Arama sonuçları: *

1. M

Ekran Kartı Kıyaslaması

Hocam toplamayı biliyorum zor değil
  2. M

Ekran Kartı Kıyaslaması

teşekkürler desteğin için
  3. M

Ekran Kartı Kıyaslaması

gamegaraj'ın sistemleri monteli mi geliyor ayrı ayrı gelmesini istiyorum da parçaların bir de eline sağlık kanka çok teşekkürler verdiğiniz ilgi için bir de game garajda sistem montajlı gelmiyor değil mi parçaların ayrı ayrı gelmesini istiyorum 1723069962 işlemci kısmında aslında i7-13700K...
  4. M

Ekran Kartı Kıyaslaması

anakarta neden biostar seçtiniz mesela hocam asus tuf daha mantıklı geldi bana acıkcası ve diğer ürünler de bir tık garip gelmedi değil
  5. M

Ekran Kartı Kıyaslaması

başka hazır önerebilirsen sistem bandı 50-60k olacak şekilde ya da parça önerebilirsen direkt kendim siteden toplayarak bakayım daha iyi olur
  6. M

Ekran Kartı Kıyaslaması

yazılım mühendisliği + oyun kanka render vb. alacağımı çok zannetmiyorum ama modellemeye kayarsam belki 1723068240 yok kanka incehesap'da 2-3 hafta önce araştırma yapıyordum bunu buldum direkt hazır sistemlerde yoksa ben de araştırıyorum bazı şeyleri
  7. M

Ekran Kartı Kıyaslaması

Hazır olmasına gerek yok eğer daha iyi toplayabileceğim bir kasa olursa özellikerlini yazarsanız bakayım hocam
  8. M

Ekran Kartı Kıyaslaması

kanka hazır sistemin özelleştirmelerinde en iyi bunları seçebiliyordum D:
  9. M

Ekran Kartı Kıyaslaması

kanka bu civarlarda bir şey arıyorum 50-60 civarı
  10. M

Ekran Kartı Kıyaslaması

Merhaba yeni bir sistem toplamayı düşünüyorum fakat incehesap da hazır sistem üzerine özelleştirme yaparak böyle bir sistem elde ettim; İşemci: Intel Core I7-13700K Tray İşlemci Anakart: MSI PRO H610M-G DDR5 Ekran Kartı: MSI GeForce RTX 4060 Ti GAMING X SLIM 16G RAM: Kingston Beast...
Top Bottom