Arama sonuçları: *

1. A

Graber.exe çalışmayı durdurdu hatası

Sabah PC'yi açtığımdan beri bu hata çıkıyor karşıma ben de görev yöneticisinden zorla durdurdum graber adlı şeyi. Bu bir sorun veya virüs mü bir şey yapmam gerek mi? 1606664309 Yanıt olmadığı ve hala devam eden sorun olduğu için yükselttim.
  2. A

Kasanin fanlarini kapatma

Merhaba kasa olarak rampage x-horse kasa kullanıyorum acaba fanlarinin isigini kapatma veya modlarini degistirme gibi bir iomudum var midir aksam oyunlari yuklsin diye bırakıyorum cok fazla ışık yayiyor
  3. A

topladığım PC nasıl?

eyvallah abi ben de 9400 f i5 1660 ti msi ventus xs den yazıyorum hayırlı olsun
  4. A

topladığım PC nasıl?

beni bile oynatır :))
  5. A

Öneri Acer XV240YP Gaming Monitör

1700 e tıpkmısının curvedını vatandan aldım
  6. A

Yardım AOC 24G2U görüntü gelmiyor

ben dp kablosunu kullanıyorum (aynıısnın curvedi var bende) ama hoparlörünü kullanamıyorum acaba nasıl kullanıyorsun bana söyler misin ya aktive edemiyorum ya da bozuk
  7. A

Monitörün hoparlörü

nasıl açıcam bilmiyorum 1 ses az gelse analrım zaten
  8. A

Monitörün hoparlörü

aoc c24g1 24 modelli monitörümde hoparlörle bir şeyler yapamıyorum yardımcı olursanız sevinirim
  9. A

ekran kartı sıcaklık

EKran kartı sıcaklığına falan enreden bakıyorum ekran kartı veya cpu sıcaklığına nasıl bakarım
  10. A

Bir cs sitesi skin çekme

hiç yaptın mı peki 2 dolarım ziyan olmasın
  11. A

Bir cs sitesi skin çekme

Hellcase dde şuan bir skinim duruyor acaba nasıl çekicem bilen var mı
  12. A

300tl kulaklık önerisi

umarım düşerde bulurum farklı bir konu açmak gibi ama 300 e klavye önerin varmı warlock ve g213 dışında
  13. A

300tl kulaklık önerisi

esnetmeyi biraz fazla kaçırdın ama hs35 375tl bandında
  14. A

ssdye kurulu Windowsun açma süresi

Her ssd nin hızı aynı değil demiş uğur yıldız haklı ama genellkikle daha hızlı bir şekilde açılıyor
  15. A

300tl kulaklık önerisi

önerilerinizi bekliyorum
  16. A

1660 Super mi 1660 Ti mı?

çok teşekkür ederim( sadece karşılaştırma yaptığın iççin ayrı teşekkür ederim) :)
  17. A

300tl klavye önerisi

bencede :) ben onu alıcam:)) 1596966846 yazılımı yok diye biliyorum ama kullanım klavuzu veriyorlar renk konusunda
  18. A

abi aralıarında ne gibi bir fark var çünkü biri ventus dğeri gaming (herkes hangisini seçiceğime değilde farklı şeylere yönlendirmeyeçalışıyor)
  19. A

abi o kırmızı acil kullanmadım
  20. A

https://www.vatanbilgisayar.com/msi-geforce-gtx1660-super-gaming-x-6gb-gddr6-192bit-nvidia-dx12-ekran-karti.html https://www.vatanbilgisayar.com/msi-geforce-gtx1660ti-ventus-xs-6g-6gb-gddr6-192bit-dx12-nvidia-ekran-karti.html hangisi daha iyi
Top Bottom