Arama sonuçları: *

• Users: Lonir
  • Order by date
  1. Lonir

20 TL'ye Arctic Freezer 34 Esports DUO Siparişim onaylandı!

Ben de PSU'mu 600 lira gibi bir fiyata almıştım, normal fiyatı 1100 lira. Benimki itopya idi.
  2. Lonir

apex legendsde fps 60ı geçmiyor ekran kartı 1660 süper

Hayır, herhangi bir Free-sync olan bir monitörde G-sync açabilirsiniz. Youtube'a yazarsanız görürsünüz nasıl yapılacağını.
  3. Lonir

Bütçeme Göre Ne Alabilirim

Tekrardan belirtmek isterim, A320 ile 3. nesil işlemci kullanabilirsiniz ama B450'li bir sisteminiz olursa aynı fiyata daha güçlü işlemci alırsınız ileride.
  4. Lonir

Ben biraz geleceğe dönük olması için yazdım yorumlarımı eğer bütçeniz çok darsa sizin için iyi olabilir. Size işlemci değiştirememe ve m.2 ssd takamama dışında pek bir sorun yaratacağını düşünmüyorum. He bir de RAM frekans oranı var ama bunlar size şu an bir sorun oluşturmaz. İleride sistemi...
  5. Lonir

samsung 860 qvo 1tb ssd nasıldır

Hocam, XPG markasının m.2 lerine neden bakmıyorsunuz? Fiyat olarak aynı aralıklarda ve m.2 :)
  6. Lonir

Şimdi benim demeye çalıştığım şu: 3. nesil 3600 ile 4. Nesil çıkacak olan 4500(atıyorum ismini) aynı fiyata sahip olabilirler ve teknoloji yeniliğinden 4. nesil %10-20 arası kadar daha performanslı olabilir. Aynı fiyatı vereceksiniz iki işlemciye de neden daha az performans alasınız?
  7. Lonir

samsung 860 qvo 1tb ssd nasıldır

EVO dan çok az bir performans düşüklüğü var ama Samsung kalitesi ve zaten çoğu SSD'den daha performanslı. Tercih edilebilir.
  8. Lonir

Bu sistemi alırsanız, ileride takabileceğiniz en güçlü işlemci 3. nesilden bir işlemci olur. 4. Nesil bir B450 tercih ederseniz. 4. nesil çıktığında işlemcinizi 4. Nesil yaparsınız ve anakarta tekrardan harcama yapmaktan kaçınırsınız. m.2 slotunun olması başka bir artı.
  9. Lonir

RAM'in Fps'e Etkisi

Laptop ekranını kullanıyorsanız 120 ve üstü FPS zaten çok işinize yaramayacak. Sadece CS:GO oynuyorsanız gerek yok. Başka oyunlar da oynuyorsanız yeni nesil AAA oyunlar o zaman ekleyebilirsiniz.
  10. Lonir

Valorant oyun arkadaşı olmak isteyen var mı?

Aslında sadece Valorant için değil. Beni discorddan eklerseniz sizlerle güzel dostluklar kurup oyunlar oynayabiliriz. Şimdi valorant oynamak istiyorum ama 2 kişiyiz daha çok kişi girersek daha eğlenceli oluyor. Lonir#7988 discord kullanıcı adım.
  11. Lonir

Ramleri ayrı ayrı alsam?

Herhangi bir etkisi olmaz ama RAM'lerin modeline iyi bakınız alırken. Garanti olabilmesi için sepette adet sayısını 2 yapabilirsiniz.
  12. Lonir

Aim im çok kötü

FPS oyunlarında nasıl oynamalısın anlamında bilgiyi kastettim, ne zaman hangi hareketi yaparsan daha etkili olursun diye ve ayrıca nasıl aim'ini geliştirebilirsin diye.
  13. Lonir

Aim im çok kötü

Lonir#7988 eklersen seninle beraber oynayabiliriz ve bütün bilgimi sana aktarırım. Muhteşem bir oyuncuyum demiyorum ama basicleri biliyorum ve gayet eğleniriz.
  14. Lonir

Valorant

2 maç oynadım, ikisinde de takımla iletişim kurdum. Kötü roundlarda da yapıcı olunca ve moral verince gazlanıp kazandık. Her zaman kazanmayı bekleyemezsiniz. Zaten yeterince oynarsanız hakettiğiniz rütbeye ulaşırsınız. Çok düştüğünüzü varsayalım; botlara karşı oynar gibi kazanıp çıkacaksınız...
  15. Lonir

Bu sistemleri alırmıydınız alacak olsanız hangisini alırdınız

Palit markası globalde bayağı tutalan bir marka ülkemize tekrardan girişi geçen senelerde yaptılar. 1. sistem çok daha sağlam.
  16. Lonir

F/P Kasa Psu suz

DARK N10 pro kullanıyorum. Orta halli F/P sistemimde sıcaklık maksimum 60 oldu hem GPU hem de CPU için ve şu anda 3 fan var sadece.
  17. Lonir

Değerler Normal mi

Görüntü eklemeyi unutmuşsunuz, CPU kullanımı büyük ihtimal, yüksek olması normal GTA V'de.
  18. Lonir

🔥İndirim Steam Yaz İndirimi 2020 Hediye Başlığı

Herhangi bir oyuna ihtiyacım yok(tabii atmak isterseniz orası farklı), oyun arkadaşı arayanlar ekleyebilir beni de. https://steamcommunity.com/id/cpticeblue/
  19. Lonir

🔥İndirim İndirimli Araba,Yarış Oyunu Önerisi

Nasıl yarış istiyorsun? Eğer SİM istiyorsan Asetto Corsa olabilir ama direksiyon olmadan ne kadar zevk alırsın bilmiyorum. Rally için Dirt 4 10 Tl, idare eder bir oyun.
  20. Lonir

Hangi sıvı soğutma

Youtube'dan baktım aslında incelemesine gayet uygun ve iş görür gibi duruyor Silverstone kendim için düşünmeye başladım. :D
Top Bottom