Arama sonuçları: *

1. M

God of War 2018 neden seviliyor

eski gow oyunlarını emulatör ile bitirdim ve onlardaki hikaye bile zaman zaman daha keyifli ve akıcıydı. daha çok rdr tarzı oynuyorum , önceki oyunlar gibi bi hikayesi yoktu.
  2. M

God of War 2018 neden seviliyor

Başlıkta yazdığım gibi , herkes hayranı fanı fakat ben bitiripte zevk alamadım. Adam akıllı sürükleyici hikayesi yok , sürekli aynı şeyleri tekrarlayıp bulmaca ve benzeri sıkıcı şeyler yaptığımız bi oyun gibi görüyorum ama çok el üstünde tutuluyor.
  3. M

Bu oyunları hangi sırayla oynamalıyım?

Detroit Become Human ı eklemeden hiç birini oynamasanda olur (şaka ama listeye ekle)
  4. M

Ryzen5 7500f RX7900XTX dar boğaz yapar mı

4070 daha düşük bi kart rakip olmayı bırak yanyana duramazlar.
  5. M

Ryzen 5 5500 90 C* Çalışıyor

fan tam oturmamıştır , hatalı takılmış olabilir , macun hatalı veya eksik sürülmüştür , donanımsal olduğunu sanmıyorum.
  6. M

Yardım Gamepasste hitman bulamıyorum

sanırım kaldırıldı en son yakında gidiyor gibi bir mesaj gördüğümü hatırlıyorum tamamen emin değilim.
  7. M

Ryzen5 7500f RX7900XTX dar boğaz yapar mı

Hocam bu kart ile neden 1024 çözünürlükte oynuyorsun , en kral 4k kartı bu gözünü seveyim.Yüksek değerlerde oynatmayacağı oyun yok 2k da fps bile oynarsın cod vb. 200 fps ve üzeri verir.
  8. M

Bilgisayar kendi kendine reset atıyor

Ya işlemci yetersiz yada virüs olabilir , bence dediklerimin ikiside değil ama söylemiş olayım dedim.
  9. M

iphone 12 alınır mı?

ikinci el amiral gemisi androidlere bir bak
  10. M

Yardım Hepsiburadadaki Tekdesa satıcısı

hocam daha iyileri var bence başka bakın.
  11. M

Valorant Düşük FPS Sorunu

ekran kartın zorlanmadığı için fps üretmiyor , valorant ile alakası yok
  12. M

ekran kartın fazla iyi demekki , valorant ta ayarları olabildiğince aç işlemcin yetişemiyor ekran kartına
  13. M

arkaplanda açık olan uygulamaları azalt birşeyler silmene gerek yok , windows tuşuna bastıktan sonra şu menüden o an gereksiz gördüğünü sağ tıkla kapat
  14. M

Youtube Oyun kanalımı nasıl geliştirebilirim?

iaşallah hocam kaç konu açtıysanız.
  15. M

Youtube Oyun kanalımı nasıl geliştirebilirim?

yeni bi orkun ışıtmak olabilirsiniz :)
  16. M

Bilgisayarımda durduk yere aşırı bellek kullanımı.

hocam bende 16gb ram var bi google açık şuan ona rağmen 6.9 bence normal bi olay
  17. M

180.000 TL MOTOR TAVSIYESI

ikinci el i kabul etse ne seçenekler var... bu 0 alma merakınıda anlamıyorum
  18. M

Öneri Bluetooth Kulak Üstü Kulaklık Önerisi

770bt biraz fazla büyük çirkin duruyor kanaatimce 670bt üzmez gönül rahatlığıyla al
  19. M

Hepimizin çeşitli dertleri var. Benim derdim kendimle.

sen şimdi kedide doğurmuşsundur
  20. M

ryzen 8600g nasıl bu kadar güçlü?

yinede etkileyici bi performans , apu sistem toplamak ucuza geliyor kartla beraber almaktan giriş seviyede
Top Bottom