Arama sonuçları: *

1. glenpalyao

🔥İndirim LOGITECH G G435 2069₺

Amazonda Hyperx cloud 2 de var 3.2k ya. İkiside muhteşem kulaklıklar. Bluetooth. kablolu kullanma ve ses kalitesi senin için daha önemliyse Barracuda. Yok benim alanım oyun ve film. Mikrofonu iyi olsun. Malzeme kalitesi iyi olsun uzun yıllar kullanayım ve rahat olsun dersen. Hyperx cloud 2...
  2. glenpalyao

🔥İndirim Razer Barracuda Kulaklık 2991TL

Bugün elime ulaştı. Sorusu olan varsa cevaplayabilirim. Ben çok memnun kaldım. Tek sorunum malzeme kalitesi. Kullanılan plastik çok güven vermiyor. Kafa bandı uzun kullanıma dayanamazmış gibi geliyor. Bas ve tiz ağılıklı bir ses profili tercih etmişler. Ben daha çok flat sevdiğim için Rtings.com...
  3. glenpalyao

Kişisel yorumlarını yapıyorlar ve hatalılar. Dediğim gibi Rting de teknik testleri var. Her kulaklığa aynı testleri uyguluyorlar ve sonuçları puanlayarak paylaşıyorlar (Kişisel fikir yok). Bu kulaklığın ses kalitesi Baracuda X den Hyperx cloud lardan daha iyi. Genelde bas karakterlerli...
  4. glenpalyao

Duydunuz arkadaşlar. Bu paraya kulaklık ALMAYACAKSINIZ !
  5. glenpalyao

Ses kalitesini fiyat segmentinin üstünde. Merak edenler Rting.com un incelemesine bakabilir. Burdaki çamur kulaklı arkadaşların yorumlarını dikkate almayın. Bas ve yüksek ses veren her kulaklık iyidir bunlara göre. Adamlar bilimsel testini yapmış koymuş. Bakın ve istediğiniz kulaklıkla...
  6. glenpalyao

bu indirim tahmini kaç gün sürebilir? mediamarkt takipçileri bilgilendirebilir mi ?
  7. glenpalyao

🔥İndirim Samsung Buds FE Kulaklık 1150 TL 🔥

kardeşime hediye olarak almıştım. Muhteşem bir kulaklık. Düz airpodslardan çok daha iyi ses verirler. ANC fiyatına oranla çok iyi çalışıyor. Bağcılar sokak gürültüsünü bile ciddi oranda kesiyor. mikrofon kalitesi iyi değildir. açık alanda boğuk bir ses karşı tarafa ulaşıyor. önemli görüşmeler...
  8. glenpalyao

🔥İndirim BenQ GW2780 - 3.999 TL

ya kardeşi kim neden bu monitore baksın. bana ufacık bir neden söyle ? indirim diye konu açıyorsun. şu monitorun hakkı 2 bin tl.
  9. glenpalyao

❌İndirim Bitti! PAZARAMA İLK SİPARİŞE ÖZEL ALT LİMİTSİZ 150₺ KUPON

doğrulama mailini geç yolladığı için üye olamıyorum. komik
  10. glenpalyao

💥3.65 TL YE LEGO (SANIRIM)💥

Sen ne anlatıyon be abla. gözünü seveyim be abi.
  11. glenpalyao

🔥İndirim Nike Air Max 90 4 farklı renk indirimde

Sneaksup'ı dahi bilmeyecek kadar sektöre uzaksın. yorum yapma be kardeşim. Her boka da bomboş beyninizle yorum yapmayın bir zahmet ya. yorum yapmak zorunda değilsiniz. ıssarla aynı saçmalığı uzatıyorsun ya.
  12. glenpalyao

🔥 Adore Oyuncu Masalarına İndirim 🔥 Mouse Pad Hediyeli 🔥

Şu siteye 'bloklama' acil gelmeli. boş boş ilan açıp duruyorsunuz. 7 bin mesajı var hala kafası basmamış neyin indirim neyin indirim olmadığını.
  13. glenpalyao

2000-2800 arası mouse önerisi

Razer Deathadder V2 x Hyperspeed var zaten. Şuan indirimdeyken alabilirsin. Deathadder seviyorsan başka seçenek aramanın anlamı yok. hepsiburadada 1.599 tl bluetooth vs dongle olarak 2 cihaza aynı anda bağlanma seçeneği var. ayrıca AA - AAA olarak iki ayrı pill de takılabiliniyor. (ağırlık...
Top Bottom