Arama sonuçları: *

1. E

Mühendis var mı aranızda Elektrik olursa daha iyi olur

Peki ilk haftadan direk matematik derslerine mi başlayacaklar yoksa bölüm ile alakalı bir şeyler mi göstericekler Ona göre şimdiden kendimdeki matematik açığını kapatmaya çalışıcam
  2. E

Şimdi ben trigo sonrasında süreklilik, toplam çarpım felan bunları öğrendikten sonra mı limit, türev ve integral geçiyim yoksa direk mi geçiyim 1693555131 Özel tanımlı fonksiyon gerekli herhalde
  3. E

Okumuş biri olsada cevaplasa 1693521468 Sende mat fizik nasıl ?
  4. E

Matematik çok iyi bilmiyorum mühendislik kazandım matematiğin neresine kadar öğrenirsem zorlanmam 1693521176 Trigonometri sonrasını öğrenmeye vaktim olmadı Matrisleri bir tek adam akıllı biliyorum diyer konulardan hangilerini öğrenmem lazım internette pek fazla bilgi yok
  5. E

Merhaba mühendislik okuyacağım matematik ile alakalı soru sormam lazım aranızda varsa bana yazabilir mi
  6. E

Rtx 2060 ekran kartı çalışmıyor

Arkadaşlar ara ara ben pc deyken ekran kartı kendini kapatıyordu şimdi gine kapattı açılmıyor yardımcı olabilir misiniz
  7. E

Besyo mu Elektrik mühendisliği mi

Mühendislik kocaeli Besyo marmara
  8. E

Besyo mu Elektrik mühendisliği mi

Merhaba Ben şu anda elektrik mühendisliği kazandım ama matematikte az bir şey fizikte ise bayağı bir problemim var Şu anda dövüş Sporu ile uğraşıyorum ve bayağı ilerledim Gönlüm besyodan yana ama ailem elektrik istiyor ne yapmam lazım Sen bilirsin diyip geçmeyin gerçekten yardıma ihtiyacım...
  9. E

Msi gamingz RTX 2060 ekran kartı rgb nasıl açılır ?

Dragon center ı diyorsan oradan yapamadım
  10. E

Msi gamingz RTX 2060 ekran kartı rgb nasıl açılır ?

Dragon adlı uygulamayı indirdim ama değiştiremedim başka seçenek var mı ?
  11. E

Bilgisayar mühendisliği için

Merhaba ben üniversite için bilgisayar mühendisliği düşünüyorum ama mat fizik biraz zayıf 12. Sınıfa geçtim çalışmam için mat fizik olarak hangi test kitabı ve konu anlatımlarını önerirsiniz. Not : Sipariş vereceğim link atsanız daha iyi olur
  12. E

Mühendislik okuyan var mı ör. (bilgisayar ve ya inşaat)

Sen mühendislik mi okuyorsun
  13. E

Arkadaşlar lise 3.sınıfı bitirdim. Bu yıl artık son sınıf öğrencisi olacağım. Aranızda mühendis okuyan biri varsa ya buradan yazabilir mi? Tercih yapmam için bir kaç soru sormam lazım. Bekliyorum...
  14. E

Arkadaşlar lise 3.sınıfı bitirdim. Bu yıl artık son sınıf öğrencisi olacağım. Aranızda mühendis okuyan biri varsa ya buradan ya da dc den yazabilir mi? Tercih yapmam için bir kaç soru sormam lazım. Bekliyorum...
  15. E

Yardım Sıvı soğutma ses sorunu

Arkadaşlar pc de oyun iniyordu dışarı çıktım 1 buçuk sat sonra eve geldiğimde pc de bu ses geliyordu Düşüncem ya pcu dan geliyor ya da psu Sizce neyden geliyor ve nasıl çözebilirim? sıkıntı olur mu böyle oyun oynasam Not : Pc yi tr den aldım yurt dışındayım yaz da dönücem oyüzden garantiye...
  16. E

Kasadaki ses sorunu?

Arkadaşlar pc de oyun iniyordu dışarı çıktım 1 buçuk sat sonra eve geldiğimde pc de bu ses geliyordu Düşüncem ya pcu dan geliyor ya da psu Sizce neyden geliyor ve nasıl çözebilirim? Not : Pc yi tr den aldım yurt dışındayım yaz da dönücem oyüzden garantiye şuanda veremem 1653850844 Bu ses...
  17. E

Pc açılırken donup kalıyor

Pc başlattığımda anakart yazısının altındaki şey dönüyor ve donup kalıyor pc yi açamıyorum acil yardım lazım sorun şöyle gelişti pc açıkken fişi çekildiği için oldu sanırım
  18. E

Pc açılırken donma sorunu

Gigabyte b460 İ5 10600 Msi rx 5500xt Corsair 2x8 3200 Wd550 m2 1652516023 Sadece disk taraması sonrası açabiliyorum
  19. E

Pc açılırken donma sorunu

Pc açma tuşuna basıyorum ana kartım gigabyte ve o ekran gelince ortadaki şey dönüyor ve sonra donup kalıyor ve başka bir sorunda pc niz kontrol ediliyor diyor sonrada yeniden başlat ve gelişmiş seçenekler geliyor ne yapmam lazım
Top Bottom