Arama sonuçları: *

1. 21ebu

Orjinal PS4 Dualshoock 4 V2

Merhaba, 4-5 ay önce çakmasını Hepsiburada üzerinden almıştım ama tuşlarda yapışma vb. oldu. Orjinal almak istiyorum ama bulamıyorum. Vatan'da da stok yok. Yardımcı olur musunuz?
  2. 21ebu

Yardım Ucuz Yollu GamePad (Controller)..!!!

Hocam tek sıkıntısı biraz sert basarsanız tuşlar zamanla artık yapışmaya falan başlıyor. Ben de orjinal PS4 kolu arıyorum şu anda.
  3. 21ebu

DS4 Windwos programını kapatınca dokunmatikte gidiyor. Bildiğin laptoplardaki gibi mouse kontrol ediyorsun o alan ile. Oyunda olman şart değil.
  4. 21ebu

Replika Sony Ps4 Dualshock V2 kullanıyorum. Hepsiburada üzerinden aldım. Hiçbir sorunu yok. Üzerindeki imleç oynatma yerine kadar kullanabiliyorum ama bu özelliğin çalışması için DS4 Windows programını sitesinden kurup indirmen gerekiyor. Buradan ulaşabilirsin. Ek olarak bazı oyunlarda veya...
  5. 21ebu

Bu eski oyunu bulamıyorum

Arkadaşlar böyle 2015ten eski ama 1999 kadar da değil. Mavi ve yeşil renkler hatırlıyorum. 3.5D ama 2D gibi gözüken bir oyun ama netti grafiği pixel de değildi. Cam mı duvar mı ne siliyoduk 3 aşamaydı 3. de tam oluyodu cam veya duvar. Arada motorlu adam geliyordu. İnşaatçı tipi vardı karakterde...
  6. 21ebu

Windows 11 desteklemeyen sisteme Windows 11 kurma

Hocam dll'nin güncel versiyonu var mı?
  7. 21ebu

1.200₺ Oyuncu Kulaklığı önerisi

Drop Plus aldım beyler. Umarım pişman olmam
  8. 21ebu

H2002D ile Drop Plus arasında kaldım.
  9. 21ebu

Şu an H2002D düşünüyorum. Başka öneriniz var mı?
  10. 21ebu

Merhaba, 1.200₺ bütçem var kulak üstü oyuncu kulaklığı arıyorum.
  11. 21ebu

şebeke çekmeyen evde internet problemi olur mu?

Merhaba, yeni taşındık evin altyapısı 1gbit fiber. ben 100mbps aldım. yarın ziyaret edeceğiz dediler. merak ettiğim, ev bodrum kat olduğundan şebeke çekmiyor. anca balkonda Vodafone 2-3-4 gidip geliyor. Wifi de problem olur mu? çekme çekmeme gibi? Kablolardan aldığından böyle bir problem olmaz...
  12. 21ebu

Yardım Sahibinden' den veya normalde nasıl taksitle araba alabiliriz?

Arkadaşlar araçtan 400k ya buldum ben lafın gelişi dedim oto galeride 800dür diye. Dediğinize göre mantık kredi çekmek sanırım? aydan aya da onun taksiti ödenir. 400k limitim yoktur o zaman. Araba nasıldır sizce?
  13. 21ebu

Yardım Sahibinden' den veya normalde nasıl taksitle araba alabiliriz?

Merhaba, Hyundai Coupe 2.0 diye bir güzellik gördüm. Uzun zamandır da görüyorum zaten. Ama ben sarı siteden buldum bayii de olsa min 800 olur bu. Taksitle alma yöntemleri yok mu?
  14. 21ebu

CS:GOda maça girmeden hile açınca ban yenir mi?

kendini güvene al yeni hesap aç tüm envanterini ona at formatlarsın pc yi sonra 1 hafta falan oyna sıkıntı yoksa kendine atarsın geri envanterini
  15. 21ebu

instagramda bazı videolar soluk gri

Xiaomi Redmi Note 9 Pro 128GB yurtiçi telefon. Karanlık tema açık değil telefonda. İnstagramda aydınlık moda geçip baktım aynı videoya yine gri ve soluk. Ses kısma veya açmaya basınca ya da yukarıdan menüyü falan açınca normale dönüyor ama menüyü kapatınca ve ses kısma şeysi geri gidince yine...
  16. 21ebu

Micorosoft Mağazasından indirdiğimiz uygulamayı Masaüstüne ekleme

Dediğim gibi Micorosft Mağazasındaki indirdiğimiz uygulamaları kısayol olarak masaüstü atmak istiyorum. Sağ tık yapınca dosyaya git gibi bir şey çıkmadığından sağ tık yapıp ekleyemiyorum.
  17. 21ebu

RDR2 Crack'te Fotoğraflar nerede?

Profiles dosyası yok bende
  18. 21ebu

RDR2 Crack'te Fotoğraflar nerede?

Crack indirdim de fotoğraf çektim nerede acaba oyun içinden social club falan açılıyor fotoğrafı görebiliyorum ama ben arkadaşıma discord'dan atmak istiyorum o yüzden fotoğrafa erişebilmem lazım
  19. 21ebu

Xiaomi'den iPhone'ye geçmek istiyorum

Anladım sanırım benim gibi garibanlar için değilmiş iPhone. Teşekkür ederim ilginiz için
Top Bottom