Arama sonuçları: *

1. WörWind

Sütlaç vs Aşure ANKET

sutlaci pek sevmem ama asure ayri kotu
  2. WörWind

Yabancı bir numara arayıp sen discord da Allahıma sövdün dedi

Üstte dediğin olabilir de hiç bişey olmaz yani maks anne babanın telefonunu bulur oglunuz boyle böyle yaptı der olur biter. Zaten anne baban az bucuk sana guveniyosa hic bisey olmaz.
  3. WörWind

O zaman arkadasindir herhangi bi platformda isim soyisim girmedigine emin misin
  4. WörWind

Hiç bisey olmaz maks ailene gider dedigin gibi de dini saka falan baya havaliymissin bra
  5. WörWind

⚽️ GALATASARAY - YOUNG BOYS ⚽️

(y)(y)(y):geek::geek::geek: 1724847189 Destekleyip desteklememende sorun yok bu arada zaten koskoca avrupa fatihi gs ya da herhangi bir takimin senin benim destegime ihtiyaci varsa vay haline o takimin. Gecen sezon olan manu gs macinda gsyi destekliyordum, sonra senin gibileri gordukce ustte...
  6. WörWind

Beyblade Önerisi İstiyorum

Hangi seriden istiyorsunuz hocam? Galiba bakuten shoot serisinden istiyorsunuz o yüzden maalesef önerim yok yaşım yetmedi onu izlemeye. Ama nereden alabilirim diye sorarsanız orijinalleri ikinci el uygulamalarından alabilirsiniz. Dolapta satan çok kişi var. Ama fiyatları bir tik tuzlu diye...
  7. WörWind

Sanırım Dolandırıcıya denk geldim

Forumda birine daha ayni şekilde bir mail gelmisti bunlarin yöntemi vardi tam bilmiyorum olayi ama takmana gerek yok dolandirici
  8. WörWind

Adıma bugüne kadar açılmış davaları inceleyiniz. (SSli)

tam olarak Allaha mi bilmiyorum ama dine kitaba falan sovmekten dava yemisti sanirim
  9. WörWind

Fen lisesini kazanabilirmiyim

Ihtimali bilemeyiz sinav aninda ne olacagi belli olmaz. Ben mesela 8e gectigimde negatif sayilarla toplama cikarma yapmayi bile unutmustum pandemiden dolayi, ilk denemelerde falan matematik netim 6 civarindaydi. Su an fen lisesinde okuyorum, acikcasi cokta fazla calismamistim bence dersleri iyi...
  10. WörWind

16 yaşımdayım boyum uzarmı? 164 üm

Hocam o zaman bir tik sanssizmissiniz demekki genetik acidan. Eger ki 5 cm uzerinde falansa 175i gecersiniz derdim (sadece tahmin) ama su an icin 170 civari gibi duruyor. Tabi ki bir endokrin doktoruna gorunseniz daha iyi olur ama dedigim gibi doktorlar bile net bir sekilde gelecekteki boyunuzu...
  11. WörWind

16 yaşımdayım boyum uzarmı? 164 üm

Bunu doktor dahil kimse net bir sekilde bilemez. Aslinda genetigin fena degil son 1 yilda kac cm uzadin
  12. WörWind

hot wheels s15 monalisa

cok begenmiyorsan degmez bence hoca magazada denk gelme ihtimalin az ama yine de bilemedim gerci raf fiyati bile 350 tl oldu lcw de ama benim pek begendigim bir model olmadigi icin almazdim sahsen.
  13. WörWind

Nasil gizemli olurum

Hoca az çok tipin varsa su şekil halledersin 2-3 cm’lik tabanlıklardan al 165im diye geçin zaten tanıdığım tüm arkadaşlarım boyunu 3-4 cm kafadan atiyo ondan dolayı sorun olmaz biri 175 im diyo 171 cikiyo biri 184 üm diyo 81 cikiyo mesela herkes kafadan bi 3-4cm atiyo genelde o yüzden 165 im...
  14. WörWind

turkiye benim gozumde bitti

30 euro olayi ne zaman yururluluge girecek
  15. WörWind

Hangi kramponu alayım

Air zoom daha güzel duruyor bence
  16. WörWind

galatasarayın Hakeme Parası Mı Yetmedi?

Dogrusu: Cidden iyi kudurtmuşuz sizi bylockcu sayesinde
  17. WörWind

Hot wheels takas mantıklımı

sizin acinizdan mantikli olur bence hocam
  18. WörWind

🔥İndirim Galaxy Store %90 İndirim (Maks 170 TL)

Fortnite vpapel alınabiliyordu sanırım
  19. WörWind

Instagram çöktü mü mesajlarım gitmiyor ??

Simdi duzeldi hocam bende de.
  20. WörWind

Instagram çöktü mü mesajlarım gitmiyor ??

Instadan bagimsiz ev interneti vodafone olupta diger sitelerde de sikinti yasayan var mi? Download hizim 1 civarlarina dustu bu gece.
Top Bottom