Arama sonuçları: *

1. D

ssd değerlerim çok kötü

ssd ler pahalı hdd alsam pc çok mu yavaş olur sizce
  2. D

ssd değerlerim çok kötü

Dostlar bundan 4-5 ay öncesinde de aynı sorun olmuştu ssd de çok az yer olduğu için okuma yazma değerleri düşmüştü 50 gb lık boş yer açılınca tekrar 300 400 lere çıkmıştı okuma yazma değerleri sorunsuz oynuyodum 4-5 gün öncesine kadar lakin 4-5 gün önce ssd nin yavaşladığını farketettim pc 5...
  3. D

Hard disk önerisi HDD

500 gb lık ssd im var lakin yetmiyor 2tb hard disk almayı düşünüyorum fazla mı gelir sizce bi de hangi marka almalıyım ?
  4. D

Kasamı ARGB nasıl yapabilirim

Ama şöyle bi şey olmuştu kasayı ilk aldığımda kasanın üstündeki fanların rengini değiştiren tuşu reset tuşu yapmışlar renk değiştirmeyide anakarttan doğru yaparsınız demişlerdi ben bilmediğim için geri yolladım kasanın üstündeki tuşu reset yerine renk değiştirme tuşu yaptırmıştım
  5. D

Kasamı ARGB nasıl yapabilirim

Öncelikle iyi geceler dilerim yaklaşık 1 sene önce bilgisayar aldım kasam argb ama kasanın üstünde mod değiştirme tuşu olduğu için ordan renkleri değiştiriyodum şimdi biraz değişiklik olsun diğe argb yi anakarttan doğru kontrol etmek istiyorum ama bu konuda bilgim yok kasanın markası aerocool...
  6. D

Yardım Oyun Ayarları Nasil Olmalı

ben çok önceden giriyodum xero da oyuncu var mı
  7. D

Yardım Oyun Ayarları Nasil Olmalı

s4 ü çok özledim ne güzel bi oyundu be :(
  8. D

SSD den anlayanlar yardımınıza ihtiyacım var

peki ben tekrardan r6 oynarsam yine düşer mi değerleri
  9. D

Adata su630 500gb
  10. D

Beyler ben pc yi 11 ay önce aldım sorunsuzdu bu ay başı ssdmin değerli çok düştü r6 oynuyordum belki bilirsiniz oyunu 10 dakikada anca bağlanıyodu sonra ssd değerlerim ilk resimdeki gibi inanılmaz bi derecede değerleri düştü sonra ben r6 oynamayı bıraktım ama silmemiştim bide ilk resimde 50 gb...
  11. D

ssd bozuldu garantiye yollasam ne olur

Beyler yaklaşık 10 ay önce aldığım ssd acayip yavaşladı markası adata su630 kronik sorunlu bu ssdymiş bilmiyodum 2 yıllık garantiliydi ben şimdi bu ssd yi yollasam kullanıcı hatası mı derler yenisini falan mı yollarlar
  12. D

torrent te virüs var mı ?

Beyler pes 21 cracklenmiş indirmek istiyorum ama torrent lazımmış utorrentte virüs var mıdır ?
  13. D

ssd ne durumda hiç anlamıyorumda

tamamdır hocam sağolasın <3 cevaplarınız için
  14. D

offf çok canım sıkıldı sağolun beyler bide şey sorcam herhangi bi ssd alsam sistemle uyumlu uyumsuz diye sorun çıkarır mı bide kendim takabilir miyim mesela bunu söktüm yenisi gelince taksam hemen pc çalışır mı görür mü kasa yoksa başka işlemler yapmam lazım mı
  15. D

garantiye yollasam ne yaparlar
  16. D

hayda şansıma tüküreyim hangi ssd yi önerirsiniz
  17. D

ssd min markası adata su630 480 gb ama pc 446 olarak gösteriyo
  18. D

beyler pc im 10 aylık ilk aldığım zaman 1 dakkadan daha az sürede açılan pc şuanda 5 dakikada anca açılıyo sorunun ssd den olduğunu öğrendim ssd im ne durumda
  19. D

Pc den anlıyan dostlarım yardım lazım

standartı indirdim all a bastim ne kadarda oluyo 1603410514 1603410530 bu kadar doldu dahada dolmuyo nasıl yani ssd
  20. D

Pc den anlıyan dostlarım yardım lazım

oturduğumuz yerden 500 lük olduk hey allahım ya sağolasın hocam yardımların için 1603408504 indirip geliyom 1603408635 altta bir sürü çıktı hangisini indirmem lazım tam olarak
Top Bottom