Arama sonuçları: *

1. ichbinbuura

Vatan Bilgisayardan Kasa Önerisi

Uygun fiyatlı içerisinde psu olan bir kasa önerir misiniz ?Vatan bilgisayar olması önemli.
  2. ichbinbuura

Üniversite İçin laptop mu ? Tablet mi ?

Oyun oynamak 1.amacım değil mümkünse vatan bilgisayar teknosa gibi bilindik sitelerden link atar mısınız ?
  3. ichbinbuura

10.000 TL laptop önerisi

Arkadaşlar 10.000 TL bütçem var oyun için almayacağım.Daha çok ders odaklı office, powerpoint gibi uygulamalar ve adobe photoshop,premiere pro gibi uygulamalar için kullanacağım.Sizce tablet mi almalıyım yoksa dizüstü bilgisayar mı ?
  4. ichbinbuura

800 TL Webcam Önerisi

Dostlar güzel bir webcam arıyorum fiyatı belirttim.Bildiğiniz var mı ? Link bırakır mısınız ?
  5. ichbinbuura

iPad Air 4 mi ?iPad 8.nesil ve aksesuarları mı ?

Arkadaşlar 6300 tl bütçem var.İpad Air 4 mü almalıyım yoksa iPad 8.nesil ve aksesuarlarını mı almalıyım lütfen yardımcı olursanız sevinirim.
  6. ichbinbuura

Pozitif teknoloji güvenilir mi ?

Arkadaşlar internet üzerinden tablet almak istiyorum.Bu siteden alışveriş yapan var mı ? Lütfen cevaplarsanız sevinirim.İlk kez internet üzerinden alacağım.
  7. ichbinbuura

iPad Air 4 mü İpad 8.nesil mi

İpad Air 4 mü iPad 8.nesil mi bütçem 6000 Eğer 8.nesil alırsam Airpods ve Kalem alabileceğim 1612382482 Ders odaklı olacak.Oyun vs. değil
  8. ichbinbuura

Pozitif Teknoloji mi ? Apple resmi sitesi mi ?

iPad 8.nesil ve kalem alacağım arkadaşlar sizce nereden almalıyım pozitif teknolojiden mi ? yoksa resmi apple sitesinden mi ?
  9. ichbinbuura

iPad pro mu Yoksa İpad Air mi

Arkadaşlar eğer iPad pro alırsam sadece tableti alabileceğim.Ama eğer ipad air alabilirsem kalemini ve airpodsunuda alabileceğim önerilerinizi bekliyorum.
  10. ichbinbuura

Yeni kredi kartı açtırma süreci nasıl olur ?

Arkadaşlar nasip olursa ben yakında a-101'de işe başlayacağım.Yaklaşık 2k maaşı var atıyorum 2200 felan ama ben düz 2000 olarak hesaplıyorum.Kredi kartı açtırabilir miyim ? Limiti ne kadar olur ? Tablet almayı düşünüyorum 7200 küsür civarına taksitli olacak şekilde alabilir miyim ?
  11. ichbinbuura

2.el iPhone 11 kaç tl eder ?

İphone 11 2.el ne kadar fiyatlandırma yapılabilir ?Kozmetik açıdan 10/9 Pil yüzdesi 93 garantisi 02.2022 ye kadar şarj aleti ve kulaklığı mevcut
  12. ichbinbuura

Samsung Galaxy Note 3 mü ? İphone 6s mi ?

Arkadaşlar şarjı çok çabuk bitiyor İphonun.Note 3 e mi geçmeliyim cevap verirseniz sevinirim.
  13. ichbinbuura

Steam 150 TL oyun önerisi

Güzel bir oyun arıyorum max bütçem 150 TL.Önerilerinizi bekliyorum arkadaşlar.
  14. ichbinbuura

Steam Oyun Önerisi ?

Güzel önerilerinizi bekliyorum arkadaşlar.
  15. ichbinbuura

Arma 3 Oyunun Temellerini Öğretebilecek Var mı ?

Arma 3 oynayan var mı ? Aktif bir şekilde.Yardımcı olursa sevinirim.
  16. ichbinbuura

Online Oyun Önerisi

Tavsiye edebileceğiniz güzel online oyun var mı arkadaşlar ?
  17. ichbinbuura

16 GB flash bellek 484 mb a düştü ne yapmalıyım

İçine windows kurulumu yaptığım flaşı geri kullanabilirmiyim.484mb a düştü.Yardımlarınızı bekliyorum. 1597322750
  18. ichbinbuura

144 Hz Monitör 60 Hz Gösteriyor Ne Yapılmalı

Ayarlarına girdim görüntü ayarlarından 64 Hz gösteriyor 144 hz olmasına rağmen 1597319153 DP ile bağladım. 1597319365 Çözüldü arkadaşlar teşekkürler.Sürücüleri güncelledim ve düzeldi.
  19. ichbinbuura

Freedos bilgisayara işletim sistemi yüklemek

Herşeyi hazırladım rufustan hallettim.Ekstra önerebileceğiniz bir şey var mı ?
  20. ichbinbuura

League of legends için önerileriniz?

Nasıl daha iyi bir oyuncu olabilirim.Taktik varmı verebileceğiniz?
Top Bottom