Arama sonuçları: *

1. Artful

James Donkey 710 Sorunu

Bu kadar rahatsız edici olacağını tahmin etmemiştim. İade sürecini başlatıyorum, konu ile ilgili tarafıma yapılacak dönüşleri buradan paylaşır görülmesini sağlarım. Cevaplarınız için teşekkür ederim...
  2. Artful

James Donkey 710 Sorunu

İncehesap üzerinden 2 hafta kadar önce aldığım James Donkey marka 710 model kulaklığın sol tarafında yüksek ses açmam halinde hep cızırtı benzeri bir ses geliyor. Bunun bir çözümü var mıdır yoksa iade sürecine mi gitmeliyim? Kullanan kullanmayan bilgisi olan biri yardım ederse sevinirim.
  3. Artful

BIOS Güncellemesi Hakkında

MSI A320M PRO-VH PLUS AMD A320 Soket AM4 DDR4 3200MHz OC Anakart, kullanmaktayım. Aldığımdan beri hiç güncelleme yapmadım, nasıl yapılacağı hakkında da hiç bilgim yok. Bilgisayarımın son zamanda çok yavaş açılması sebebiyle artık bu güncellemeyi yapma kanaatindeyim. MSI'ın sitesinden baktım...
  4. Artful

Ailevi ve Dini Değerlerime Küfür Eden Şahıs

Bu sebeple şikayetlerimizi polise değil Cumhuriyet Savcılığına yapalım :)
  5. Artful

Ailevi ve Dini Değerlerime Küfür Eden Şahıs

Bahsetmiş olduğun konudan para kazanman mümkün değil. Savcılığa şikayetini ver çağırırlarsa git konuş ancak ceza vs bekleme küfür ettiği için kimse hapse girmez. Ekran görüntülerine baktım. Oyun içi chatten birilerinin bulunması da pek olağan görünmedi bana. Elden pek bir şey geleceğini sanmam.
  6. Artful

Kanıt olmadan dava açabilir miyim?

Ben sadece hukuk boyutundan anlarım :D
  7. Artful

Konuşmaları geri getirmen şart olmasa da getirirsen lehine bir durum söz konusu olur. Havale bilgilerini bankadan alabilirsin
  8. Artful

Tanığın vereceği bilgilere ve ne şekilde tanık olduğuna bağlı. Havale yaptıysan ben bir problem olacağını sanmam. Mutlaka git şikayette bulun.
  9. Artful

Bilgisayarım Aşırı Yavaşladı

Açıkçası kasayı öğrencilik zamanımda zorla birikim yaparak aldığım için çok özenli davranıyordum :) Klasörleri temizledim işe yaramazsa bi format atıcam... Öncelikli planım aslında bunları temin etmek, karantina sürecinin de verdiği boşlukla sürekli araştırıyoruz :D
  10. Artful

Epic Games Store GTA 5 verecek!

Steep ve Just Cause 4 gizemli oyun sayılmazken hangi oyun gizemli oyun olarak çıkacak ben de çok merak ediyorum
  11. Artful

Bilgisayarım Aşırı Yavaşladı

2018 Eylül ayında almış olduğum ; V3-M1050TA-1202/R3 2200G/MSI GTX1050Ti 4GB AERO/8GB RAM/1TB Disk/Gaming Bilgisayar 1 X CORSAIR 8GB DDR4 2400MHz CL16 Kırmızı Vengeance Single Kit Ram 1 X Power Boost BST-ATX400R 400w 12cm Fan ATX POWER SUPPLY (Retail Box) 1 X Seagate 3.5" 1TB Barracuda Sata 3.0...
  12. Artful

İtopya'dan ürün mü alacaksınız. İzlemenizi öneririm.

Bu bahsettiğin hataların ilk bakışta kullanılmadan anlaşılamayacağını, heyete yapacağın başvurunda mutlaka belirt. Peşine düş, eğer kötüniyet oluşturan bir hal varsa da yoksa da hukuki yolları zorla ki açığa çıksın.
  13. Artful

Dolar Kuru!

Doların birkaç saatliğine düşmesi, teknolojik alet satıcıları için indirim sebebi değildir. Anlık dolar düşüşü ile indirim beklememeni tavsiye ederim.
  14. Artful

Dolar Düşüyor!

Doların dalgalanma neticesinde yeniden yükselme riski satıcılar için de güvensizlik oluşturur. Sonuçta satıcı sevabına-maliyetine ürün vermiyor, kar amacı güdüyor. Dolar düşse dahi birkaç hafta indirim beklemek yerinde bir beklenti olmayacaktır.
  15. Artful

PİYASA BU HALDEYKEN PC TOPLANIRMI ? NE ZAMANA DÜZELİR FİYATLAR?

Ben öğrencilik dönemimde kendime bilgisayar aldığımda da aynı tartışmalar vardı. Ardından dolar düştü de yükseldi de. Biraz şans söz konusu, tercih tamamen sana ait.
  16. Artful

PİYASA BU HALDEYKEN PC TOPLANIRMI ? NE ZAMANA DÜZELİR FİYATLAR?

Acele sistem istiyorum 8-10 ay bekleyemem diyorsan al, çünkü bu kadar sürede doların değil düşmesi, yükselişinin durdurulması bile bence mucize olur. Benim fikrimce 8-10 ay sonrasında düşmesi çok zor olsa da sonuçta ihtimal dahilinde. Uzun vadeli Dolar/Türk Lirası grafiklerine yönelik şahsi...
  17. Artful

Öneri James Donkey 710 Stoklarda (169 TL)

Aldım, pişman olmamak dileğiyle.
  18. Artful

Dolar ne zaman düşer?

Yaşanan pandemi süreci, dolar rezervlerinin tüketilmesi gibi unsurlar göz önüne alındığında düşeceğini söylemek pek mümkün değil. Şahsen ben, 8.0 civarlarını görmeden almak istediğim ürünleri temin etmeye çalışıyorum.
Top Bottom