Arama sonuçları: *

1. R

İndirimli Laptop tavsiyesi

1tb ssdli/ harici ekran kartlı ( en fazla rtx 3050 fazlasına gerek yok) 8 veya 17 GB ram laptop tavsiyelerinizi bekliyorum. Şimdiden Teşekkür ederim
  2. R

Yardım *DRAM OLAN* 500Gb VEYA 1TB M2 SSD ÖNERİSİ?

Şuan yine aynı fiyat yükselmeden alayım bari, tekrar çok teşekkürler, işin gücün rast gitsin 🙋
  3. R

Çok teşekkür ederim değerli bilgilerin ve ilgin için, şuan bir indirim mevcut ince hesapta o indirim bitmeden plus olanı mı normal g2 mi almaya karar verir alırım . Siz ne kadara almıştınız zamanda?
  4. R

güzel sonuç çıkmış, vadedilen hız 2100/1700 iken sende sıralı okuma 3000 çıkmış. Bunun drami 1gb 2666 mhz diye biliyorum doğru mu?
  5. R

teşekkür ederim bilgiler için, zaten dediğiniz gibi bu okuma yazma değerlerindeki yükseklik oyun ve bilgisayar açılışında çok fark etmiyor, bence de yüksek okuma yazma değerleri olan ssdler, sürekli video dosya vb. yükleyen render vs. işer yapan kullanıcılara hitap ediyor. 1000mb üstü okuma...
  6. R

Bunun bir de plus modeli var ama, günlük kullanım ve oyun için bunun hızı yeterli mi yoksa 3000mb için fazladan 500 verip bunun plus modelini mi almam mantıklı
  7. R

Dram var dimi bu söylediklerinde
  8. R

Arkadaşlar, dram barındıran bir m2 ssd arıyorum, 500 GB için 1000 liraya kadar, 1TB için ise 2000 liraya kadar bütçem var. Çok araştırdım fakat hiç bir satıcıda m2 ssd özellik kısmında DRAM olup olmadığı belirtilmemiş, bu sebeple forumda bu konuda bilgi sahibi olanlardan yardım istiyorum...
  9. R

Yardım BEKO 8860 vs 8870 vs 8900 ACİL

Yalnız kardeşim beko alırken dikkat et, çoğu modelşnde saçma sapan bir sürü uygulama varken Netflix olmuyor içinde, sonradan da yüklenmiyor. Google beko Netflix sorunu yazarsan tonla bu konuda şikayet görebilirsin
  10. R

Windows 10 Yeni Güncelleme Nasıl Kaldırılır ?

Denetim masasından güncellemeler bölümünde son güncellemeyi kaldır olması gerek, hata ekranını atabilir misin?
  11. R

Anakart değişimi sonrasında neler yapılmalı ?

Öncelikle diskler anakarttan bağımsız bir donanım. Disklerin bağlantısını düzgün yaptığın sürece sıkıntı yaşamazsın ve windowsun da diske kayıtlı olduğu için ne yeniden yüklemen gerekir ne de yeni key alman. Sadece anakartın işlemciye uyumlu olup olmadığını kontrol et, bir de güç kaynağının...
  12. R

Windows 10 KB4549951 güncellemesi

Bilgisayara göre değişiyor ama çoğu mavi ekran hatası almış, bir de sistem optimizasyonda sıkıntı oluyormuş. Herkes yapmamayı öneriyor. Denetim masasından son güncellemeyi kaldırırsan bir sorun yaşamazsın. Takip et bir kaç gün, senin kullanım alanında bir sorun çıkarmıyorsa, kaldırma dursun. Ama...
  13. R

Orta-üst seviye arası PC toplayacağım, YARDIM

Eyvallah reis sağol, darısı senin başına sistemin yoksa, zaten ben de hemen oynayamayacağım. Monitör için en az 6 ay daha çalışmam gerek 😁 1587392391 Herkese görüşleri için teşekkürler arkadaşlar. Yoluma El Capitan ile devam ediyorum. Aslında benim asıl bütçem monitör dahil 6bin liraydı fakat...
  14. R

Bekledim ve aldım 😁👋🏼
  15. R

1500-2000 lira bandında alınabilecek en iyi ekran kartı nedir? PC toplucam. Yardım
Top Bottom