Arama sonuçları: *

1. P

Black shark v2 alınır mı? Alınırsa Special editiopn mı normal sürüm mü?

Peki blackshark v2'yi thx ile mi denemiştiniz? 1712238322 Bakalım ya aşırı kararsızım.
  2. P

Teşekkürler 1712238083 Peki cloud 3'teki müzik performansı vs nasıldır?
  3. P

Cloud 2 için HP'ye geçtikten sonra kalitesinin düştüğü söyleniyor. Cloud 3 te biraz bütçemi aşıyor. Aşırı fark yoksa razer'ı düşünüyorum.
  4. P

Arkadaşlar ikisde teknosa satıcı olarak. Teknosanı kendi sitesinden alrısam yüzde 10 indirimle gelecek. Hepsiburada'da gözüken ürün ise Special edition olan. Hangisini tavsiye edersiniz...
  5. P

Öneri 3000 tl bütçe gaming kulaklık önerisi

cloud 2 öneren olur diye şu videoyu bırakayım da
  6. P

CORSAIR VOID RGB ELITE Carbon Alınır mı?

https://www.tebilon.com/corsair-void-rgb-elite-carbon-71-surround-mikrofonlu-kablolu-gaming-kulaklik-ca-9011203-eu/ Arkadaşlar şu an 1900 tl alınır mı sizce? Ya da indirim kovalayıp cloud 2 mi alsam?
  7. P

🔥İndirim Eczacıbaşı Selfit seçili ürünlerde 2 al 1 öde

Teşekkürler aga başka tavsiyen var mı?
  8. P

Teşekkürler sen hangisini kulalnıyorsun? omega 3 olanı alsam mı?
  9. P

Kanka harbiden iyi diyorsan almayı düşünüyorum. Piyasa dolandırıcı dolu.
  10. P

M2 SSD vidası gevşek

SSD yerlerini değiştiremiyorum. Aptalca bir tasarim yapmış acer. Adata daha kalın oldugu için wd nin olduğu slota uymuyor. Ortalama 5 6 ay oldu laptopu alalı. 12 tb veri yazdı WD. Sağlığı %100.
  11. P

M2 SSD vidası gevşek

Evet ekran kartının altında maalesef.
  12. P

M2 SSD 80 DERECE OLUYOR

Evet boydan boya thermal pad mi yapıştırsam?
  13. P

M2 SSD 80 DERECE OLUYOR

Laptop kullanıyorum. Belirmeyi unutmuşum. 1711474152 Laptop kullanıyorum belirtmeyi unutmuşum.
  14. P

M2 SSD 80 DERECE OLUYOR

WD PC SN810 SDCQNRY-512G model M2 SSD kullanıyorum. CrystalDiskMark'tan yaptığım testte 81 dereceyi gördü. Datasheette 0la 80 derece arası çalışma sıcaklığı yazıyor. Bozulma vs durumu yaşamam değil mi? Not : Laptop kullanıcısıyım.
  15. P

M2 SSD vidası gevşek

Teşekkürler. Ve diğer ssd'ye CrystalDiskMark'tan yaptığım testte 81 dereceyi gördü. Diğer dediğim WD PC SN810 SDCQNRY-512G. Data sheet'ine baktığımda 0la 80 derece demiş çalışma sıcaklığı aralığına. Normal midir?
  16. P

M2 SSD vidası gevşek

Arkadaslar iyi günler. Adata xpg 2tb m2 ssd aldım. Laptopuma takarken vidasını fazla sıkmak istemediğim için hafif gevşek kaldı. M2 ssd sağa sola çok az oynuyor. Sorun teşkil eder mi?
  17. P

❌İndirim Bitti! Samsung Galaxy A34 128 GB 9.499 TL

Aga nerdeyse tüm müşteri hizmetleri yetkilileri 30 Kasım son diyor. Bekleyip görücez.
  18. P

❌İndirim Bitti! Samsung Galaxy A34 128 GB Gümüş 9499 TL

Bir tık içerlemis gibisin
Top Bottom