Arama sonuçları: *

1. A

anakart işlemci uyumsuzluğu

temel frekansı 3.5ghz zaten, uyumlu olmasa çalışmazdı. Gameboost, precision boost'u açarak 3.5ghz yi geçebilirsin.
  2. A

41k Bütçeye RX 7900gre sistem, bu fiyata iyi mi

Hellhound modelinin ısı değerleri nasıl acaba, testlerine baktınız mı
  3. A

Yardım Aklımdaki oyunu bulmama yardımcı olurmusunuz

Chatgpt'ye sordum direkt Fangshi: The Lost City dedi, önerdiği diğer oyunlar: -Thymesia -Lian Li -Wuchang: Fallen Feathers
  4. A

Ekran kartında Zero fan özelliği açık ama çalışmıyor

Gelişmiş kontrolden Sıfır fan derecesini ayarlayabilirsin
  5. A

Yardım ASUS TUF RX 7800 XT O16G OG GAMING EKRAN KARTI Alınır mı?

https://www.epey.com/ekran-karti/sapphire-pulse-radeon-rx-7900-gre.html Malum siteden almak istemezsen buradan hb üzerinden alabilirsin.
  6. A

https://www.akakce.com/ekran-karti/en-ucuz-powercolor-rx-7900-gre-fighter-16g-f-oc-256-bit-gddr6-16-gb-fiyati,603702389.html Fiyat olarak çok fark var ve performans olarak 7800 XT yi geçiyor.
  7. A

7900 GRE lere bakmanı tavsiye ederim
  8. A

Çözüldü✓ Corsair VS600 PSU PCI-E kablo sorunu

Evet kullanabilirsin
  9. A

Tamam 6+2 pin şeklinde +2 olan pini ayırıp takabilirsin
  10. A

Ayrılıyordur büyük ihtimalle ayırmayı dener misin
  11. A

Bu sistemde GTX 970 nasıl olur? Uyumsuzluk var mı?

hangi çözünürlükte oynayacağına göre ekran kartına karar vermen gerekli. Söylediğin kartları alabilirsin. Bende 5600x ve 7900 GRE var 1080p darboğaz oluyor ancak 2k kullanıyorum ben bir sıkıntı olmuyor.
  12. A

CPU SOĞUTUCUSUNU DEĞİŞTİRDİM PC AÇILMIYOR

Temizlerken Ram slotuna toz girmiş olabilir, rami çıkarıp dimm soketi temizleyip tekrar takabilir misin. Bir de her ihtimale karşı statik elektriğini al.
  13. A

Arctis 7+ calışmıyor

Merhaba, kulaklığın sol tarafında(pad'in altında) reset swtichi var. Onu deneyebilirsiniz.
  14. A

Sistem ne kadar eder

Merhaba, oyun bilgisayarımı yoğun iş tempom nedeniyle kullanamaz duruma geldim. Evde yatmasındansa satmayı düşünüyorum. Fiyat tavsiyelerinizi bekliyorum. Ekran kartı: XFX AMD RADEON 7900 GRE 16 GB (Garantisi devam ediyor) İşlemci: AMD R5 5600x Anakart: MSI B450m Mortar Titanium Ram: Corsair...
  15. A

Bilgisayarım açılmıyor

Olabilir öyle hatalar ilk başta boot lambası yanıyor diye yazsan daha kısa zamanda çözüme ulaşabilirdik.
  16. A

Bilgisayarım açılmıyor

-Öncelikle statik elektriği boşalt, (elektriğini kesip açma tuşuna 2-3 defa bas), sonrasında elektriği bağlayıp açmayı dene. -Sonrasında elektriği kesip ram(leri) çıkar. birden fazla ise 2 veya 4 yerlerini değiştir. 4 slot varsa anakartta 1. ve 3. slottaysa 2. ve 4. slota takmayı da dene...
  17. A

Bilgisayar kasasının fanları dönmüyor ekran gelmiyor.

Tüm bileşenleri kontrol ettin mi, kablo oynamış veya çıkmış olabilir. O da olmazsa sırayla RAM'lerden başlayarak test etmeni öneririm.
  18. A

Bilgisayarım açılmıyor

Power tuşuna basınca herhangi bir tepki veriyor mu
  19. A

Bilgisayarım açılmıyor

Pili çıkardıktan sonra 3-4dk bekleyip tekrar takacak, ardından elektriği verip çalıştıracak.
  20. A

Bilgisayar kasasının fanları dönmüyor ekran gelmiyor.

Kabloları kontrol eder misin
Top Bottom