20. D

Soğutucular kaç W çekiyor (Örneğin termalright frost commander)

bu başlıkda verdiğim soğutucu baya kuvvetli üflüyor w fazla değil midir?
Top Bottom