Arama sonuçları: *

1. N

Donanım Arşivi youtube kanalındaki Tebilon ile toplanmış sistem alınır mı?

Dediğim gibi imkanınız varsa yapılabilecek bir upgrade yoksa zaten bu şekilde bile fenasal bir sistem tek aklımda soru işareti bırakan kısım hikvision ram ne kadar sağlıklı tam bilmiyorum çevremde kullanan olmadı yt de videolarına da denk gelmedim videoyu izlemedim ama abdullah reis koymuşsa...
  2. N

Donanım Arşivi youtube kanalındaki Tebilon ile toplanmış sistem alınır mı?

Hocam bence alınır imkanınız varsa işlemciyi 5600x yapıp birde sıvı soğutma eklerseniz çok daha güzel olacaktır daha uzun soluklu olur en azından fps oyunları için ekran kartına laf yok zaten gayet güzel
  3. N

Champions 2024 Phantom alınır mı? sizce? / Hızlı cvp verirseniz sevinirim.

Bana kalırsa gece pazarını bekle zaten 16 sında geliyor champions daha mağazada duracak o yüzden acele etme derim
  4. N

Msi b450m-a pro max anakartına sıvı soğutma

Bu sıvı soğutmayı sipariş ettim amd uyumlu yazınca olur diye düşündüm fakat bazı arkadaşlar pump girişi sys fan falan yazmışlar mevzuyu tam çözemedim başlıkta yazdığım anakarta takabilir miyim bunu hangi girişi nereye takmam gerekiyor tam emin olamadım pompayı cpu fan kısmına mı yoksa sys fan...
  5. N

İ3 12100f li sistem topluyorum fakat kafam çok karıştı

Teşekkür ederim biraz kafam karıştı böyle olunca dedim bilen birilerine sorayım birde 18 19k arası bütçem var monitör klavye mouse kulaklık her şey dahil bir sistem toplicam önerebiliceğinjz hazır sistemler var mı acaba?
  6. N

İ3 12100f li sistem topluyorum fakat kafam çok karıştı

İki farklı siteden sistem bakıyordum fakat bir şey dikkatimi çekti intel i3 12100f li bir sistem topladım 12 mb gösteriyordu sonra bir başka sitede topladım 17 mb önbellek olarak gösteriyor kafam karıştı hangisine inanmalıyım?
  7. N

10 13k arası sistem önerir misiniz?

Sistemin orjinalinde rx6500 xt var ama ben özelleştirdim rx 6400 pulse alıcam benim oynicağım oyunlar için fazla bile
  8. N

Şöyle bir sistem buldum monitörle beraber 13.500 e geliyor bu haqqus gen 3 den daha iyi değil mi
  9. N

Hem yazılım yapıp hemde oyun oynayabiliceğim arada video çekip canlı yayın açabiliceğim bir pc toplamak istiyorum tavsiyeleriniz nelerdir acaba Not:monitör de dahil olucak şekilde en fazla 14k bütçem var
Top Bottom