Arama sonuçları: *

1. A

15k bütçe telefon önerir misiniz

s20 Fe'ye baktım. gt 2 yaklaşık olarak 4000 lira daha fazla fiyat farkına değer mi gt 2
  2. A

önceliklerim kamerasının ve oyunlardaki performansın iyi olması
  3. A

bu fiyata gt2 iyi midir yani son kurlarla daha da çıktı çünkü
  4. A

aklımda realme gt 2 var ama sizin fikirlerinizde duymak istedim bu telefon bu fiyata alınır mı veya başka telefon önerileri verebilir misiniz https://www.vatanbilgisayar.com/realme-gt-2-12gb-256gb-akilli-telefon-celik-siyahi.html
  5. A

google durdurulma hatası

Bilgisayardan Google kapadığım zaman kendi kendine google oturumu kapatıyor internette olan herşeyi denedim buna rağmen bir şey değişmedi nasıl düzeltebilirim
  6. A

Qcy T13 Bluetooth 5.1 Kulakiçi Kulaklık

kablosuz kulaklık almayı planlıyorum ama kablosuz kulaklıkların patlama gibi sorunları olduğu için hangi kulaklığı alacağıma karar veremedim bu gösterdiğim kulaklıkta herhangi bir sorun olma ihtimali var mıdır...
  7. A

Windows 10 kurtarma aldım

Sagolun bir sorum daha olacak displayport girişi olup ekranda DP bağlandı yazıyor ama en sonunda hdmi 1 sinyal yok deyip açılmıyor
  8. A

Windows 10 kurtarma aldım

Yeni monitör aldım monitörün kutusundan hdmi bağlantı çıktı onu kullandığım zaman bir sıkıntı olmadı displayport kablom vardı eskiden kalma onunla kullanmaya çalıştım displayport girişi olmasina rağmen DP yi algıladı ama çalışmadı 1 2 kere denedim sonra çıkarıp hdmi taktım en sonunda karşıma win...
  9. A

İç paneli kırılan monitör

tamam teşekkürler
  10. A

değişimi ne kadar tutar sizce garantisi hala mevcut
  11. A

kırılan monitörü kullanmaya devam etmek bilgisayara zarar verir mi ekran kartı vb
Top Bottom