Arama sonuçları: *

1. M

Intel® Connectivity Performance Suite for Intel® Wireless Products yüklenmiyor

Intel driver & support uygulamasında güncelleme varmı diye bakıyordum. Intel® Connectivity Performance Suite for Intel® Wireless Products için indirme varmış ama bu şekilde hata alıyorum yüklerken. bu konuda bilgisi olan var mı? yardımcı olabilirse sevinirim.
  2. M

DisplayPort vs HDMI hangisin tercih etmeliyim?

Arkadaşlar MSI 26.5” MPG 271QRX QD-OLED 2560x1440 monitörüm var. Display port ve HDMI arasında kaldım. Kutu içinden iki kabloda çıktı. HDMI kablo poşetinin üstünde yüksek hızda olduğu yazıyor. Firmware güncellemesi için DP kablosu zorunluymuş bu yüzden az önce onu kullandım. Görüntü netliği...
  3. M

BOZUK GÜNCELLEME DOSYALARI

Arkadaşlar daha 2 gün önce yeni bir sistem aldım. Gerekli uygulamaları, driverları yüklerken 2 kere mavi ekran hatası aldım. IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL Memory_management Ardından çözerim birazdan derken steamden oyun indirmek istedim cs 2 ve bozuk güncelleme dosyaları hatası aldım. Ardından...
  4. M

Çözüldü✓ İTOPYA'DAN ALDIĞIM SORUNLU SİSTEM

İADE/DEĞİŞİM BİLGİLENDİRME FORMU 14 gün cayma hakkınız içerisinde tekli ürün değişim/iade talepleriniz ile ilgili firmamıza incelenmek üzere gönderim yapacağınız ürünü orijinal paketi ile beraber paketin içerisine faturanızın bir nüshası, faturanız mail adresinize henüz iletilmediyse...
  5. M

Bir İtopya müşteri temsilcisi net bir dille iade olmayacağını ve servise göndermem gerektiğini söyledi. Bu konuda kanun varken nasıl bu kadar net olabiliyorlar. Bunu yaşayıp olumlu sonuç alan biri yok mu acaba?
  6. M

Dediğin hak olmasına rağmen iade etmeyeceklerini söylediler. Kendi tarafımda yapabileceğim diğer işlemleri yapmam gerekiyor. 1721635189 Az önce şikayet vara başvuruyu yaptım. iade etmek niye bu kadar zor geldi ki anlamadım yani. Müşteriye sorunlu bir mal satılmış ve servise göndermek onu daha...
  7. M

İtopyadan kendim sistem topladım ve montajını onların yapmasını istedim. 20.07.2024te teslim aldım cumartesi günü ve dün pazar günü kurulumu yaptım ve denedim. HDMI ile monitörüme bağladım, ekran kartında bulunan hdmi girişinden. No Signal ekranı geldi. Sonrasında belki monitörde sıkıntı vardır...
  8. M

HDMI No Signal hatası

Knk aynı durumu yaşıyorum itopyanın cevabı ne oldu? İade falan alabildin mi?
  9. M

Monitörde No Signal Hatası

İtopyadan hazır bir sistem aldım. Ekran kartını takıyorum monitörde no signal oluyor. Ekran kartını çıkarıp kasayı çalıştırıyorum ve monitöre görüntü geliyor bios ekranına geçebiliyorum. Bu durum neden kaynaklanır var mı bilgisi olan. Cevaplar için şimdiden teşekkürler.
  10. M

4K SİSTEM 164.000TL Sadece oyun sistemi

SAMSUNG 2TB 990 PRO NVMe SSD bu arada bu ssd'den 2 tane alsam 2side takılabiliyor mu? hdd almak yerine bunu alsam.
  11. M

Evet bende gördüm. Şuan kafam allak bullak oldu. İlk defa masaüstü sistem satın alıyorum. Ve kargo gelmeden karar vermem gerekiyor. AMD Ryzen 7 7800X3d işlemcili bir sistem mi intel i9 14900KS işlemcili bir sistem mi deli gibi bakınıyorum her yere.
  12. M

Bu arada itopya müşteri hizmetlerine intel durumunu sordum ve bana bu şekilde şikayet almadıklarını söylediler. Yani bu durum gerçek mi yalan mı çok arada kaldım.
  13. M

2TB SSD VE 2 TRB HDD ekledim. Bu şekilde sıkıntı olur mu?
  14. M

İntel ile ilgili söylenen sorunlardan sonra sistemi iade edip bu şekilde ryzen işlemcili sistemi almak istiyorum. Sizce her şey uyumlu mu ve önerebileceğiniz bir şey var mı? Anakart: ASUS ROG CROSSHAIR X670E HERO 6400MHz DDR5 Soket AM5 M.2 PCIe 5.0 HDMI DP ATX İşlemci: AMD Ryzen 7 7800X3D 4.2GHz...
  15. M

Çözüldü✓ INTEL İŞLEMCİLER BOZULUYOR VİDEOSU

ASUS ROG Crosshair X670E Hero ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI bu 2 anakart için iyi olduğu söylenmiş tavsiyeniz var mı?
  16. M

Çok teşekkür ederim. Çok bakmıştım aslında ama nedense hiç karşıma bu sorunlardan bahseden yorum video falan denk gelmedi. Anakart: ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI İşlemci: AMD Ryzen 7 7800X3D 4.2GHz 96MB Önbellek 8 Çekirdek en iyi işlemci anakart kombinasyonu bu mu olur sizce?
  17. M

İntelde bu sorunların olduğunu hiç bilmiyordum. İlk defa masaüstü sistem alıyorum. Umarım itopya anlayışla karşılar isteğimi.
  18. M

Yakın zamanda itopyadan intel i9 14900KS işlemcili bir sistem aldım. Dün kargoya verildi ve ben bu video yayınladı. Abdullah abide görürsen senden de bi tavsiye ve yorum rica ediyorum. Bu durum çok mu ciddi? Eğer bu kadar çok sorunlu bir tecrübe olacaksa AMD ile değiştirmek isterim. Bu konuda...
  19. M

Hangisi daha iyi ve Neden?

Hem hikayeli oyunlarda hem fps oyunlarında hangisi daha iyi olur? Önemli olan genel kalite. Samsung Odyssey OLED G9: https://www.akakce.com/monitor/en-ucuz-samsung-odyssey-oled-g9-ls49cg934suxuf-49-0-03-ms-dqhd-curved-oyuncu-u-fiyati,271055026.html LG 27GN950...
  20. M

Çözüldü✓ RTX4090 Sistem için Monitör

Bu arada şuan rtx4090da sağlam indirim var. Sistemi hemen almak istedim ama ASUS ROG STRIX Z790-A GAMING WIFI II 8000MHz(OC) DDR5 Soket 1700 M.2 HDMI DP ATX Anakart stokları bitmiş.ASUS ROG STRIX Z790-H GAMING WIFI 7800MHz(OC) DDR5 Soket 1700 M.2 HDMI DP ATX Anakart sonrada bunu ekledim ama...
Top Bottom