Arama sonuçları: *

1. Rhays

27 Inch Ips Panel Monitör

Dostum bütçemi kendimi zorlayarak 2000 yaptım 2000 tl veya altına başka monitör önerebilir misin rica etsem.
  2. Rhays

27 Inch Ips Panel Monitör

Merhaba arkadaşlar 2-3 gün içerisinde monitör alacağım. Maksimum 2000tl bütçe ayarlayabildim, istediğim monitör en önemlisi 27 inç ve ips panel olması curved olmasını istemiyorum ve minimum 144hz olmalı, önerilerinizi bekliyorum.
  3. Rhays

Kaliteli Oyuncu Mouse Önerisi

Herkese cevaplarınız için teşekkür ederim, hyperx surge mouseunu almaya karar verdim bakalım.
  4. Rhays

Kaliteli Oyuncu Mouse Önerisi

Merhaba arkadaşlar şuan Logitech G203 kullanıyorum fakat elime küçük geliyor çünkü ellerim biraz büyük, bana büyük ellere uygun olan u ayarlayabildiğimiz bir mouse önerebilir misiniz? Bütçem Maksimum 350. Bu arada şu mouse u buldum bakınırken internette...
  5. Rhays

Monitör önerisi yapabilirmisiniz

Ha bir de eklemeyi unuttum. 27 rekabetçi oyunlar oynuyorsan ve monitöre yakından bakıyorsan önermem 24 al ama benim gibi çok dizi film izleyip monitöre uzaktan bakıyorsan 27+curved çok eğlenceli olacaktır. 1614984737 İlla ips panel istiyorsanız düz almak zorundasınız düz çok sevmediğim için...
  6. Rhays

Monitör önerisi yapabilirmisiniz

Ben de 1-2 saat önce konu açmıştım aynı bütçe ile ona bakabilirsin fakat ben bir monitör buldum ve fiyatına göre özellikleri baya iyi geldi curved 165 hz 27 inç buna bakabilrsin dostum...
  7. Rhays

Maksimum 500 TL Kulaklık Önerisi

Bütçem Maksimum 500 TL Mümkün olduğunca ışıksız ışıklı olacaksa da ışıklarını düzgün ayarlayabileceğim bir kulaklık, mikrofonu ve ses kalitesi iyi olmalı çok müzik dinliyorum özellikle bassları iyi olsun onun dışında 7.1 olursa iyi olur olmasa da olur ama, ha bir de rengi siyah mat olmalı...
  8. Rhays

27 Inch 144HZ Curved Monitör Önerisi

Bütçem maksimum 2500 o da en fazla 2700 tl gibi bir para veremem maalesef fakat konuyu açtıktan sonra şu monitörü buldum...
  9. Rhays

27 Inch 144HZ Curved Monitör Önerisi

Merhaba arkadaşlar, monitörümü yükselteceğim, masam, bilgisayar kasası, ekipmanlar vesaire derken monitör küçük kaldı (şuan 24 Inch 75HZ bir monitör kullanıyorum) bana 27 Inch 144HZ minimum IPS panel bir monitör önerebilir misiniz? Bütçem maksimum 2500 (curved olması tercihimdir.)
  10. Rhays

Arkadaşlarla oynanabilecek oyun

Raft deneyebilirsiniz 3 arkadaş 10 saat falan oynadık toplam ama sonrasında sıkmaya başlıyor, 1 hafta falan idare eder.
  11. Rhays

Maksimum 7.000 TL RTX 20 serisinden sistem önerisi

https://www.itopya.com/teknomega-msi-radeon-rx-580-armor-8g-oc-intel-i5-10400f-16gb-ddr4-512gb-ssd-geforce-espor-pc/ 6400 TL ye bu kasa satılıyor bakabilirsiniz.
  12. Rhays

Maksimum 7.000 TL RTX 20 serisinden sistem önerisi

Monitör dahil değil sadece kasa bile zor toplarsınız o bütçeye, en ucuz rtx 2060 lar 3500 tlden başlıyor bu da bütçenizin yarısı demek.
  13. Rhays

3000 TL Bütçeye Monitör Önerir misiniz?

https://www.vatanbilgisayar.com/asus-27-vg27vq-1ms-165hz-full-hd-hdmi-freesync-ve-g-sync-uyumlu-gaming-monitor.html
  14. Rhays

Acer EG220QP Monitör Alınır mı?

Fiyatına göre iyi fakat 21.5 inç değil de 24 bulabilirseniz daha iyi olacaktır. 21.5 biraz küçük gelebilir ama ille de 21 diyorsanız bu fiyat bandında alınabilecek bir monitör.
  15. Rhays

rx 570 vs gtx 1650Hangi Ekran Kartı Daha iyi

RX 570 daha güçlü fakat güç tüketimi daha fazla 1650dan daha eski bir kart düz 1650 değil de 1650 super alırsanız çok daha iyi olur.
  16. Rhays

Adreslenebilir RGB Led Takma

100R kasasını kullanıyorsanız cam olan tarafın tek bir yanı 40 cm civarı yani tek tarafa yapacaksanız 1 metre yeterli fakat tüm kasayı kaplamayı düşünüyosanız 2 metre yeterli olacaktır.
  17. Rhays

Adreslenebilir RGB Led Takma

Merhaba arkadaşlar benim bir sorum olacak, kasamın içine bir led yerleştirmek istiyorum. Msi Mag 100R kasasını kullanıyorum arkasında rgb kontrolcüsü var farklı modları renkleri animasyonları kasamın önündeki tuş ile değiştirebiliyorum. 5V girişleri mevcut, ve internette 5V ARGB led buldum...
  18. Rhays

250-350tl arası klavye

Redragon kumara bakın derim.
  19. Rhays

Düşük bütçeli cs ve lol İçin sistem önerisi

Ben ilk toplama bilgisayarımda Xeon E5450 kullanmıştım ve gerçekten çok güçlü bir işlemci, bana kalırsa dediğiniz gibi anakart ve xeon işlemci alın biraz daha paranız olduğunda daha güçlü bir psu ve kule tipi işlemci soğutucusu alıp overclock yapmanızı öneririm.
  20. Rhays

0-600 TL arası klavye önerisi

Kalite farkı, uzun ömürlülük, kullanım rahatlığı, daha düşük gecikme süreleri gibi bir sürü fark var.
Top Bottom