Arama sonuçları: *

1. Pyronois

500GB M2 SSD Laptop İçin Bütçe Max 1k

Başlıkta da belirttiğim üzere Leonov Y520 i7-7700hq laptop için ssd arıyorum önerdikleriniz var mı?
  2. Pyronois

Opera GX Kayıtlı Hesaplar/Şifreler Siliniyor

Herkese iyi forumlar. Bilgisayarımı her yeniden başlattığımda Opera GX'teki tüm kayıtlı hesaplarım ve şifrelerim siliniyor hepsine tekrar tekrar girerek kaydetmek zorunda kalıyorum. Bu neden oluyor ve bir çözümü var mıdır?
  3. Pyronois

Windows 11 Sistem Yetersiz Sorunu

bi deneyeyim hocam secure boot açtım yine aynı sorunu alıyorum
  4. Pyronois

B450M S2H
  5. Pyronois

Yok TPM yi açtım. Zaten TPM açık olmasa Sistem durumunda eksik yazar
  6. Pyronois

"PC Sistem Durumu Denetimi" programında ve Microsoft'un kendi sitesinde yükseltme uygundur diyor. Ama ayarlara geçince sistem yetersiz diyor bunun çözümü var mıdır acaba?
  7. Pyronois

Ana Konu Gaming Gecesi Ortak Yardımlaşma Ve Danışma Konusu

https://www.incehesap.com/corsair-void-rgb-elite-white-ca-9011202-eu-kablosuz-gaming-kulaklik-fiyati-46792/ Sizce kaça düşer bu kulaklık
  8. Pyronois

Macfi̇te Üye Olmak İsti̇yorum Nasil Si̇zce Değermi̇?

MacFit'in Bursa Nilüfer'deki salonuna gidiyorum gayet memnunum 2 ay oldu 1 senelik gold üyeyim. Bence değer. Gerek aletler gerek makineler çok iyi. Fazla kalabalık değil gittiğin saatler de etki ediyor tabi her zaman 6 dan sonra gidiyorum. Hafta içi 23 haftasonu 21 de kapanıyor. Dezenfektan ve...
  9. Pyronois

Öneri Max. 650 TL Kulaklık Önerisi

O mikrofon sorunu blacksharkta da var diyorlar kulaklık sesleri karşı tarafa gidiyor video müzik sesleri falan. O yüzden razer konusunda da biraz şüpheliyim ve çok kararsızım
  10. Pyronois

Evet bir kaç kişiye sordum aynı şeyi dediler. Biraz eski kulaklık önermiyorlar
  11. Pyronois

Kendi sesimiz dışında diğer sesleri karşı tarafa iletmesi gibi veya farklı bir sorun yaşadın mı çünkü bunun hakkında forumda çok fazla konu var ve beni şüpheye düşürdü 1646432278 bu da baya riskli bir şey ama kulaklık ihtiyacım var bi yanım beklemek istiyor
  12. Pyronois

İşte Razer'a çok emin değilim forumda açılan konulardan sonra.
  13. Pyronois

Ona yetişemedim malesef ya çok yoğundum
  14. Pyronois

Hala bir oyuncu kulaklığı arıyorum ve çok kararsız kaldım. Şuanki durumda bu fiyata alınabilecek en iyi f/p oyuncu kulaklığı hangisidir? 700e zorlayabilirim bütçeyi ama 650yi aşmazsa çok iyi olur. Şimdiden Teşekkür ederim Aşağıdakiler dışında önerdikleriniz varsa bekliyorum. Bazı arada kaldığım...
  15. Pyronois

Elektrik kesintisi sisteme zarar verirmi

Akım engelleyici priz almanı öneririm. Elektrik kesintilerinde geldikten sonra ani güç yüklenimiyle sıkıntı çıkarabilir. Bilgisayarı aldığım gibi yanına akım engelleyici priz de aldım. Link : 100 TL ye almıştım 180 e çıkmış. Ama kesinlikle kullanmanı öneririm
  16. Pyronois

HyperX Cloud Core 7.1 vs Rampage Drop Plus

Amazon'da şuan HyperX Cloud Core indirimde büyük fırsat olduğunu düşünüyorum ve bu 2 kulaklık arasındayım siz hangisini önerirsiniz? Veya bunlar dışında şu daha iyidir dediğiniz kulaklıklar var mı? HyperX Cloud Core : Amazon Link
  17. Pyronois

Rampage Drop Plus vs Razer Kraken X

İkisi arasındayım ne diyorsunuz? Ek olarak farklı seçeneklerim de var fakat başlıktakiler önceliklerim Gamepower Kizaru ve Mei
  18. Pyronois

Gamepower'ın 2 Kulaklığı Arasında Kaldım

1 - Gamepower Mei RGB Işık 7.1 Surround Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı 2- Gamepower Kizaru RGB 7.1 Surround Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı Hemen hemen aynı fiyat bandındalar. İkisinin de incelemelerini izledim Donanım Arşivi'nden fakat çok kararsız kaldım siz hangisini önerirsiniz?
  19. Pyronois

[YARDIM] Şifresi Unutulan Gmail Geri Alma

Arkadaşlar iyi akşamlar. Gmail hesabımın şifresini unuttum giriş yapmak için 8 basamaklı yedek kodları istiyor ama onlar da elimde değil. Şifre sıfırlama dediğimde ise numara istiyor ama o eski numaram olduğundan güvenlik kodunu alamıyorum. Gmaili kurtarabilme durumu var mı?
  20. Pyronois

Core 2 Quad + GT 420 Sisteme Uygun Oyun Tavsiyesi

Çok severek oynadığım bi oyun harbiden sağlam
Top Bottom