Arama sonuçları: *

1. Monster abra a5 v15.7

Monster abra a5 v15.7

satılık monster abra a5 v15.7 durumu iyi temiz cihaz pek zorlanmamış genelde lol oynamak için kullanılmıştır. takas yoktur, ihtiyaçtan satılıktır
  2. Kadirates

Çözüldü✓ erkan kartı fanı kırıldı

haklısın aslında bi an salaklığıma denk geldi 1596810809 tamam araştırırım
  3. Kadirates

MSI RX 570 ARMOR OC 4GB tamam saol 1596810712 araştırdım da bulamadım
  4. Kadirates

MSI RX 570 ARMOR OC 4GB
  5. Kadirates

Ekran kartımın ne kadar sıcak olduğunu derece ile görmeme rağmen dokunmak istedim ve istemeden dönen fana dokunup 2 tane fan yaprağını kırdım. MSI Afterburner' dan fan hızını arttırdığımda çok ses yapıyor o yüzden düşük ayarda kullanıyorum buda sıcaklık sorunlarına sebep oluyor. Aynı fandan...
  6. Kadirates

oyunlarda tam ekran yapınca ekran gidip geliyor

Yapmadım. Az önce tekrar denedim ekran hiç gelmiyor artık
  7. Kadirates

sürekli oluyor bazen çok uzun sürüyor 1594890501 Az önce tekrar denedim ekran hiç gelmiyor artık
  8. Kadirates

ekran gidip geliyor Masaüstü çözünürlüğü ile oyun çözünürlüğünü aynı hala devam ediyor
  9. Kadirates

sadece tam ekranda oluyor monitör; ViewSonic VX2758-PC-mh sistemim; işlemci AMD Ryzen 5 2600 AM4 3.4GHz 19MB Önbellek 6 Çekirdek İşlemci (fan dahildir) - Tray ____________________________________________________________________________________________ ana kart MSI A320M BAZOOKA...
  10. Kadirates

DA v3.5 satın aldım. Çok memnunum ama (sadece tam ekranda) herhangi bi oyun açınca ekran gidip geliyor. Çözüm önerebilir misiniz??
Top Bottom