Arama sonuçları: *

1. U

Aliexpress ChoiceDay indirimleri

peki hocam hem kontrolcü hem çoklayıcı olup aliexpreeste gönderilen gönderilen ürün varmı acaba şuan?
  2. U

Hocam çoklayıcının tüm pinlerine rgb desteği varmı acaba? Radyatör fanlarımda 3pin ve argb var, kasanın fanları ise 6pinli, bu şekilde hepsi aynı renk ve devir hızları aynımı olacak acaba?
  3. U

hocam hangi fiş türünü almamız gerek acaba?
  4. U

🔥İndirim PERFORMAX 360MM ARGB PWM SIVI SOĞUTMA 1.939TL

bende cihazı aldım şuanki aşamada memnun kaldım, nerdeyse hava soğutma yerine sıvı soğutma alıyorsunuz. işlemcim 10400f, kasa corsair icue 220t, egzoz fan mevut ve 2 tane kasa fanı vardı. stok fan ile boşta 52, yükte 82 derece iken, şuanda boşta 32, yükte 52 dereceyi buluyor. kasamın üst...
  5. U

Hocam banada 67w destekleyen " type a to type c" kablo lazım, varmıdır acaba? Telefon xiaomi marka. Bi tane buldum 100w huawei destekler yazıyor ama altındada xiaomi 27w destekler diyor nedense.
  6. U

Sıvı soğutucu kablo bağlantısı

Hocam zaten şuanda dediğiniz gibi takılı, Ama işin kötü yanı radyatör fanları hep 1000 rpm civarında sabit çalışıyorlar, fanları sıcaklığa göre 500-1500 rpm arasında otomatik sıcaklığa göre çalışsın diye cpu fana taksam olmazmı, nasıl olsa pompada sabit çalıştığı için sysfana bağlayayım diyorum...
  7. U

Ozaman kabloların yerlerini değişip anakarta takayımki fanlar sıcaklığa göre çalışsın doğrumuyum? Başka model soğutuculardada pompalar hep sabit hızdamı çalışıyor peki? Birde kasa fanları 6pinli ve kontrolcüye bağlı, bunlarıda dahil edip tek kablo haline getirip sıcaklığa göre ayarlamam mümkünmü?
  8. U

Merhaba, sıcak fırsatlarda paylaşılan performa 360mm soğutucunun montajını yaptım, yalnızca pompa ve fan hızları sabit hızlarda çalışıyor, bu normalmidir? Pompanın 3 pinli kablosunu cpufan yazan kısma, fanların molex kablosunu ise sysfan yazan kısma taktım, acaba yanlışmı yaptım? Anakartta başka...
  9. U

Chromium tabanlı browserda yer imlerini 2 satır yapabilmek

Merhabalar, sorum başlıktaki gibi yer imlerini 2 veya daha fazla satır yapabileceğim eklenti arıyorum, şuanda brave kullanıyorum , ayarlarında böyle bir özellik yok, tavsiye ettiğiniz eklenti yada browser varsa belirtirseniz çok sevinirim. Herkese iyi günler dilerim.
  10. U

❌İndirim Bitti! Deepcool LS520 SE 1999TL KAÇIRMA 😱

Bu ürün indirime girmeden önce haftasonu performaxi 1880-50 puanla 1830 liraya aldım şuanda adresime gelmek üzere, şayet memnun kalacağımı düşünüyorum, sadece sıkıntısı 1700 soketi yok oda dert değil bende 10400f işlemci var soket uyumlu ve fazlasıyla soğutacağını düşünüyorum, belki ilerde 1851...
  11. U

yok şuan almayacağımda örnek varsa en azından görmek için sorayım dedim, arkadaşım kablosuz olunca hotswap özellikli bulmak zor dedide.
  12. U

selamlar, bana kablosuz mouse ve klavye takımı lazım çünkü hem pc hemde telefonda kullanmak için, telefonda otg ve adaptör ile hem klavye hem mouse çalışıyormuş. şöyle sorsam hem kablosuz; hemde mekanik ve hotswaplı bulmam mümkünmü acaba? varsa link atabilirmisiniz, şimdiden teşekkürler iyi...
  13. U

🔥İndirim E-YOOSO Z686 Klavye 460 TL

klavye mouse tek set halinde bi adaptörle kablosuz bağlanıyor olup , gerektiğinde kablolu olabilen; mekanik ve hotswap bir şey bulabilirmiyiz? maksat hem pc hemde telefon içinde kullanabilmek.
  14. U

❌İndirim Bitti! E-YOOSO Z14 Klavye Vergi Dahil 372TL

klavye mouse tek set halinde bi adaptörle kablosuz bağlanıyor olup , gerektiğinde kablolu olabilen; mekanik ve hotswap bir şey bulabilirmiyiz? maksat hem pc hemde telefon içinde kullanabilmek.
  15. U

🔥İndirim MSI MAG CORELIQUID M240 240mm İşlemci Sıvı Soğutucu - 2.949,00 TL

@Kıtalararası balistikfüze hangi modeli almıştınız anlayamadım? aklımda şuan performax 360mm, h100, h150 modelleri var, deepcoola bir türlü ısınamadım, ne yapsam bilemedim. işlemcim 10400f ve stok fanla 80 derecelerde şuanda oyunlarda, herhangi bir modelde yeterli gelebilir ama ilerde soket...
  16. U

İşitme cihazı kullanan biri için kulaklık (500TL)

Merhaba arkadaşlar ben işitme engeli olup işitme cihazı takan biriyim. Müzik için kulaklık arayışındayım.Forumda herkes drop plus veya eksa e900 pro öneriyor ama müzik için mid-tizleri nasıldır onu bilmiyorum. Ben çok bass seven biri değilim. En son bir mağazada arctis 1 denedim bimden alırım...
Top Bottom