Arama sonuçları: *

1. xplover_legend

EKRAN KARTI ÖNERİ BÜTÇE 20K CİVARI

Rx 7700xt kartlarını öneririm iyi fyp ürünüdür bütçeniz ve kasanıza köre 3 lü fanı olanıda tercih edebilirsiniz
  2. xplover_legend

Çözüldü✓ Amd ryzen 7 7800x3d sıvı soğutma ne koyulabilir?

Sizi bir ekran kartı forumunda görmüştüm tamda benim yazıcağım cevabı yazmışsınız bilginiz için teşşekür ederim ☺️
  3. xplover_legend

Çözüldü✓ Amd ryzen 7 7800x3d sıvı soğutma ne koyulabilir?

Şu anda bir sistem topluyorum ve topladığım sistemde r7 7800x3d işlemci bulunmakta öneri olarak sıvı soğutma önerirseniz iyi olur ama kule tipi soğutmaya hayır demem 4000 tl yi geçmesin lütfen
  4. xplover_legend

Kulaklık önerisi (Gaming)

Önereceğim 2 süper kulaklık var ikisini de kullandım fujin bütceni aşabilir bazı sitelerde ama gamepower jin fyp olarak akar 1...
  5. xplover_legend

30-40 k arası gaming laptop

Laptop olması zorunlu mu masaüstü almanı öneririm ama masa üstü alırken kendin toplarsan daha iyi olur laptop kısmında monster ın güzel laptopları var
  6. xplover_legend

Amd R7 7800x3d için anakart

Amd r7 7800x için anakart gerekli Bütçem 6000 le 8000 arası b650 anakartlarda gigabyte a bulaşmıycam dersimi aldım önerileriniz nelerdir yardımcı olursanız sevinirim 🙏🏻
  7. xplover_legend

Radeon 6500Xt den nasıl bir ekran kartına geçmeliyim

Sistemim : anakart olarak asus'un B550m-K 3 tane 8gb ram işlemci olarak ta R7 5700x işlemcim bulunmakta bütçeyi çok düşünmedim ancak fiyat performans olarak radeon 6500xt den neye geçebilirim?
  8. xplover_legend

Bilgisayarım düzgün çalışmıyor, ekran gelmiyor

Yanmış mı diye bakman lazım ram ile işlemciye de dikkat et yanık izi var ise parçalarda geçmiş olsun knk
  9. xplover_legend

Dostum anakartı yerinden çıkarman gerek yapamam diyorsan başkasından yardım alman lazım
  10. xplover_legend

Peki anakart ta bir sorun varmı yok ise işlemcide sorun olabilir
  11. xplover_legend

AMD Ryzen 7 5700X uyumlu anakart

AMD Ryzen 7 5700X ile uyumlu anakart önerisi alabilirmiyim efenim
  12. xplover_legend

Dostum sistemin içini kontrol ettin mi ekrankartı ile anakart yanmış olabilir zorlama diyer parçalar da yanabilir
  13. xplover_legend

Laptop Ram Yükseltme

rahatça oynaya bilirsin valorant 8 gb gereksinim istiyor zaten kasabilir belki arada ama oynarsın
Top Bottom