Arama sonuçları: *

1. Z

Gigabyte a620m h sıvı soğutma rgb çalışır mı?

Kendi websitesinde herhangi bir ibare göremedim. Emin misiniz acaba?
  2. Z

Gigabyte a620m h anakarta sıvı soğutucu rgb çalışır mı?

Arkadaşlar gigabyte a620m h anakartıma rgbli bir sıvı soğutma almak istiyorum ancak sanırım anakartta rgb desteği yokmuş. Yani sıvı soğutmamın argb fanları bu anakartta çalışmaz mı?
  3. Z

Gigabyte a620m h sıvı soğutma rgb çalışır mı?

Arkadaşlar gigabyte a620m h anakartıma rgbli bir sıvı soğutma almak istiyorum ancak sanırım anakartta rgb desteği yokmuş. Yani sıvı soğutmamın argb fanları bu anakartta çalışmaz mı?
  4. Z

Bilgisayar kendi kendine kapanıp açılıyor

Benim problemim de tam olarak bu. Şimdi bilgisayarı açıp olay görüntüleyicisine baktım. Bilgisayar düzgün açıldı ama hatalarda yine Kernel 41 görünüyor.
  5. Z

Bilgisayar kendi kendine kapanıp açılıyor

Arkadaşlar merhaba sistemi yeni aldım ve sadece 3 gündür kullanıyorum. Fakat sistem durup dururken kendini bir anda kapatıp tekrar açıyor. Olay görüntüleyicisinden baktığımda resimdeki gibi kernel 41 hatası verdiğini görüyorum. Ramin yerini değiştirmeyi denedim ama işe yaramadı. İşlemci ve ekran...
  6. Z

2K Monitor için 3 sistem arasında kaldım

Teşekkür ederim. İnsanların amd sistemlere karşı ön yargısı olduğu için biraz kararsız kaldım ama umarım bir sorun yaşamam. Ayrıca işlemci için ekstra bir soğutucu almam gerekir mi?
  7. Z

Cevaplarınız için çok teşekkür ederim. Monitörüm Samsung Odyssey G8 Oled 34''. Çoğunluğa uyarak 3. Sistem olarak karar verdim. Farklı yorumlarınız varsa da bekliyorum:)
  8. Z

Arkadaşlar bütçeme uygun alabileceğim 2-3 sistem var. Bunların içinden hangisi daha mantıklı sizce? 2k monitorde kullanacağım. 1. Sistem 12400f - 4060 ti 16gb - 1tb m2 ssd 2. Sistem. 13400f - 4060 ti 16gb - 512 m2 ssd 3. Sistem Ryzen 5 7600 - 7700xt - 512 m2 ssd 3. Sistem ddr5 olduğu için...
Top Bottom