Arama sonuçları: *

1. adem trg

Burdakilerden Hangi mouse alınır

Oda çok küçük duruyor
  2. adem trg

Burdakilerden Hangi mouse alınır

Merhaba bi nouse alacağım ama kararsız kaldım razer a o kadar vermelimiyim elime tam oturur diye düşünüyorum yada x11 mi almalıyım bilemiyorum max 2000 verebilirim hangisini önerirsiniz...
  3. adem trg

Öneri Ak820 benzeri TR Q Klavye önerisi

Tamamdır hocam teşekkürler inceleme içinde teşekkürler önerdiğin gibi gift switch alıyorum ikinizde teşekkürler
  4. adem trg

Şimdi bi düşündümde bu klavyeyi ayarlardan yapılabiliyorsa tr q yapar kullanırım ezberimde klavye ama yinede arada kalsak ne alınır 1727199187 Teşekkürler
  5. adem trg

O benim için çokta önemli degil o hariç ne seçerdiniz
  6. adem trg

Hocam peki dizi son kez rahatsız edicem bu ikisi arasında kalsanız hangisini seçerdiniz...
  7. adem trg

Haaa evet hiç aklıma gelmemişti ne önerirsiniz 1727198552 Fazla pahalı olmaması lazım klavye için bütçeyi çok aşmasın
  8. adem trg

Merhaba bi klavye ariyorum ak820 pro Alıcaktım ama ingilizce tuş dizilimi varmış bana Türkçe q lazım o rtzda bir klavye onerebilirmisiniz max bütçe. 3.300 -3.400 arası
  9. adem trg

Öneri G502 HERO VS SHARK X11

Merhaba bu iki kouse arasında kaldım nedeni şu g502: elim biraz büyük ve yanlardaki parmak destekleri vs. Tam oturacak gibi duruyor biraz ağır bir mouse Muş ama benim için çok önemli değil x11: de kablosuz olması hafifliği (ne kadar benin için önemli olmasada genelde önemli) Şarj standı vs. Ama...
  10. adem trg

Öneri Türkçe q klavye önerisi

Merhaba geçenlerde benzer bir konu açmıştım ordaki ak820 modelini çok beğenmiştim ama tuşları İngilizceymiş noktalı harfler yok yani bana bu tarzda Türkçe q klavye olarak ne önerirsiniz en fazla 3000 TL verebilirim
  11. adem trg

Öneri 8.500 tl ile ekipman önerisi

Hocam mouse çok küçük geldi gözüme de acaba g502 hero nasıldır
  12. adem trg

Tamamdır teşekkürler
  13. adem trg

Yo yo hepsi değil sadece kulaklık
  14. adem trg

Peki mouse ve kablosuz kulaklık ne önerirsiniz
  15. adem trg

Mouse Mouse nasıl olucak oda yd değilmi 1726938696 Siz önerirsiniz hocam
  16. adem trg

Tam onu yazıyordum 😅
  17. adem trg

Ve hocam yurt dışından getiremiyoruz artık malum yeni yasalar nasıl olur o
  18. adem trg

Olduğum şehirde oyle pek bir şey yok ve bilmediğim için buraya soruyorum ama bence ekiman önemli 1726938469 Hoxam belirtmeyi unutmuşum kulaklık kalbosuz olucak gerisi farketmez
  19. adem trg

Merhaba sistemi yavaştan topluyorum ekipmanlar filan kaldı 8500tl bütçe var kulaklık mouse klavye lazım sağda solda çok duyuyorum işte attack shark vs. "marka önemli değil bu arada" güzel olsun yeter Böyle güzel markalardan oluşan bir set onerirseniz sevinirim bütçe 8.5 olmasına gerek yok dahada...
  20. adem trg

Sistemi alıyorum öneriniz varmı

Dediğini Doğru tabii ki ama bunlarda bir bütçe ve insanların istediği genel olarak ekran kartı veya işlemciden önce kasanın ne kadar mükemmel olabileceği değil oncelik işlemci ve ekran kartı olucak tabii ki ha ama dediğiniz doğru onlarda önemli ancak kullandığım psu segmentinde çok başarılı ve ben...
Top Bottom