Arama sonuçları: *

1. S

Windows 10 Ses Az Geliyor

Yeni pc aldım normal seslerde se az geliyor nasıl düzeltwebilirim normal masaütsünde sesler güzel fakat valorantta sesler %80 gibi geliyor
  2. S

Driverı sildim ekran açılmıyor

evet yeniden başlat dedim açılmadı hiç bilgisayar çalışıyor hep sıkıntı görüntü gelmiyor
  3. S

sorun şu ekran hiç gelmiyor şuan monitör ekran kartına bağlı ama görüntü yok ne yapmalıyım 1608671519 discordun var mı gel konuşalım atayım ben ?
  4. S

ryzen 5 3600x
  5. S

bilgisayarı başka monitöre bağladım aynı sonuç ekran kartında mı sorun var
  6. S

başka bi monitöre bağlıyorum bu arada bi sıkıntı çıkmaz dimi bozulma falan normal kullanıyrodum pcyi bı sıkntı yoktu
  7. S

tmm 1608670294 tmm da onlşa ne alakası var görüntü vermyor anakartta ekran kartıda
  8. S

ben monitörü başka bişeye taktım monitör çalışıyor ama pcde aççmıyor 1608670162 o ney :D
  9. S

radeon ayarları var ya sildim onu yeniden başlatttım böyle 20.11.2 kullanıyordum ama bana güncel diyordu 20.12.1 yükleyecektim
  10. S

kabloları kontrol ettim tak çıkart yaptım hatta başka cihazlarda denedim kabloda sıkıntı yok monitör ekran gelmiyor bilgisayara takınca
  11. S

beyler anlamıyorusunuz monitör hiç görüntü vermiyor ne yapcam 1608669738 rx5700
  12. S

ramle bi alakası yok bende sorun vardı oyunlarda düşük fps alıyordum drıverım güncel deilmiş güncelle diyorum güncel diyordu bende sildim yenisini yüklemek için yeniden başlattım böyle oldu 1608669591 anakarta bağladım olmadı
  13. S

Biri yardım etsin lütfen ne yaopmalıyım
  14. S

1608669207 kasa 1608669239 açıyom bu geliyor ardında full siyah ekran
  15. S

hiçbişey yapamıyorum 1608669131 kople görüntü gelmiyor ekran hep siyah ne yapıcam
  16. S

drıvırım güncel değildi sildim güncelini yüklicektim bilgisayarı yeniden başlattım no signal diyor lütfen yardımcı olurmusunuz sistem ryzen 5 3600x + rx 5700
  17. S

B450M S2H ile Ryzen 5 3500x'i 4.2 GHz'ye overclock yapmak

overclock yapılabilir faklat tavsiye etmem bilgisayarına yazık
  18. S

Overclock AMD FX 4100 4çekirdek 3,60ghz

overclock yapılabilirmi yapsam fps artarmı yaparsam sorun çıkartırmı?
  19. S

İşlemcim çok kullanıyor?

over clock hakkında bilgisi olan var mı? yaplımalı mı yoksa başka bi ayar yapabilirmiyiz
  20. S

İşlemcim çok kullanıyor?

drop dediğim fps 20 düşüp anında yükseliyor ama nadir oluyor 1607952495 para yok yerine overclock yapsam düşük kullanırmı
Top Bottom