Arama sonuçları: *

1. S

Format Atarken "internal power error" Hatadı Alıyorum?

merhabalar yeniden dün microsoftun kendi yazlımıyla denedim yine olmadı hep aynı şey oluyor windows kurulup yeniden başlayınca error veriyor bugün linux yüklemeyi denicem oradan belki başarırım
  2. S

tamamdır şu nada belleğe yazınıyor işlem tamamlanıp pc de deneyince sizi bilgilendiririm
  3. S

diski biçimlendirdim zaten öyle windowsu kurmayı denedim olmadı usb belleğin bozuk oldunu hiç sanmıyorum senelerdir bu usb ile format işlerimi hallediyorum sizin dediğiniz yöntemi denemedim onun detaylarını paylaşabilir misiniz
  4. S

ilgilendiüiniz için teşekkür ederim hayır intelin dahilibirimi mevcut 1661002095 sizinde ilgilendiüiniz için teşekkür ederim yalnız masaüstü değil ama windowsun kendi aracıyla yazmayı denemedim
  5. S

Öncelike merhabalar; arkadaşımın pc sine format atıyordum yükleme ekranına kadar bir problem yok oradan sonra diski seçip devama tıkladıktan sonra kurulum tamamlanıyor sonra kurulum için yeniden başlayınca mavi ekran veriyor error code olarak da internal power error yazıyor günlerdir uğraşıyorum...
  6. S

PSP İSO DOSYASI GÖZÜKMÜYORDU BEN YAPTIM OYUN ÇALIŞMADI

yoo her hangi bir şekilde kırmadım bi programda yüklemedim
  7. S

PSP İSO DOSYASI GÖZÜKMÜYORDU BEN YAPTIM OYUN ÇALIŞMADI

Merhabalar psp'min şarj aletini buldum ve bende şarj edip oyun yüklemeye karar verdim internetteb video izledim psp ye nasıl oyun yüklenir diye benim yükleyeceğim oyun call of duty road to europe'tu bu arada oyunun isosunu indirdim ama psp de iso diye bir klasör olması lazım oraya atmam lazımdı...
Top Bottom