Arama sonuçları: *

1. M

Yardım Asus TUF Gaming VG249Q1A mı yoksa Lenovo G24-20 mı

Bende monitör araştırıyorum bu fiyat aralığında herkes bu iki monitörü öneriyor bende arada kaldım birisi yardımcı olursa sevinirim
  2. M

3500 TL monitör önerisi

3500tl civarı bütçem var hangi monitörleri alabilirim oyun için
  3. M

masaüstü mü laptop mu

ben 17 yaşındayım 11.sınıf öğrencisiyim ve pc almak istiyorum elimde de 15k bütçe var.Bu zamana kadar çoğu kişi gibi güzel bir masaüstü hayali kurdum ve sonunda elime para geçti ancak üniversiteye yaklaştım ve laptop üniversite için daha mantıklı bunu biliyorum ancak bunca senedir hayalini...
  4. M

fullmark testim nasıl

fullmark testimin sonuçları nasıl bir sorun varmı skoru düşük gibi geldi bana
  5. M

Tower unite fps sorunu

sistemimin yeterli olmasına rağmen oyunda 5 fps alıyorum ayarları en yükseğede alsam en düşüğede alsam hiç bir şey değişmiyor benim sistemime eşit sistemi olan arkdaşım sıkıntısız oynuyor ama ben 5fps alıyorum
  6. M

forza horizon 4 girdikten sonra atıyor

arkadaşlar daha yeni forza horizon 4 yükledim girmeyi denedim fakat ana menüye kadar giriyor sonra devam ete tıklıyorum oyun yüklenirken atıyor.denemediğim yöntem kalmadı yardımcı olursanız sevinirim.ayrıca bilgisayarımın özellikleri i3 2100 işlemci nvida geforce gt 730 4gb ekran kartı 8 gb ram...
  7. M

bilgisayarım forza horizon 4 kaldırırmı?

720p en düşük ayarlar
  8. M

valla çok oynıyasım var çok iyi oyun hele bide arkadaşlarla dahada eğlenceli olur fakat çok karsızım hem oyunun fiyatı düşük değil hemde 90 gb boşuna almak istemiyorum ama büyük ihtimale alıp denerim en olmadı iade ederim
  9. M

ya arkadaşla oynamayı düşünüyoruzda saten çok bi beklentim yok 30 fps verse ve donmasa yeter sen olsan alırmıydın
  10. M

720p en düşük ayarlar değil mi
  11. M

8gb ram 4 gb gt 730 ekran kartı intel core i3 2100 işlemci bilgisayarımın özellikleri bunlar sizce kaldırımı?
  12. M

Epic gamesi yerel diskden yedeğe taşıdım artık epic games çalışmıyor

Bu olay bi arkadaşımın başına geldi yerel diskde yer kalmamıştı biraz yer açması gerekiyodu oda epic gamesi yerel diskden yedeğe taşıdı ve taşıdıktan sonra epic games dahil hiç bi epic games oyunu açılmamaya başladı.Geri eski yerine aldı ama sorun çözülmedi.Bilen varsa yardım ederse çok iyi olur...
  13. M

cayo perico heist nasıl iptal edilir

cayo perico heist yapacaktım içki çıktı bende iptal etmek istiyorum normalde diğer heistlerde lesteri arıyıp iptal ediyodum bunda öyle bi seçenek yok nasıl iptal edebilirim
  14. M

Onetick Razer Goliathus Moue Pad Alınır mı?

en fazla 40 a falan çıkabilirim sizin bi öneriniz varmı
  15. M

knk bende arada kaldım bazı kişiler biraz koku yapar diyo bazıları iyi diyo karar veremedim
  16. M

o fiyatlara çıkamam maalesef daha ucuz bi önerin varmı
  17. M

https://www.trendyol.com/onetick/razer-goliathus-buyuk-boy-mousepad-70-x-30-cm-p-41473927?boutiqueId=558774&merchantId=111745 almayı düşünüyorum çok kaliteli olmasına gerek yok fiyat performans olsa yeterli.birde bu boyut klavye ve fare için yeterlimi
  18. M

steam guardda kod gözükmüyo ve onaylama yapılmıyor

arkadaşım bir telefonla steam guardı etkinleştirdi her şey normal ve düzgün çalışıyordu fakat sonra yeni telefon aldı ve orda steam guardı etkinleştirdi sonra steam guardda ki her şey bozuldu bir şey satacağında onaylama gerekiyor ama onaylamalar çalışmıyo hesaba girmek için steam guard kodu...
  19. M

🔥İndirim Steam de iyi indirimler var

bizi bilgilendirdiğiniz için teşekkürler beyfendi
Top Bottom