Arama sonuçları: *

1. sametoz

Şu anda ne okuyorsunuz?

Jack London- Beyaz Diş. Yazarın, Martin Eden kitabı muazzamdı ondan sonra Türkiye İş Bankası Kültür Yayınlarındaki bütün kitaplarını aldım. Tavsiye ediyorum.
  2. sametoz

Forumda açtığım konu neden siliniyor?

Arkadaşlar kusura bakmayın özellikle bugün yoğun geçen bir işten sonra evde bir de bununla uğraşmak sanırım sinirlerimi biraz gerdi. Tepkim normal değildi kabul ediyor, hepinizden tek tek özür diliyorum. Hakkınızı helal edin.
  3. sametoz

Forumda açtığım konu neden siliniyor?

Assassins Creed Unity ile ilgili akşam saat 6'dan beri yaşadığım ve çözemediğim bir sorun hakkında arkadaşlardan yardım alabilirim umudu ile açtığım konudan cevap bekliyorum boş boş. Fakat Sevgili yönetici arkadaşlar sağolsunlar konuyu silmişler. Böyle bir mantık mı var? Konuda ne gibi bir...
  4. sametoz

Assassins Creed Unity Updated Terms hatası

Arkadaşlar, Unity oynamak için oyuna girerken devam etmek için güncellenen şartları kabul edin öyle oynayın uyarısı veriyor ve Uplay'e yönlendiriyor. U Playe girdiğimde karşılaştığım şeyse kocaman bir hiç. Yok bomboş. Sadece solda menü var. Ayrıca her Ubisoft Connect'e bağlandığımda ve Web site...
  5. sametoz

Steamdan bu oyunları alıyorum 200TL iyi midir? (Öneri alınır)

RDR 2 için bence ileriyi bekleme. Bir an bile düşünme hatta, hepsini bir köşeye bırak ve RDR 2 al. Diğerlerini sonra alırsın bence.
  6. sametoz

AOC GK500 Bu Fiyata Alınır Mı?

https://www.itopya.com/aoc-gk500-outemu-red-switch-rgb-turkce-mekanik-gaming-klavye/ Arkadaşlar klavye tam istediğim gibi özellikle Red Switch olması benim için çok iyi. Sizce bu klavye F/P midir? Bu fiyattan alınır mı?
  7. sametoz

Gaming gecesinde ASUS K3 Klavye alınır mı?

https://www.incehesap.com/asus-tuf-gaming-k3-red-switch-mekanik-kablolu-gaming-klavye-fiyati-47274/ Arkadaşlar klavye indirimle beraber 600 Lira. Sizce değer mi? Bilen kullanan var mı, iyi bir klavye midir?
  8. sametoz

Ekran kartının 250 Watt güç çektiği bir sistemde PSU kaç watt olmalı?

Peki sizce Highpower mı yoksa Zalman Gigamax 750w mı daha iyidir?
  9. sametoz

Ekran kartının 250 Watt güç çektiği bir sistemde PSU kaç watt olmalı?

Ekran kartı yük altında 220-250 watt güç çekiyor, 5700 XT. işlemci R5 3600. 2 adet 1 TB HDD var, 16 GB 3200MHz Ram. Bu sisteme kac watt PSU gerekir.
  10. sametoz

PSU degişikliği yapmak istiyorum

Yükseltme yapabilirim ileride
  11. sametoz

600 W Şu an kullandığım sistemi besleyebilir mi peki?
  12. sametoz

5700 XT - R5 3600
  13. sametoz

Kullandığım PSU 650W. Sistem R5 3600 - 5700 XT. Güç emen bir sistem yani. Ve şu an kullandığım PSU markasına hiç güvenim yok.
  14. sametoz

zalman zm750-gvii 750w power supply
  15. sametoz

Arkadaşlar şu an kullandığım PSU bu : https://www.hepsiburada.com/power-boost-bst-atx650weu-fury-650w-80-apfc-12cm-fanli-atx-power-supply-pm-HB00000ULRQT Almak istediğim PSU bu ...
  16. sametoz

FIFA 21 indirimdeyken Alınır mı?

Cok beklentiye girmemek lazım. Beklentiler üzer. Malum yıllardır beklenen bir oyun. Insan çok şeyler umuyor.
  17. sametoz

2 klavye arasinda kaldim.

Ogre'ye bakmanı tavsiye ederim. Saber'in RGB'si gerçekten çok güzel Katana'nın renkleri daha parlak gösterişli ama Ogre tam böyle oturaklı bir klavye olmuş bence.
  18. sametoz

Coğu yerde FUT oyuncularına göre yapmıslar diyorlar gerçeklikten uzak bir oyun olmuş diyorlar. İndirim olmasa bende düşünmüyordum ama olunca bir gaza geldim açıkcası. 1605120722 Valhalla'yı çok seven var. Ben hicbir ubisoft oyununa para vermem. Bedava dağıtırlarsa ne âlâ geçen Watch Dogs 2'yi...
  19. sametoz

FIFA da kafama takılan tek sorun momentum olayı. Onun dışında FUT'a onem vermeleri kariyer modunu önemsememeleri. Bende kariyer modunda oynayan yılların FIFA'cısı olarak bu sene de almak istedim. Bug'lar çözülür. Başka ne gibi sıkıntıları var?
  20. sametoz

FIFA 21 indirimde 277 Liradan alınır mı? Bir daha bu fiyatı görür ya da aşağısına iner mi?
Top Bottom