Arama sonuçları: *

1. T

Uzun vaatli klavye önerisi

Arkadaşlar selam başlıkta da yazdığı gibi bir klavye önerisi istiyorum kriterlerim şunlar. ben uzun vaatli kullanmayı seviyorum, bende razer blackwidow chroma vardı 2013de almıştım hala onu kullanıyodum ama bozulduğu için yeni klavye almayı düşünüyorum ne önerirsiniz bütçem 100 tl. (mekanik vs...
  2. T

3090 ile mining nasıl yapılır

Aslında bana 250k bütçe sundu peki ya 250k bütçeye yapılabilecek en verimli ne olur ekran kartı bakımından
  3. T

3090 ile mining nasıl yapılır

Öncelikle selam arkadaşlar direk olaya geçmek istiyorum bi akrabama anlattım bu mining olaylarını bana belli bi miktar para vereceğini ve onla mining yapmamı istedi bende hemen tamam dedim mining hakkında bişey bildiğimi sanıyodum ama öyle değilmiş hikayesi böyleydi şimdi asıl sorum şu rtx 3090...
  4. T

Kırmızı Hata Ekranı

windows vardı uzun süredir kullanıyordu ama bi anda bu hatayı verdi bence kablolarda bi sıkıntı var gibime geliyo
  5. T

Kırmızı Hata Ekranı

Herkese iyi günler arkadaşım şöyle bir hata alıyo nedir ne değildir nasıl çözeriz bilgisayar açılmıyor yardımcı olursanız sevinirim
  6. T

interneten para kazanmak istiyorum ama ne yapacağımı bilmiyorum

ne yapmak istediğine bağlı e-ticaret yapmak istersen drop shipping yapabilirsin veya bir ürünü alıp satabilirsin e-ticaret yapmak istemez isen bitcoin vs gibi atırımlar yapabilirsin
  7. T

Bitirdiğimiz Oyunları İşaretleme

Arkadaşlar merhaba bir şey sormak istiyorum çoğu kişi biliyordur imdb gibi sitelerde izlediğiniz filmleri dizileri işaretleyebiliyorsunuz peki bunun oyunlar için olan versiyonu var mı örneğin ben "A" oyununu bitirdim onu işaretliyim gibi bir site var mı
  8. T

600-650 ₺Bütçeye uygun ekran kartı önerisi

arkadaşlar şöyle bi bütçem var yardımcı olursanız sevinirim ikinci el sıfır hiç farketmez güzel bi ekran kartı olursa sevinirim (tabii ki cyberpunk kaldıran bir şey beklemiyorum :D)
  9. T

amerikadan aldığım oyunda türkçe dil desteği

anladım sağol ^^ 1608584899 hayır
  10. T

Series x vs Ps 5 (anket)

güç tarafından (bence) tabii ki xbox ve eğer bütçen çok fazla değil ise xbox tabii ki çünkü gamepass + geriye uyumluluk epey götürür seni ama şimdi psde ki exclusive oyunlarda boru değil :D
  11. T

amerikadan aldığım oyunda türkçe dil desteği

Selamlar dostlar ben amerikadan bi ps4 oyunu aldım (the last of us 2) ama oyunda normalde türkçe dublaj vs vs. var ama amazondan aldığımdan dolayı acaba türkçe dublaj olmaz gibi bi düşünce var şimdi bilen biri bana yardımcı olabilir mi amerikadan aldığım oyunda türkçe dublajda olur mu yoksa illa...
  12. T

350-450 ₺Bütçeye uygun ekran kartı önerisi

kankam arasından hangisini tavsiye edersin
  13. T

350-450 ₺Bütçeye uygun ekran kartı önerisi

biliyorum biraz saçma bi soru ama 300-450 tl arası bi ekran kartı önerir misiniz??
  14. T

xbox series x de win 10 oyunu

herkese merhaba dostlar benim bilgisayarda yani microsoft store da minecraft dungeons var geçenlerde bi arkadaşım xbox series x de oynabileceğimi söyledi xbox henüz elime ulaşmadı şimdiden bi kaç oyun aldım bilen birisi oynayıp oynayamayacağımı söyleyebilir mi şimdiden teşekkür ederim
  15. T

Harddisk mi yoksa yoksa harici harddisk mi

Öncelikle selam benim eskiden sistemim çok iyi çalışıyodu geçenlerde 120 gb ssd aldım ve birisine sorduğumda bana depolaman az ondandır dedi (eskiden 500 gb wd green harddisk kullanıyodum) gene harddisk mi alayım yoksa harici harddisk mi (biraz saçma konu oldu ama kusura bakmayın ^^
  16. T

Bozuk Hdd ile ssd kullanmak

anladım sağol ^^
  17. T

yani ben o bozukla sağlamı aynanda kullansam olur mu
  18. T

wd green
  19. T

Selam dostlar ben geçenlerde ssd aldım bozuk hdd olduğu için yani bozuk derken şöyle bilgisayar şakasız 1 saatte masaüstü açıyordu bilgisayarcıya götürdüm bu bozulmuş dediler bende gittim 120 gb aldım :D şimdi bişey yüklüyorum hemen yer bitiyo ikisini aynanda kullansam ne gibi şeyler yaşarım
  20. T

Hazır Sisteme RTX 2080

o civarlarda o civarlarda
Top Bottom