Arama sonuçları: *

1. eeries24

45k telefon önerisi?

Ama oyun vesaire oynamıyorsanız günlük kullanım için cihaz arıyorsaniz daha ucuza f/p cihazlar alabilirsiniz
  2. eeries24

1000 TL altı en iyi kule tipi sogutucu am4 soket

Merhabalar ortalama 1 yıldır r5 5600 kullanıyorum stok soğutucu ile ve tam performansında overclock ile kullanmak istediğim için kule tipi sogutucu almayı düşünüyorum fazla bı bütcem yok ama düşündüğüm 1-2 soğutucu var yorumlarsanız sevinirim link bırakıyorum (Hepsiburada'dan olursa daha iyi...
  3. eeries24

45k telefon önerisi?

Samsung s 23 alabilirsiniz biraz daha yüksek bı tutar verip s23 ultra alabilirsiniz cidden çok iyi cihazlar sizi en az 5-6 yıl goturur temiz kullanımda
  4. eeries24

Hadi herkes ilk ekran kartını yazsın

Benimki hala duruyor ancak harddiskleri aldığım için kullanamıyorum cidden yıllar önce wolfteam zula oynadığım zamanlar en iyisiydi o zamanlar iyi bi sistem için neler vermezdim suanda ise iyi bı sistem var ama oyun hevesi kalmadı
  5. eeries24

2.el 3060 12 gb 5 5600 sistem alacam 25.000 fiyatı sizce nasıl

Aynı sistemi kullanıyorum memnunum, monitör, klavye mouse kulaklık da veriyor çok güzel ekran kartı mining yapılmadıysa alıp ta termal bakımlarını yenileyerek tertemiz bir şekilde kullanabilirsiniz 1723511075 Bir süre sonra SSD yetmeyecek ama devamlı oyuncuysanız o yüzden ya 1 tb m2 , sata SSD...
  6. eeries24

Rx 7700xt ye 650w psu yeter mi?

Yeterli olur büyük ihtimal parçaları girerek kaç w harcadığını hesaplayarak kesin bı sonuç bulabilirsiniz
  7. eeries24

Hadi herkes ilk ekran kartını yazsın

Gt9500 dü galiba
  8. eeries24

Çözüldü✓ Asus pro a520m-c anakartta soğutucu parçası eksik

Merhabalar kule tipi bir soğutucu almayi düşünüyorum işlemcim r5 5600 stok soğutucu ile kullanıyorum, izlediğim videolarda pin oturtmalı parçalar vardı ancak anakartıma baktığımda hem arka tarafa takılan uzun parçayı bulamadım hemde izlediğim birkaç videodaki gibi bir parça yok farklı bir parça...
  9. eeries24

Bu sistem alınır mı??detayları yazdım

Başka sitelerdeki fiyatlarla karşılaştırıp makul bulduysanız tabii ki alınır
Top Bottom