Arama sonuçları: *

1. FA NaxoziwuS

Yardım Elimdeki Fazla Modemi Menzil Arttırıcı Olarak Kullanmak İstiyorum

Elimde 2-3 adet modem var. Şimdi evin içerisinde modem ile ana bilgisayar ethernet ile bağlı. Ancak ben ana bilgisayara gelen ethernete bir modem takıp. O modemdende yine ethernet ile ana bilgisayara internet vermek istiyorum. Ayrıca modem ana bilgisayarın olduğu odada olduğu için burdada...
  2. FA NaxoziwuS

Yardım AOC 27" 144Hz 1MS IPS ekran görüntü bozukluğu

Hocam önceden alt tab yaptığımda masa üstü tam normal çözünürlükte geliyordu mesela, şuan büyüyerek geliyor. Ayrıca masa üstününün çözünürlüğünü değiştiriyorum otomatik 1366x768 yapıyor 1654799752 Hallettim,teşekkürler herkese
  3. FA NaxoziwuS

Ekranı tak kullan yaptım. Herhangi bir ayar vs. yapmam gerekiyor mu ? 1654798836 Teşekkürler hocam
  4. FA NaxoziwuS

Daha önceden AOC 24" Curved 144hz 1ms ekran kullanıyordum. Bugun AOC 27" IPS 144hz 1ms ekran aldım ancak. Görüntü net değil gibi geliyor bunun bir ayarı var mı yardımcı olabilir misiniz ? Örneğin valorantta menüde sağdaki yazılara bakın.
  5. FA NaxoziwuS

Öneri Oyun Bilgisayarıma Monitör Tavsiyesi Bekliyorum

Öncelikle şunu belirteyim. AOC 24” 144hz 1ms ekran kullanıyordum gayet memnundum. Sadece ekranın alt kısımında bu görev çubuğunun orada çizgiler çıkıyordu bu beni rahatsız ediyordu sanırım bu o modelde olan birşeymiş genelde değişime gidince değişiyormuş vsvs. Ancak benim ekran kırıldı malasef...
  6. FA NaxoziwuS

Oyun ve Yayın Bilgisayarı Toplayacağım Yardımlarınızı Bekliyorum

Hocam açıklayıcı yorumun için teşekkür ederim (y)
  7. FA NaxoziwuS

Böylede bir durum var 2060 yeni çıkmış bir ekran kartı diye biliyorum.7 İşte bilindik bir marka, ne biliyim 3 fanlı falan filan ancak GTX 1080 bazı oyunlarda daha fazla FPS veriyor. Neden ? RTX ile GTX arasında ki fark nedir ? RTX ileriye dönük daha mı mantıklı ? Bu tarz konularda bilgi almak...
  8. FA NaxoziwuS

Değerli fikirleriniz için teşekkürler ✋?
  9. FA NaxoziwuS

Öncelikle merhabalar Şuan piyasadaki bütün oyunları en yüksek ayarlarda açıp üstüne 0 sıkıntı ile yayın yapmak istiyorum ama şart değil. Ancak topladığım sistemde gereksiz pahalı gördüğünüz yada az gördüğünüz parçaları hangi parçalar ile değiştirmem gerektiğini detaylıca yazarsanız çok...
Top Bottom