Arama sonuçları: *

1. A

İşlemci Yükselticem Ne Almalıyım

5600 alsam dar boğaz sıkıntısı vs yaşar mıyım peki ? bi de 5500e göre farkı nedir aralarında kaç fps vs oynar
  2. A

gerçekten çok fps farkeder mi bu işlemciyi almayı düşünüyorum zaten yüksek ayarlarda oynayan birisi değilim zaten amacın daha rahat oyun ve akşıkan oyun tecrübesi 165 hz monitör aldım fakat şuanki işlemciyle birlikte monitörün desteklediği hz alamıyorum ekran kartı değişmeyi de düşündüm fakat...
  3. A

1650 super ekran kartı 16 gb ram 550w psu b450mh anakart var şuan kullandığım işlemci r5 1600 valorant oynuyorum fps sorunu yaşıyorum daha yüksek fps alabilmek adına daha akışkan oyun keyfi açısından işlemci yükselticem bütçe 2000-2500 civarı önerileriniz var mı ?
  4. A

Hangi sistem daha iyi olur

https://www.sinerji.gen.tr/sinerji-artemis-ryzen-5-5500-16gb-500gb-nvme-m2-ssd-rx6600-oyun-bilgisayari-p-39993 işlemciyi r5 5600 seçip monitör olarakta https://www.itopya.com/gigabyte-238-g24f-2-165hz-180hz-oc-1ms-2xhdmi-dp-3xusb-ss-ips-fhd-freesync-premium-gaming-monito_u20017 15k bütçem var...
  5. A

15k bütçe ile monitör dahil sistem önerisi

15k bütçeye monitör dahil sistem alıp oyun odaklı olarak kullanmak istiyorum monitör olarakta fps oyunları oynadığım için ona göre bişe önerirseniz sevinirim sistem için en az 4 5 yıl yükseltme yapmadan kullanabileceğim bir sistem önerisi olursa teşekkür ederim
  6. A

Abdullah abi yardımcı olur umarım :) 15k bütçe ile monitör dahil sistem tavsiye

15k bütçe ile monitör dahil sistem alıcam almışken pişman olacağım veya sorun teşkil edicek bişe olmasın istiyorum o yüzden tereddütte kalıyorum yardımcı olabilecek olursa sevinirim değerli görüşlerinizi ve tavsiyelerinizi bekliyorum.
  7. A

Efeuygac-nebula sistem aldım iyi mi? yaptım

alınacak bi kasa mı işlemciyi 5600 yapıp almak mı
  8. A

15k monitör dahil sistem önerisi lütfen

15k bütçe ile monitör dahil oyun odaklı f/p sistem almak istiyorum en az 4 5 sene yükseltme yapmadan kullanabileceğim oyunlarda sorun çıkarmıcak bi sistem+monitör tavsiye ederseniz çok sevinirim şimdiden teşekkürler herkese...
  9. A

12k nvidia ekran kartlı sistem önerisi?

var mı link vs ?
  10. A

12k nvidia ekran kartlı sistem önerisi?

Oyun için kullanacağım f/p sistem önerilerinizi bekliyorum fps konusunda sıkıntı çekmiceğim oyunları rahat ve akıcı bir şekilde oynuyabileceğim bir sisteme ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim nvidia ekran kartlı olursa sevinirim amd ekran kartı sorunlarına maruz kalmak istemiyorum.
  11. A

10-11k sistem önerisi

Peki şuan güncel olarak var mı 10-11k sistem önerisi f/p olarak önerebilecek güncel piyasa haliyle yardımcı olucak ?
  12. A

10-11k sistem önerisi

tahmini olarak ne kadar tl bandında olur acaba
  13. A

10-11k sistem önerisi

direk stok tükendi alamadım alıcaktım yoksa denedim olmadı bi türlü sipariş geçemedim 1667841795 sistem mi yayınlanacak ?
  14. A

10-11k sistem önerisi

10-11k sistem tavsiyesi istiyorum oyuna yönelik fiyat performans odaklı bir sistem almak istiyorum yardımıc olacak birisi var mı ?
  15. A

Sistemim Bazen Kendini Yeniden Başlatıyor Yardım

kanka kaldırdım o porgram ile ardından tekrar kurdum driverı internetten indirirken windows kendi kendisine grafik sürücüsünü kurdu bende ardından indiriğim driverı kurdum kurarkende bi hata verdi ama ona rağmen kurdu burdaysan bi yardımcı olur musun
  16. A

yardımcı olur musun bana da bu konuda reis 1662056977 hangi siteden indiriyim güvenli olarak bu uygulamayı
  17. A

onu nasıl yapabilirim bilmiyorum da pek
  18. A

denetim masasından grafik sürücüsü ile geforce experienceyi kaldırsam yeterli olur mu ?
Top Bottom