Arama sonuçları: *

1. B

xiaomi redmi 7A telefonum açılmıyor

nasıl yükleyeceğim daha önce hiç xiaomi telefon kullanmadım telefon açılmıyor
  2. B

xiaomi redmi 7A telefonum açılmıyor

arkadaşlar selam bugün 2.el redmi 7A aldım telefonu sıfırlamak istedim twpr ekranında her şeyi işaretleyip sıfırladım cihaz açılmıyor twpr ekranını türkçeye çevirdiğimde ise işletim sistemi yüklü değil diyor ne yapmam gerekiyor yardımcı olur musunuz?
  3. B

Küçüklük sosyal medya hesaplarımı nasıl silebilirim?

Selam arkadaşlar Allahını seven yardım etsin yahu küçükken moda olan ne varsa yapmışım haliyle bir sürü sosyal medya hesabım var hepsi abidik gubidik hesaplar utanıyorum arkadaşlarım arasında arada bulan çıkıyor kıpkırmızı oluyorum ne şifreleri ne epostaları aklımda küçükken pek umursamaz birisi...
  4. B

adobe yıllık üyelik iptali hakkında bilgisi olan var mı?

şöyle bir şey yaptım dostum iptal ederken yeni teklif sunuyor dedi ki şuan kullandığın planı 2 ay ücretsiz kullanıp tasarruf edebilirsin dedi kabul ettim çünkü yıllık paranın yarısını verdiğin için bu ayı ödedim zaten 2 ay sonra baya fiyat düşecek ve o zaman cayma bedelini ödeyebilirim bu arada...
  5. B

adobe yıllık üyelik iptali hakkında bilgisi olan var mı?

Merhaba arkadaşlar ben programcılık öğrencisiyim derslerimde kullanmak için adobe fotoğrafçılık paketi almıştım deneme süresinin ardından bu 2. ayım pek fazla kullanmasamda derslerde kullandığımız için aylık ödememi yaptım çok samimi söylüyorum artık aylık para verecek durumum yok (62,68 tl de...
  6. B

Yardım Ryzen 5 3600 + GTX 1660 Ti sistem ile Cyberpunk 2077 yi oynayabilir miyim?

teşekkürler 1607516206 çok çok teşekkürler
  7. B

Yardım Ryzen 5 3600 + GTX 1660 Ti sistem ile Cyberpunk 2077 yi oynayabilir miyim?

çok çok özür dilerim ekran kartım 1660 ti
  8. B

Selam dostlar detaylı şekilde sistemimi bırakıyorum bu sistemimde cyberpunk 2077 yi nasıl ayarlarda oynayabilirim birde nvidia nın uygulamalarını daha iyi oyun için kullanabilir miyim yüksek fiyat olmayacak ise ekstra ücret vererek falan geforce now du sanırım sistemim şu şekilde AMD Ryzen 5...
  9. B

İlk etapta 240 gb ssd yeterli mi?(masaüstü)

kanka tabii ki yeter
  10. B

yeni monitörümün siyah ekran olması neden kaynaklı olabilir?

merhaba arkadaşlar henüz iki aylık monitörüm 1 saniyeden bile az da olsa siyah ekran olup düzeliyo aslında dert edilecek bişi değil 1 saniye bile sürmüyo fakat belkide önemli bir sorunu vardır diye buraya yazmak istedim monitörüm rampage 165 hz
  11. B

Siz olsanız bu 5 monitörden hangisini tercih ederdiniz?

alınmaz o paraya tn
  12. B

Siz olsanız bu 5 monitörden hangisini tercih ederdiniz?

özellikleri bakımından 4.seçenekteki monitörü almak isterdim sonraki seçeneğim5. sonra 1.olurdu
  13. B

tarih mezunu var mı?

aramızda tarih mezunu var mı acaba discord kullanabilecek
  14. B

Bu hizmet şu anda kullanılamıyor hatası.

teşekkür ederim abi
  15. B

Bu hizmet şu anda kullanılamıyor hatası.

1605699086 @Mehmet Yılmaz abi çok özür dilerim etiketlemek yasak ise
  16. B

xiaomi güncellerken bu ekran geldi ne yapmalıyım?

özelden mesaj attım
  17. B

hiç sanmam kanka ya o da başkasından alıyor sonuçta 1604329239 geri çıkmak için ne yapmalıyım?
  18. B

o kadarını bilmiyorum telefoncudan aldım kaçak aldım aldığım kişi bir sıkıntı olmayacağını söyledi 1604329161 şimdi ne yapmam gerekiyor ? çıkmalı mıyım devam mı etmeliyim
  19. B

kaçak aldım aldığım kişi bir sıkıntı olmayacağını söyledi
  20. B

kaçak 1604329007 kaçak
Top Bottom