Arama sonuçları: *

1. B

mekanik klavye alacağım önerileriniz neler

siparişini aldım hocam yorumları çok iyi inşallah kendiside iyidir çok teşekkür ederim :blobdance::kedi:
  2. B

Sıkıntıdan ölüyorum oyun tavsiyesi istiyorum

hocam rap muzik severseniz arkaya eski rap muzikleri acip gta san andreas oynamak cok sariyor deneyin derim:kedi:
  3. B

Forza 5 glich kullanmak ban yedirirmi

hocam boyle oyunlarda cok admin gormedim eğer admin gibi bir muhabbet var ise daha fazla yapmayın çünkü eğer farkedilirse ban yiyebilirsiniz ama ban yemediyseniz bence tadında bırakın yapacağınızı yapmışsınız zaten artık geri döünüşüde yok ama daha cok yapmayin cunku bu yakın zamanda keşfedilir...
  4. B

Hazır sistem mi yoksa toplama sistem mi?

parana göre hazır sistem alan yerler parçayı toptan alıyor daha ucuza geliyor bizim gibi tek ürün parekende almıyor
  5. B

1.1-1.2M SUV Önerisi

hocam suvların çoğu kamyonet geçiyor ya toyota corollaya yeni yay taktırsanız biraz daha havaya kalkabilir 1723468796 hocam su aralar cok ceza yaziliyor bizde transporter var 2015 model her dakika hız cezası yiyip duruyorur su anda 3 4 tane 1500 liralik cezamiz var
  6. B

hocam dediğiniz klavyeyi gördümde fiyati gercekten saka gibi 629 TL'ye oyle bir klavye cok iyiymis buyuk ihtimalle alacagim
  7. B

aklımda https://www.trendyol.com/havit/gamenote-kb870l-rgb-backlit-gaming-mekanik-klavye-p-743155405 bu klavyeyi almak var cunku sadece 1000 tl gibi bir bütçem var daha 1 sene oncede havitin urunleri asiri populer olmustu oradan aklıma geldi ne dersiniz alınır mı? ?
  8. B

mouse önerilerinizi almak isterim

arkadaşlar düşünüp taşındıktan sonra rival 3 ü almaya karar verdim lod sorunu beni cokta korkutmadi ben zaten alisigim su anki mousemdede lod var fps oyunları oynadığım için sensörü daha iyidir diye aldım ve elim büyük olduğundan dolayı katar proyu tercih etmedim mouse geldikten ve kullandıktan...
  9. B

ya su anki mousem igrenc ama fiyatlar anlık artmış gibi beklesem düşermi diyorum ama bu seferde digerlerinin fiyati artabilir kafamda deli sorular gercekten 5 gun once bozulsaydi mousem ss prime alabilirdim cok sinir bozucu bu anlik fiyat artislari
  10. B

hocam 1343 tl maalesef alamam.
  11. B

valla bu biraz zor hocam 1343 tl cobra artık indirime girse bile 550 tl indirime girmesi lazim imkansız gibi birsey mouse piyasasi bu ağustosta fena arttı aklımda rival 3 ve corsair katar pro var
  12. B

bu oyun sitesi güvenilir mi? acil

valla hocam 1 2 baktığıma göre güvenilir diyor insanlar bazen yamuk satıcılar çıkıyormuş ama kinguin ilgileniyormuş bu forumdada güvenilir demişler gerisi size kalmış bir durum 1723253108 zaten satıcıda güvenilir diyor artık siz bilirsiniz
  13. B

hocam bu mousede küçük orta el için diyorlar elim 20 x 10 benim biraz büyük 1723249979 ağzı klasik türk halkımız ya 700 tlden stokları bitirip olmayınca 1300 tl yapmislar canim milletim :) 1723250216 hocam bir kaç arkadaşımdada rival 3 var ya rival 3 ya bunu alacağım daha çok fps oyunları...
  14. B

Steel Series Rival 3 alınır mı?

hocam aldınızmı mouseyi bende almayı düşünüyorumda bir sorunu vesaire varmı
  15. B

steel series rival 3 alınır mı

ne yaptınız hocam rival 3 vesaire aldınızmı bende almayı düşünüyorumda
  16. B

sensör kalitesi olarak hangisi daha iyidir hocam peki sensöre göre filtre edip başka mouselerde bulabilirim
  17. B

su anki mousemden cok daha iyidir büyük ihtimalle su an kullandigim mouse https://www.epey.com/klavye-mouse/hp-pavilion-200-5js07aa.html o kadar igrenc bir mouseyle oynuyorum mouse kalkma problemiylede sorunum yok peki seçenek olarak kronik sorunları saymazsak ss rival 3 mü razer essential mi
  18. B

lod sorunu var hocam havaya kaldırsan bile okumaya devam ediyor 3 4 cm falan kaldırmak lazım okumaması için 1723247729 razer cobra 1300 tl ss primede 1300 tl
  19. B

hocam benim bildigime gore steel seriesin sensorleri cok iyi oluyor onuda zaten o yuzden listeme almistim
  20. B

vallahi hocam o butcelere cikmam imkansiz gibi birsey finansal anlamda bitik durumdayım dişimden tırnağımdan arttırdığım anca bunu çıkarabildim bu fiyatlarda mouse öneriniz var ise onlarada açığım
Top Bottom