Arama sonuçları: *

1. HmzaY

Yardım 2.el laptop lazım bulamıyorum

ryzen 5500U ile gayet oyun oynayabilirsin. 90FPS+ valorant oynatır
  2. HmzaY

Ekran kartı ile yazılımın ne alakası var ?
  3. HmzaY

laptopumun ekrandan anakarta bağlı kabloları nasıl çıkarabilirim

Hayır zaten menteşe anakarta bağlı. Orada minik somonlar olmalı. Attığın fotoğrafta bulanık o yüzden atsam anlamsız olur ama görüyor olman lazım. Altıgen somonları. Bataryayı sökerek işlem yapmayı unutma
  4. HmzaY

https://app.hb.biz/HPs2YDbUyv3w İşini görecektir.
  5. HmzaY

Hp omen mi yoksa victus mu ?

Omen hem elektronik kalitesi, hem kabuk. Çerçeve kalitesi olarak iyi tavsiye ederim.
  6. HmzaY

laptopumun ekrandan anakarta bağlı kabloları nasıl çıkarabilirim

Menteşe yi gevşetmek için o kadar söküm yapmana gerek yok. Oradaki somonu gevşetsen yeter.
  7. HmzaY

Nokia 303 (Symbian s40) ile EPUB kitap okumak - Overlord Light Novel

@Mehmet Yılmaz Sen bide bu symbian uygulamasına bak :D
  8. HmzaY

Omen coil whine veya ssd sesi

Olmaz endişelenmene gerek yok :)
  9. HmzaY

Nokia 303 ile Discord'a girmek (Symbian s40)

ikisini de paylaştım. Lazım olur diye :D 1728062020 Symbian hesap makinelerinde de çalışıyor sldkgakse 1728062087 Asker telefonu işte lazım olur :D
  10. HmzaY

Nokia 303 ile Discord'a girmek (Symbian s40)

https://github.com/gtrxAC/discord-j2me Uygulama Proxy ile çalışıyor, yani sizin bütün mesajlarınız 3. parti bir sunucu tarafından discordun sunucularına gönderiliyor. Mesajlarınızı, token bilginizi, fotoğrafları, Yani her şeyi sunucu sahibi görebilir. Kişisel bulut sunucunuzu açabilirsiniz...
  11. HmzaY

Kamera yok :D, Daha gitmedim ama gideceğim.
  12. HmzaY

Fiziksel Kitapları sevmeyen biri olarak Askerde Kitap okumak için biraz araştırma yaptım, sizle de paylaşayım. J2ME telefonlarda çalışacaktır. Overlord Light Novel'i de türkçe olarak ekledim. Bana da arşiv olsun :D EPUB RAR içerisinde uygulama ve 1 adet test etmeniz için romanın ilk cildi var.
  13. HmzaY

Sorun olmaz bu tarz seslerden. Eğer fandan geliyor olsaydı bu ses o zaman ciddi bir sorun olurdu. Ama Coil bu sesi yapar. SSD ve GPU da benzer Cache yapısı var, Benzer coil ve aynı güç yollarını kullanıyorlar. O yüzden normal. Güç yolu ile alakalı bir sıkıntı. Ortak kanal olduğu için bu ses oluyor.
  14. HmzaY

Gpu kaynaklı. Malesef kurtulmanın yolu yok. Bende çok çektim. Eğer ses cidden aşırı çıkmıyorsa yapılabilecek bir şey yok.
  15. HmzaY

laptop masaüstü siyah ekran

Görüntü bir şekilde silinmiştir. Önbellek sorunu. Problem değil. Orijinal fotoğrafı dosyalarda bırakmak her zaman iyidir.
  16. HmzaY

32K LAPTOP ÖNERİSİ (EN AZ GHOSTING VE GECİKMELİ)

Laptopta bu kadar düşük geçikmeyi anca G18 serisinde bulursun Overdrive olmadan 240HZ 3ms, OD açılırsa 1ms oluyor diye biliyorum. Ekranları özel, Monitör seviyesinde ekranlar. Bir de Lenovo Legion serilerinde var düzgün ekran. Bir ara OMEN serilerinde de güzel ekranlar vardı ama kullanıyorlar mı...
  17. HmzaY

🔥İndirim HP Victus 16-R1061NT 38.280 TL 🔥

Ben olsam omen alırdım.
  18. HmzaY

bence iade edip AMD alması daha iyi, soğumayan kasada sınırlanmış işlemci ile durması saçmalık olur. Çünkü clock kıstığında farklı dertler olabiliyor. Bende i9 13980HX var, 93 derece oluyor PC, 18 inç kasa ile anca soğuyor. :D Bende bu cihazı satıp daha düşük bir modele geçmek istiyorum. İyi...
  19. HmzaY

Bu OMEN suçu değil intelin suçu
  20. HmzaY

BAŞARDIM 🎉🎉🎉 DA, THH, Teknofest / Asus servisi / Teknorya

Onun için toolar mevcut. Windows lisansından söz ediyorsanız eğer. Onları kapatmanın yolları mevcut.
Top Bottom