Arama sonuçları: *

1. Q

3060 Ti ve B550 Sisteme Kasa Önerisi

Merhabalar , sistemimin kasası ve PSU'su eskidiğinden dolayı yeni bir kasa arıyorum. İşlemcim 5600X ve ona uygun bir soğutma da alacağım. Bu kriterlere uygun kasa önerilerinizi bekliyorum.
  2. Q

3000 TL Monitör Önerisi

Merhabalar , 3000 TL bandında 144 Hz monitör arıyorum. Düşük gecikme süresi , mümkünse dikey olarak kullanılması aradığım özellikler. Ghosting problemi vs. olmazsa sevinirim.
  3. Q

1000-1500 TL Kasa Önerisi

Merhabalar, kasamın eskimesiyle beraber sıvı soğutucumu desteklemediği için yeni bir kasa almaya karar verdim. Sistem özelliklerim şu şekilde: 3060Ti R5 5600X B550 Tomahawk SilverStone PF240 ve PSU olarak fotoğrafta olanı kullanacağım.
  4. Q

9-10k OKUL-İŞ laptop önerisi

Merhabalar, belirttiğim bütçede oyun performansı önemli olmayan, 512GB SSD ve mümkünse 16GB ramı olan bir laptop arıyorum. Bilgisayar mühendisliğiyle ilgili işimi görücek ve render kullanılacak olan laptop için önerilerinizi bekliyorum.
  5. Q

2000 TL Klavye Önerisi

Şu anki klavyem Corsair K68 ve tuşları kırıldığı için yeni bir klavye arıyorum. Mekanik, kablolu bir klavye arıyorum. Şimdiden teşekkürler.
  6. Q

Anakart,İşlemci,Psu,Kasa,Ram Önerisi

Elimde Gigabyte 3060 ti var. 6000 tl bütçe ile Ram:? İşlemci:R5 5600X Anakart:B550M Mortar Psu:? Kasa:? Önerilerinizi bekliyorum.
Top Bottom