Arama sonuçları: *

• Users: K3R1M
  • Order by date
  1. K3R1M

ASUS TUF A15 vs Acer Nitro 5 vs Lenovo LOQ

Hocam biraz erken oldu sanki. Ben lenovo aldım 6 ay oldu
  2. K3R1M

Lenovo LOQ 15IRH8 alınır mı???

Destek hattı hangi yöntemle çalışıyor bilmiyorum. Bir arkadaşın bilgisayarına bağlandılar, batarya raporunu falanda göstermişti o, ondan sonra eskiyi istediler yenisi geldi.
  3. K3R1M

Evet yenilerdeki renk oranı iyi oldu ama 20 ms gibi bir panel koymaları çok saçma. Battery drain sorununu da lenovoya ulaşıp anlatınca 170i isteyip 230 watt adaptör yolluyorlar. Şahsen pil süresi benim için çok önemsiz. Direkt dışarda kullanmıyorum nereye gitsem fişte zaten.
  4. K3R1M

Hx olanlarda battery drain var diye biliyorum. Laptopun öyle özel bir avantajı yok. Lenovo isminde nispeten ucuz ürün satmak için bazı yerlerden kısmışlar. Bir indirim döneminde güzel fiyata yakalayıp alabiliyorsanız o zaman iyi oluyor, ucuza 4060. Düşük fiyat farkında acerin falan daha iyi...
  5. K3R1M

Lenovo loq 15ırh8 i5-12450h rtx 4060 kullanıyorum, sorularınızı alabilirim.
  6. K3R1M

Dying Light 2 Steam mi Epic den mi alınır ?

Tabi miktarın büyüklüğü kişinin ekonomisine bakar. 100 tl ye oyun bulamayınca çokta göze batan bir fiyat olmuyor. Steamin kullanıcı özellikleride buna değer. İlla bütçe zorlamaya da gerek yok, orijinal oynayacaksanız her yerden alınır yani.
  7. K3R1M

Dying Light 2 Steam mi Epic den mi alınır ?

50-100 lira fark şahsen önemsiz. Bu farkı verip steam'den almayı tercih ederim.
  8. K3R1M

🔥İndirim Vatan bilgisayar asiri ucuz ram fiyatlari.

https://www.vatanbilgisayar.com/crucial-16gb-ddr5-4800-udimm-cl40-16gbit-notebook-ram.html Şu laptop ramini 3 ay önce yine aynı fiyata almıştım. Önce zam sonra indirim mi yapıyorlar yoksa canım ülkemin ekonomik şartları mı böyle acaba.
  9. K3R1M

Güncel Windows 11 İso

https://www.microsoft.com/tr-tr/software-download/windows11 Kendi sitesinden.
  10. K3R1M

Akbank Oyun Alışverişlerinde %50 iade

Yav ne bahtsız adamım zamanında hesap açtım, kart falan almamıştım. Üzerinde bir de operatör değiştirdim. Onay için mesaj lazım ama gelmiyor, atmden bloke kaldırma için kart lazım ama o da yok. Mecbur şehrin öteki ucuna gideceğim. Bu kampanya için hangi kart lazım gitmişken onu da alayım?
  11. K3R1M

birden fazla ekran kullanmak

Bu kartla 2. monitör kullanıca şöyle olur https://tenor.com/tr/view/world-before-and-after-gif-13280334984530448095
  12. K3R1M

birden fazla ekran kullanmak

Hissetmeyeceğiniz kadar az bir fark oluşuyor.
  13. K3R1M

Lenovo LOQ 15IAX9 Harddisk slotu var mı?

Hayır maalesef. 2 adet m2 slotu mevcut.
  14. K3R1M

Dying Light: The Beast tanıtıldı!

DL1 gibi kaliteli bir oyun ve tüm paketleri zamanında 20 TL'ye satıldı. Yetmedi Epic Games ücretsiz dağıttı. Ne günlerdi be.
  15. K3R1M

Zombi teması ve ilk oyun seviliyorsa alınır bence. Cashback gibi banka kampanyaları da kullanılırsa daha iyi olur. Bir çok kaliteli oyunun 1000 TL üzeri fiyatı olduğu düşünülünce bu normal kalıyor.
  16. K3R1M

Yeni çıktığı için büyük indirim olmaz zaten. Kısa süren bir oyun olsa da 25-30 dolardan başlar bence.
  17. K3R1M

Çatıdaki bir adamı biliyorum. Crane olmasa bugün biz de yoktuk falan diyordu.
  18. K3R1M

Sizin bildiğiniz ilk oyunun The Following DLC'sindeki sonlardan biri. 2. oyunda Crane yok.
  19. K3R1M

Savunmayı çok yapmıyorum ben. Karakteri daha hareketli bir şekilde kullanıyorum.
  20. K3R1M

Evet genelde yılbaşı indirimleri dediğiniz gibi oluyor. Tam bir fırsat ve değer. 1724242075 Karakteri anlamak için oynamanızı tavsiye ederim. https://store.epicgames.com/tr/p/dying-light--definitive-edition bu pakette ilk oyunun tüm içerikleri mevcut ve sadece 200TL.
Top Bottom