Arama sonuçları: *

1. mcelik78

Phantom power olmadan BM 800 alınır mı?

Podcast ve dublaj kayıtları için alacağım hocam. Bütçe bunu kaldırıyor. Behringer C1 alacağım sanırım birkaç ay daha bekleyip.
  2. mcelik78

Phantom power olmadan BM 800 alınır mı?

Selam arkadaşlar BM 800 mikrofon almayı düşünüyorum fakat bir türlü karar veremedim youtube de incelemerini izlediğimde phantom powerlı ve powersız aşırı bi fark olmadığını göruyorum. Şuan phantom power alamam o yüzden eğer alırsam phantom power olmadan kullanacağım. Tavsiye eder misiniz? Başka...
  3. mcelik78

iPhone dokunmatiğim düzgün çalışmıyor gibi hissediyorum.

Selamun aleyküm. Daha yeni androidden ios a geçtim fakat mesaj yazarken intagramda gezerken vesaire tırnak kullanmaya alışmışım iPhone tırnağımı algılamıyor ve parmaklarımın kenarlarını da algılamıyor bu genel bir şey mi yoksa bana özel mi ya da ben mi alışamadım iPhone dokunmatiğine daha önce...
  4. mcelik78

Yürütme cihazlarında kulaklığımı göstermiyor!

Kulaklığımı takınca algılıyor ve realtek audio consoleden hangi aygıtı taktınız olarak bir uyarı geliyor kulaklığı seçiyorum fakat yürütme aygıtlarında gözükmüyor ses gelmiyor hiç bir türlü bunun bir çözümü var mı anakartım B450M S2H
  5. mcelik78

Windows 10 Güncelleştirmede Virtual Box sorunu?

Arkadaşlar birçok şeyi denedim birçok forumdaki çözümleri okudum denedim ama yok fayda etmiyor yok mu buna bi çözüm yolu bulabilecek ? güncellemenin geldiği tarihten beri şu sorun yüzünden güncelleyemedim windowsu.
  6. mcelik78

Ekran kartım fazla ısınmaya başladı!

Alırken böyle bir sorun olduğunu bilseydim almazdım kesinlikle
  7. mcelik78

Tamamdır cevaplarınız için teşekkür ederim en iyi ayarları bulup yapıcam inşallah
  8. mcelik78

umarım genel bir sorundur
  9. mcelik78

stok ayarlar herhangi bir oynama yapmadım
  10. mcelik78

uv yapmak en iyi çözüm olacak sanırım
  11. mcelik78

az önce fan hızını yükseltip sıcaklığı düşürdüm 46 dereceye kadar çıkmıştı
  12. mcelik78

Sanırım bu kartlarda normal bir sorun 1616663944 daha daha çok yeni 4 aydır kullanıyorum
  13. mcelik78

evet otomatikte
  14. mcelik78

reis reis yapabilirim sorun değil ama neden bir anda sıcaklıklarım yükselmiş olabilir
  15. mcelik78

Öncelikle selamun aleyküm. Bende RX 570 ekran kartı var ve son 1 haftada fazla ısınmaya başladı. Önceden CS GO da düşük ayarlarda 60 65 derece olurken çok tuhaf şekilde 75 80 arası oluyor. Masaüstündede önceden 35 40 derece arası olurken şimdi 43 44 derece oluyor. Bu sıcaklıklar beni korkutuyor...
  16. mcelik78

Kasamın üstündeki 1 fanı öne takmak !

Cougar Gemini S Silver
  17. mcelik78

Hava akışı açısından daha iyi olabileceğini düşünüyorum bende 1609095515 teşekkür ederim öyle yapıcam
  18. mcelik78

Cougar Gemini S Silver
  19. mcelik78

Selamun aleyküm kasamda arkadaki fan hariç 2 fan bulunuyor ve ikiside üstte. Ben üstteki fanların birini kasamın önüne takarsam ekran kartı ve işlemci sıcaklıklarında değişim olur mu olursa ne kadar olur ? (Konuyu yanlış yere açtıysam kusura bakmayın)
  20. mcelik78

Kasamın yan kapağını açsam toz harici bir sorun olur mu ?

Tamamdır teşekkür ederim fan alana kadar açık kullanmaya çalışıcam fazla tozlanma olursa kapalı kullanırım ve zaten sıklıkla kasayı temizleyen biriyim
Top Bottom