Arama sonuçları: *

1. O

Beni çıldırtacak olan priz

Merhaba. Uzun zamandır kullandığım s link markalı prizin beni delirtecek bi ses çıkartmaya başladı. Daha önceden şarteli bozulup kendi kendine düzelen prizim şuan dada kendini cır cır böceği sanıyor. Ekteki video ya bakarsanız anlarsınız. Önceden her akım korumalı prizde olduğu gibi basit bi ses...
  2. O

Aniden kapanma ve çok ısınma

Coller master ın termal macunuydu x şeklinde sürmüştüm
  3. O

Foem fps 600w 1626185152 Termal macun süreli 3 ay oldu bios dada fan dönüyor olarak görünüyor ama işlemci sıcaklığı cidden yüksek
  4. O

Merhaba 2-3 gündür blgisayarım aniden kapanıyor ama böyle normal değil fişi çekilmiş gibi bütün ışıkları falan sönüyor ve kasa çok ısınıyor ki fanlarda zoraki dönüyor ağar bir iş yapmıyorum hatta boşda iken bile oluyor bu gün yine oldu tekrar açıp bios a gireyim dedim kırmızı sayıları görünce bi...
  5. O

Yeni uygulamaların nereye kayıt olacağını değiştiremiyorum!!!! hata kodu: 0x80070032

ama bendeki hata kodu 0x80070005 1617274209 klasör seçme yok sadece disk seçme seçeneği var bende bu konuyla ilgili konu açtım ona bakarsan daha iyi anlarsın ne demek istediğimi
  6. O

Yeni uygulamaların nereye kayıt olacağını değiştiremiyorum!!!! hata kodu: 0x80070032

aynı sorunu bende yaşıyorum hala bi çözüm bulmadım
  7. O

yeni uygulamaların kaydedileceği yeri değiştiremiyorum

merhaba xbox game pass den oyun indirmek istiyorum ama bir türlü d diskine indiremyorum c dede çok yerim yok bu sorunu nasıl çözebilirim yeni uygulamaların kaydedileceği yeri d yapamıyorum yapınca 2. görseldeki hatayı alıyorum yardım ederseniz sevinirim not: windows güncellemelerini yaptım ve...
  8. O

Yardım Bios ram sorunu post hatası

Merhaba İncehesap üzerinden 2 adet xpg gammix d30 cl16 3200mhz ram aldım çnceki ram im olan adata 2133mhz cl15 ram i söktüm ve bu yeni 2 ram i taktım ama bios da bi takim sorunlar çıktı nedense 3200mhz ye ulaşamadım :/ Anakart asus b350m-a 3200mhz İşkemci amd reyzen 1500x 3500mhz
  9. O

Yardım Windows'daki frekans değeri ile Bios'daki aynı değil

Merhaba adata 2133 mhz 8gb ram kullanıyorum biosumda da mhz değeri böyle ama görev yöneticisinden perfırmansa girip belleğe baktığım zaman 1067mhz değerini görüyorum sizce sorun nedir Anakart asus preime b350m-a 3200mhz İşlemci reyzen 1500x 3.7ghz
  10. O

hoparlör ve mikrofon aynı anda gidiyor

merhaba rampage sn-rw6 oyuncu kulaklığı kullanıyorum daha önce de bi nedende( konularımda da var nedeni) garantiye yollamıştım ve yenisini göndermişlerdi son bi kaç gündür bu kulaklıktada bi aniden gitme sorunu var bunun en çok sorun olduğu yer canlı dersler olayı anlatmam gerekirse dersteyken...
  11. O

Yardım bazı cihazlarda internet yok

merhaba ben türknet 35 mbps internet kullanıyorum modem olarakta zyxel siyah bir modemini (tam adını hatırlamıyorum siyah antensiz) kullanıyorum garanti süresi geçti baya eski 4 yılı geçmiştir hatta daha çok belkide ama son bi kaç haftadadır ilk defa bir sorunla karşılaşıyorum evde modeme bağlı...
  12. O

Öneri Adata 8gb 2133 mhz fiyatı

Kaça satsam alınır
  13. O

Yok masa üstü işte çip olayına takılıyorum deneme şansımda yok elimde kalır aldığım ram
  14. O

Aynısıını alamam ramide satamam kotusu yok o önerdiğinle çalışır diyorsan alayım
  15. O

Merhaba ben adata 8gb 2133mhz ramini kullanıyorum ve bi ram daha almaya karar verdim ki fiyat cidden çok acayip 600 küsüre var 900 küsüre bile görüm ve bu ram 2133 mhz 8gb. Ram almaktan vaz geçtim merak ettiğim neden böyle pahalı ve bu ramin yanına hangi rami alıp takabilirim.
  16. O

Yardım sol kulak da ani cızırtı

merhaba öncelikle kulaklığım rampage raptor snrw6 son 1 aydır sol kulakta cızırtı oluyor yüksek sessli bi cızırtı hemde cızırtı esnasında mikrofonun üstündeki mikrofonun açık olduğunu belirten ışık gereğinden fazla parlıyor garanti süresinde olduğu için servise yolladım fakat arza tesbit...
  17. O

Adata bu fiyata değer mi

Eveet yine ben :) bilgisayarımda 8 gb ram var ve evet yetmiyor ben bilgisayarı her anlamda kullandığım için bazı parçaları senede yılda bir değiştiririm ve sıra ram e geldi ram: adata 8gb 2133 mhz bir ramim var benim ve ben bundan bitane daha aliyim 16 gb ramim olsun fiyata bi baktım en aşşa 489...
  18. O

Sistem özellikleri hatası

Bilgisayarım da nedenini bilmediğim ekte belirttiğim bi sorun var tamam tamam diyip geçiyorum ama son zamanlarda acil bi işim olduğunda bu hata önüme çıktğında sinir oluyorum nasıl gidereceğimi bilmiyorum bir sorun ise bilgisayarıma kapat komutunu verdiğim de bu program bilgisayarınızın...
  19. O

1ms monitör şart mı

Merhaba ben valorant oynuyorum monitörüm viewsonic vx2263smhl 2ms daha hızlı tepki almal için 1ms monitör almam gerekiyormu ?
  20. O

Bluetooth mikrofon sorunu

Merhaba yakın zaman da oppo enco w31 kulaklık aldım pc de telefonda her yerde kullanıyodum bass ları falanda güzeldi pc den arklarla konuşuyodum telde birileriyle konuşuyodum yani mikrofonu vardı hala var ama çalışmıyo telefonda karşıdaki kişi sesimi duymuyo pc dede durum bu ve kulaklıkları hiç...
Top Bottom