Arama sonuçları: *

• Users: xrexy
  • Order by date
  1. X

Zaman Geçtikçe Akıcılık Azalıyor

Güncellemeler ile ilgili bir şey diyemem ondan düştüğü için normal bulun ama termal macun değişimi format atma veya dosya azaltma gibi şeyler kurtarır ama hazır sistemse bi sorgulamaniz uyumlu olur
  2. X

Pc icin Anakart önerir misiniz?

Onerilerin hepsi uyumlu butcene uyumlu olanı seç ve hayırlı olsun.
  3. X

ASUS PRİME A320M-R Anakart ile RYZEN 5 5600 İşlemci uyumlumudur

Uyumludur ancak bios sürümü ile ilgili bir şey diyemem
  4. X

Yardım Kasa ve psu önerir misiniz

şu işinizi görürmü?
  5. X

oldukça yeterli. 500w lık bir psu alın her şey tamamdır :D 1725282081 son olarak kasa kaldı kasayı ise hem anakartın ve parçaların sığacağı hemde kabloları derli toplu bir kasa seçimi uygun olur bunun içinde öneri yapabiliriz.
  6. X

isim haklarını almadan alışveriş sitesi açmak mantıklı mı

İsim haklarını almadan önce bir siteyi yayına almak, başkalarının markanızı veya domain adınızı kapmasını riske atabilir. Bu, ileride ciddi hukuki ve operasyonel sorunlara yol açabilir.
  7. X

şöyle bir şey yap alıcağın parçaların kaç watt harcadığını topla toplamına göre bir psu dahil kasa bulursun atıyorum toplıyacağım pc 483 watt toplamıyla harcayabiliyor x markasının işte 500 wattlık psuları çıkıyor 1725273448 kaç watt harcadığına bak ona göre bişeyler önerelim
  8. X

Nvidia experience ve amd

vega 7 diye bir işlemci yok Vega 7 APU'daki GPU yani grafik işlem birimidir. 1725272913 zaten vega 7 diye aratınca 5600g nin kendisi çıkmakta
  9. X

HYPERX DUALCAST Mİ YOKSA FİFİNE A6V Mİ BÜTCEM FİFİNE İÇİN DAHA İYİ

şöyle söylemeliyim mikrofon olsun işimi görsün sesi quad cast kadar güzel olsun solocast bakabilirsin nerdeyse bir farkı yok ama büyük bir mikrofon arıyorsan fifine önerimdir.
  10. X

Win 11 aktifleştirmek için güvenli ve uygun retail key nerden bulurum

sürümün kendi lisansına göre alabiliyorsunuz her sürümde kullancağım diyorsanız microsoft hesabınızla ilişkili bir keyle etkinleştirme yapabilirsiniz
  11. X

Win 11 aktifleştirmek için güvenli ve uygun retail key nerden bulurum

retail birkere satın alındımı birdaha gitmeyen bir lisans bir kertenkelenin kuyruğunu yeniden çıkarması gibi ve farklı key satan sitelere bi bakabilirsin
  12. X

Inspiron 3520'de oyun oynanır mı?

yanınızda götürceğiniz bir oyuncu laptopu olcak ise evet bu kazık bir fiyat ve bu pc de lol düşük veya orta ayarlarda oynanır ancak sonunda U olan işlemciler genelde iş anlamında sürekli şarjda bırakmamak adına ancak güç tasarrufunda kullanılır ve buda performans sorunları yol açabilir ancak...
  13. X

VALORANT 5 FPS SORUNU

fps 5 e sabitlenmiş olabilirmi? bi kontrol edin.
  14. X

UCUZ 144 HZ 24-25 İNÇ 2. MONİTÖR ÖNERİSİ

buna bakabilirsiniz
  15. X

Klassegear ürünleri çinden mi geliyor ?

alınır tanıdık mouse pad markalarından 1722961242 bende bitane almayı düşünüyorum
  16. X

Fikrinizi merak ediyorum

en fazla 24 inch geçerli ama siz bilirsiniz 1722960974 onu hiç dikkat etmedim 27 inchlerde 1080p çok kötü 1722961093 istiyorsanız başka bir şey önerelim bütçe ne kadardır?
  17. X

Fikrinizi merak ediyorum

online oyunsa alınmaz 27 inch çok büyük
  18. X

Klassegear ürünleri çinden mi geliyor ?

Bu tür markalar, üretimlerini Çin gibi düşük maliyetli üretim merkezlerinde gerçekleştirebiliyorlar çünkü Çin, geniş üretim kapasiteleri ve maliyet avantajları ile bilinir. Yani bu marka menşei olarak çinde üretmekte. Küçük bir araştırma ile bulabiliyorsunuz. 1722960805 mesela y markalı bir...
  19. X

3000TL fiyatla Mikrofon mu Yoksa Kulaklık mı?

cevap veren therkeze teşekkürler tecnupetten daha iyi burası <3
  20. X

3000TL fiyatla Mikrofon mu Yoksa Kulaklık mı?

bende onu düşünüyorum gösterilen iki kulaklıktan hangisi daha iyi dersiniz?
Top Bottom