Arama sonuçları: *

1. J

1tb SSD ya da M2 önerisi

aynı modelin 500lugu de var bı problem çıkmaz dimi
  2. J

1tb SSD ya da M2 önerisi

dün PC mi aldım sonunda 500gb 970 Evo plus var windows ve en fazla oynayacağım oyunları ona kurdum ek olarak hikayeli oyunlar ve işimi garajtiye almak için 1tblik daha bir şey alacağım anakart Asus ex b660m v5 2 tane M2 slotu var aklımda gene aynı modelin 1tb ligini almak var önerilerinizi bekliyorum
  3. J

Hangi ssdyi almak daha mantıklı?

o zamtn ghost 4060ti yi 1tb 980 ve b550 d3sh özelleştirmeleri ile 24000tlye denk gelcek şekilde alabilirmiyim fiyat nasıl sizce verilir mi
  4. J

hocam dram olmadığı için pek önerilmiyor bilemedim bütçem ona da yetiyor fakat 1tbye Windows ve oyun kuracağım bir problem yaşamam değil mi?
  5. J

ya da hiç öyle yapmayıp 980 1tb mi alsam 1500tl daha verip değer mj
  6. J

hocam ilk baştaki M2 500gb mldyi alıp yanına 1tb sata SSD alsam nasıl olur? bu şekilde yaparsam windowsu nereye oyunları nereye kurmaliyim bir problem olur mu 1692336993 yada 500m2 mld m300 + 500ssd yaparım 1tb yeter bana
  7. J

yani? 1tb yspmaya değer mi
  8. J

burdakilerden birisini ekleyeceğim 1tb almak istiyorum fakat mldler hakkında kötü yorum okuyorum sorun olmazsa m500 alacağım m 700 de olabilir yada m300 de bırakıp ek olarak mı bir şey almalıyım
  9. J

Yardım Fortnite HDD Geç Render Sorunu?

dediğimi denedin mi
  10. J

Yardım Fortnite HDD Geç Render Sorunu?

bende de oluyordu post prossecingsi ortaya çekip denermisin eğer devam ederse high ve destansı yap
  11. J

Adata XPG SX8200 Pro 1 TB Vs Samsung 970 Evo 1 TB mi?

bilgili değilim epey.comdan karşılaştırmalarına bakmıştım 1 GB önbelliği varmış bide ram cache mi ne bişe varmış bugün sen yazmıştın orda gördüm bi konuya bakarken o var mı bu M.2. SSD de ki belkim Evo Plus'da alabilirim arkadaşlar öneriyor sonuçta anakart soğutucusu ile kullanacağım ısınmaz...
  12. J

Plus ısınıyor diye duymuştum linç etmeyin kızmayın :D
  13. J

Sizce hangisi dikkat edin 8200 pro olan modeli samsung 970 evo olan modeli plus değil :D
  14. J

M.2 SSD önerebilir misiniz?.

Sizce bu mu: SAMSUNG 1TB 970 EVO NVMe M.2 SSD (3400MB Okuma / 2500MB Yazma) yoksa Adata XPG sx8200 PRO 1tbmi?
  15. J

Seagate Barracuda 2TB

bence değer seagate köklü bi hdd üretici firması
  16. J

[REHBER] Kronik sorunlu M2 SSD'ler listesi

e peki 1tb ve 240gblik m2 ssd önerisi alayım o zaman sistemde mp510 kullancaktım üzdü
  17. J

[REHBER] Kronik sorunlu M2 SSD'ler listesi

corsair sorunlumuymuş ya
  18. J

1tb ssd önerisi

o modeliısınmıyor mu ? plastik olduğundan dolayı rgbleri varya gerçi emin değilim
  19. J

1tb ssd önerisi

fiyat en fazla 1200-1300 dahasını istemiyorum normalde m2 alcaktım ssd almaya karar verdim fakat kaplamaların yüklenmemesinden ve çok ısınmasından korkuyorum bu fiyata ssd önerir misiniz? bide evo ile qvo farkı ne anlamadım ben bişe önerileri bekliyorum
  20. J

Ultra pahalı SSD

10 tane var
Top Bottom