Arama sonuçları: *

1. H

Hangi monitör almalıyım ACİLLL

Sizce hangisi :) konuya dönsek xd
  2. H

Hangi monitör almalıyım ACİLLL

Selamun aleyküm Arkadaşlar bu iki modelden hangisini tercih etmeliyim be neden şimdiden cevaplarınızı bekliyorum
  3. H

Bed uyumlu anakart öneri

Sa arkadaşlar btf uyumlu Asus anakart öneriniz varmı rtx4070super 6000 MHz 32 gb ram olucak amd işlemci
  4. H

ASUS tuf gaming anakart öneri

Amd işlemci kullanıcam kullanacağım ram 6000 6000mhz ddr5 önerilerinizi bekliyorum
  5. H

ASUS gt302 vs 502 sizce?

Arkadaşlar bu 2 kasa arasında kaldım sizce hangisini almalıyım önerilerinizi bekliyorum
  6. H

SiSTEME YORUM ACİLLL

Versinler hocam80k
  7. H

SiSTEME YORUM ACİLLL

Nasıl?
  8. H

SiSTEME YORUM ACİLLL

Fikriniz ne
  9. H

SiSTEME YORUM ACİLLL

arkadaşlar fiyat biraz yüksek farkındayım kaliteli malzemeler kullandım eksik vs darboğaz yorumlarınızı bekliyorum bide kasa ekran kartı sıvı soğutucunun beyazını alabilirim beyaz sistem de olur yani sizce fikirleriniz nelerdir 3 haftadadır almaya çalışıyorum bugün almam lazım artık şimdiden...
  10. H

Bu RTX 4070 Super'lerden Hangisini Alayım?

Hangisi alınır?
  11. H

:) iki ekran kartı arasında fark varmı birinde eve yazıyo ve evo yazanın güç tüketimi 400w diğerinin 250 fark nedir bunu bilmek istiyorum
  12. H

Asus alıcağım ondan dolayı
  13. H

Sa öncelikle bu iki ekran kartı arasındaki fark ne birinde evo yazıyo güç tüketimi 400w diğeri ise 250w?
  14. H

Çözüldü✓ ACİLLL! Sisteme bakarmısnız

40k bu işlemci ile ekran kartı sistem toplasana merak ettim:D 1725907524 4070 olsun kral bekliyorum görünüşte önemli
  15. H

Ne yapılabilir yardımcı olurmusun
  16. H

Arkadaşlar ilk defa PC topluyorum biraz görünüşe takılıyorum extralara bukadar vermek getekirmi sizce beyaz sistem
  17. H

Dual çift fanlı ekran kartı

Arkadaşlar bu iki ekran kartı arasında bariz çok büyük bi fark varmı https://www.vatanbilgisayar.com/asus-tuf-geforce-tuf-rtx-4070-btf-white-super-oc-16gb-gddr6x-256bit-dlss-3-ekran-karti.html...
  18. H

90-100K arası sistem toplama

Reis 100k yazmışım zaten şuan parçaları ayarlıyorum hangi site daha uygun taktir yapıyorsa ona bakıyorum kendimce bi sistem ayarlicam buradan pek fazla bilgi alamıyorum 1725792844 Herkes farklı bişey söylemekte 1725792887 Parçaları ayarliyınca tekrardan konu açıcam bugün satın almam lazım...
  19. H

90-100K arası sistem toplama

Oyun sadece cs2
Top Bottom