Arama sonuçları: *

1. Ö

VR Box gözlüğü ile steam oyunları oynanırmı

ufak bir araştırma sonucu ile vr kumandası ve vr box almaya karar verdim ancak VR Box gözlüğü ile steam oyunları oynanırmı ?
  2. Ö

Steam dışı yerlerden Steam key almak yasalmı

Steam dışı yerlerden Steam key almak yasalmı ?örneğin, oyunfor gibi sitelerden. veya origin oyunları satan sitelerden, satın alım yapmak. bunlar, korsanla bir tutulabilir mi ?
  3. Ö

gta5 technogame Türkçe yama .oiv uzantılı dosya yok

Arkadaşlar .oiv uzantılı dosyayı bulamadım 1589703655 ARkadaşlar yama dosyasını indirmemişim pardon :S
  4. Ö

Pc oyunu Önerileri

Arkadaşlar oyun önerilerinizi bekliyorum şimdiye kadar güçlü bir pc im olmadığı için neredeyse hiç oyunum yok diyebilirim csgo haricinde Oyun önerilerinizi bekliyorum ama önereceğiniz oyunlar uzun soluklu ve lol gibi moba tarzı olmassa sevinirim harçlıklarımı biriktirip elde ettiğim 1150 tl lik...
  5. Ö

ekran kartı işlemci sıcaklığını gösteren uygulama ?

HWMonitor programınıda deneyebilirisiniz sistem hakkında ayrıntılı bilgiler sunuyor.
  6. Ö

Şok Marketlerde satılan kart

Arkadaşlar şok marketlerde satılan ininal karta yükleme yapabilmek için kredi kartı şartmı yoksa yine şok marketler üzerinden parayı elden vererek yükleme yapabiliyormuyuz babam internet alışverişlerinden çekiniyor dolandırılma ihitmali yüzünden benim ise birikmiş harçlığım var oyun satın almak...
  7. Ö

Arctis 3 PC ye nasıl bağlanır

Kutudan çıkan diğer kabloyu da kullanarak yapacağız arkaya bağlamak için değilmi ? 1589063182 Ve çoğaltıcı kullanırsam performans düşüklüğü yaşarmıyım 1589063606 Çoğaltıcı kullanarak hallettim hem kulaklık hem mikrofon çalışıyor çok teşekkürler
  8. Ö

Arctis 3 PC ye nasıl bağlanır

Arkadaşlar cidden anlamadım ben bunu spec delta kasaya nasıl bağlayacağım
  9. Ö

B450m s2h ryzen 1600 af overclock

Şuan işlemci boşta 35 derecelerde geziyor ve bilgisayarda uzun zamandır açık RX 5600 XT de çok ufak bir darboğaz oluyormuş hem onu önlemek adına yapsam diyorum hemde ryzen 1600 af nin oc performansı var yine artı olarak ryzen 1600 e sürülü gelen termal macunu kaldırıp daha kaliteli arctic mx4...
  10. Ö

1.32 denememe ne dersin ve bir sorum daha var Buradaki ilk iki kısmında voltajını ayarlamam gereklimi yoksa sadece en baştakinimi ayarlıyacağım ve konu içinde konu açmak gibi olucak ama en alttaki ram voltajı nasıl sence 3200 MHz için ?
  11. Ö

Arkadaşlar ryzen 1600 af işlemciye 4.0 GHz değerinde overclock yapmak istiyorum. lakin voltaj konusunda ne yapacağımı bilmiyorum. 1.35 denesemmi acaba ? 1589005134 Bu arada stok fan ve arctic mx4 termal macun kullanıyorum
Top Bottom