Arama sonuçları: *

1. Furkan Arslan

windows video oynatılmıyor 1 saat gözüküyor fakat 5 saniye oynatıyor

arkadaşlar iyi akşamlar fotoğrafta gözükceği gibi 1 saatlik bir video var elimde fakat video oynatılmıyor videoyu usb bellekten aldım fakat açılınca 4 saniye ses oynayıp kapanıyor video editleme programına attım orada 1 saat gözüküyor ama ne video var ne ses var bunun bir çözümü var mı ?
  2. Furkan Arslan

Modem kurarken Mesh etkinleştirmeli miyim ?

Yeni türktelekom modem aldım kurulum sayfasındaydım mesh ayarları çıktı iki tane not verdi Hangisini seçmeliyim ??? Not1:meshi devre dışı bıraktığınızda ,tüm uydular otomatik olarak silinir Not 2 : meshi etkinleştirdiğinizde hem 2.4 ghz hem de 5ghz kablosuz radyo etkinleştirilecek hem 2.4 ghz...
  3. Furkan Arslan

PC Fotoğrafları Paint ile açıyor nasıl düzeltilir

Arkadaşlar pc fotoğrafları paintten açıyor sürekli fotoğraf bakma değişim esnasına sıkıntı oluyor nasıl düzeltilir bilen var mı? 1698179598 Hallettim arkadaşlar.
  4. Furkan Arslan

Anakartım çatladı anakart önerisi

Çatlak olup olmadığını ben bilmiyorum bilgisayar tamircisi çatladı dedi ne kadar güvenilir bilmem
  5. Furkan Arslan

Anakartım çatladı anakart önerisi

Arkdaşlar anakartım çatladı bunun tamiri var mıdır yoksa bana önerebilceğiniz anakart var mı asus geforce gtx 1050 ti ryzen 5 2600 bunlara uygun varsa öneriniz teşekkür ederim bütçe max 1800 1900
  6. Furkan Arslan

2023 400 TL mouse önerileri

Mouse önerileriniz nelerdir Cs lol valo önleme oyunlar oynuyorum
  7. Furkan Arslan

PC den görüntü alamıyorum sorun ne

İşlemci Amd ryzen 5 2600 1680353940 Sistem gereksinimlerini yazayım Asus GeForce gtx 1050 ti Amd ryzen 5 2600 240 GB ssd Apacer nox RGB 8gb RAM 3200 MHz Anakart ta asus ama tam bilmiyorum
  8. Furkan Arslan

PC den görüntü alamıyorum sorun ne

Merhaba , PC 2 sene önce aldım hiç bir sorunu yoktu 2 gün önce sadece Cs oynarken Mavi ekran veriyordu. 3-4 kere mavi ekran yedim ardından pc kendini onarma moduna geçti ondan sonra pc hiç açılmadı bütün aksanlarına güç geliyor ekran kartı ışıkları yanıyor fakat pervaneler dönmüyor sizce sorun...
  9. Furkan Arslan

İnternetten Film Nasıl İndirebilirim

İnternetten basit yoldan vürus olmadan film nasıl yüklerim hangi siteden yüklerim ?
  10. Furkan Arslan

Yabancı Müzik Önerisi Lütfen

bu tarz hoşuma gidiyor
  11. Furkan Arslan

Yabancı Müzik Önerisi Lütfen

Arkadaşlar oyun oynarken dışarıda gezerken enejiyi yüksek tutucak yabancı müzik önerileriniz varsa tavsiye edebilirmisiniz . Tür farketmez
  12. Furkan Arslan

max 400 tl kadar kulaklık önerisi

400 tl param var arkadaşlar hangi kulaklıkları önerirsiniz
  13. Furkan Arslan

steam profilim oyunlarım vesaire 10/?

10/7 kanka arka plan kurtarmış
  14. Furkan Arslan

Acil Uygulama Yan Yana Yapılandırması Doğru Olmadığından Başlatılamadı Hatası. valorant

kanka bende aynı sorunu yaşıyorum hallettin mi halletiysen nasıl hallett,n
  15. Furkan Arslan

LOL oynarken uygulama,yan yana ... hatası alıyorum ne yapabilirim

arkadaşlar pc 14 gündür açamıyodum açayım dedim lol girdim başta güncelleme gelmiş güncelleme yaparken kapandı ve bidaha açmaya çalıştığımda ''uygulama yan yana yapılandırması doğru olmadığından başlatılmadı'' diyor ne yapmalıyım?
  16. Furkan Arslan

Cooler Master PSU lar kaliteli mi önerir misiniz? ?

Hiç kutu açılımını bulamadim ya da ben göremedim acaba kimse mi yapmamış kutu acilimi
  17. Furkan Arslan

1660 super R5 2600 Xpg rgb ram
  18. Furkan Arslan

Neden gitti ki garantiye
  19. Furkan Arslan

Cooler Master Elite 600 230V V4 MPE-6001-ACABN-EU 600W 80+ White 120mm Fan Power Supply Arkadaşlar bu model psu almak istiyorum 500 tl 600w 80+ olmasi yüzünden siz önerir mısınız ya da bu fiyat bandında onerebilceginiz farklı bir psu var mı?
Top Bottom